-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497

Tree_of_life





Пишу українською Наша мова калинова, солов'їна, барвинкова. Дитячі Будинки України

Смішно

Вторник, 14 Марта 2006 г. 03:46 + в цитатник
До недавнего времени Т.Чорновил моргал по специальной программе, помогающей нейтрализовать влияние 25-го кадра. И вот недавно программа дала сбой - перегорела предпоследняя клэпка.
----
Спільне гасло парламентської передвиборчої кампанії в Україні заховано у гаслах БЮТ і НДП. В оригіналі воно звучить саме так: "Гроші є. За них варто боротися!"

Плаття

Понедельник, 13 Марта 2006 г. 04:04 + в цитатник
Вчора збираючись на вечерю знайшла в шкафу плаття, яке Владленка подарував мені 7 років тому на ДН, синеньке таке, класичне, якраз по фігурі, я його дуже любила і довго носила, воно і зараз нормально виглядає . І я навіть забрала його з собою в Канаду, тут правда вже не одівала. Приміряла і залишилась дуже задоволеною, сидить на мені як і в мої 22 (матеріал не еластичний:)). І сама собі побажала, щоб і через наступні 7 років примірка мала такий же результат. Збережу плаття як еталон, буду щороку приміряти :).

ДН

Понедельник, 13 Марта 2006 г. 03:37 + в цитатник
Дякую всім за поздоровлення.
Не можу сказати що я зараз дуже люблю це свято, давно немає того дитячого відчуття очікування свого ДН, просто сприймаю як звичайний день. Але на диво мої друзі і рідні перетворили мій вчорашній день на справжнє свято. Навіть погода і та постаралась- був справжній теплий, сонячний весняний день :).
Отримала кучу супер подарунків, одним (ноутбуком від Влада) просто не можу не похвалитись, я саме за ним сиджу:
http://www.cancomputer.com/index.php?sku=2867
http://www.notebookreview.com/default.asp?newsID=2657

Особливо не святкували, вечором сходили в ресторан+нічний клуб з Юліаною,Сашею, Марлен і Девідом (Наталя прошки прихворіла, тому Юра і Наталя не змогли піти). Дуже класно провели час.

Поцілунки

Вторник, 07 Марта 2006 г. 21:35 + в цитатник
Є в нас з Владом можна сказати традиція - коли він відвозить мене на роботу перед виходом із машини ми цілуємось :). І останнім часом нас при цьому почало десь в 30% бити легенько током (і тільки в машині це відбувається, в залежності в що одіті), і для губ це досить неприємне відчуття, не знаю як навіть пояснити. Але ми знайшли вихід зі становища, перед поцілунком легенько торкаємось кінчиками носів, якщо навіть розрядик буде, то для носів це нормально :).
А сьогодні здається один мій канадський колега помітив як ми це робимо (Владлен же мене під двері відвозить, а той саме виходив зі своєї машини). Так що якщо десь прочитаєте що чукчі замість поцілунку труться носами, а українці спочатку труться носами, а потім цілуються, не дивуйтесь :).

Обідня перерва

Вторник, 07 Марта 2006 г. 21:14 + в цитатник
Останніми днями в нас така класна погода, сонячно, не хочеться повертатись з вулиці в приміщення. Особливо з обідньої перерви :).
Погано тільки, що мої звичні співтоваришки про прогулянках в обідню перерву, Наташа і Таня, не працюють в компанії з минулої пятниці, Наташа пішла в декрет, а Таня перешла в McAfee працювати :(.
Тому сьогодні я вирішила провести час з Владленом, а то працюємо в 5 хвилинах один від одного, а в обідню перерву рідко зустрічаємось. Виявляється, з обідньої перерви проведеної з Владом ще тяжче повернутись до роботи :).

Мідії

Вторник, 07 Марта 2006 г. 05:32 + в цитатник

Тести (запис призначений для народу з ІТ)

Вторник, 07 Марта 2006 г. 01:36 + в цитатник
Я ж почала з минулого тижня працювати над новим проектом, дали мені тестувати нову клієнську утилітку, яка (в сумі з деякими функціями на сервері) дозволяє переадресовувати друк документів до інших користувачів, які відповідно можуть приймати цей друк чи ні. Щоб не вдаватись в непотрібні деталі, скажу тільки що це можливо, бо як і решта нашого програмного забезпечення працює вона не через ОС, ми друкуємо через наші сервіси/процеси.
Кусок і досить цікавий і не складний особливо, а ще хтось до мене написав трохи тестів щодо цієї програмки використовуючи функціональні вимоги. Виділили мені часу приблизно два тижні( там дійсно не так просто, потрібно ще ж і інтеграцію з іншим нашим ПЗ перевірити і білінг при друку через цю штуку і т.д.)
Подивилась в пятницю, а я ж вже десь 90% тестів виконала, пораділа яка я стаханівка, тільки ж тиждень пройшов. Хочу відмінити що тести написані досить нормально, я звичайно щось пододавала чи поміняла, але це нормально, тяжко ідеальні тести написати тільки по документації, не бачивши програмку ще взагалі. І тести ми пишемо не зовсім загальні, але і не на рівні "нажати на кнопку", хвилин на 10-15 щось типу:
"Verify that the jobs that are held in DRE longer than the specified period of time are deleted automatically."
Але в пятницю я була не подивилось, що за тести залишись саме. І тільки сьогодні, коли підійшла до двох останніх тестів, зрозуміла наскільки я була наївною. Як вам ці два малесенькі тестики:

NetWare
Job submission API

Ага, всього то перевірити як утілінка працює з NetWare і NDPS прінтерами. Тестик так дня на два, я сьогодні тільки шоб налаштувати NetWare клієнта і прінтер півдня витратила. Ну це ще нормально, просто не розписано.
Але з API, я вже уявила скільки в мене займе це протестувати , а головне попередньо підвчитись:). Так ми працюємо з кодом, інколи дивимось як закодовані математичні алгоритми чи на запити, які колонки в view створюють і т.д., але не щоб код явно потестувати, а щоб найти де слабкі місця( розгалудження, обробка якихось умов і т.д.) і на що саме варто звернуть увагу. І я пишу запити до бази постійно, але тестування API це таки все-таки занадто :(. Тому я попереднього таки запитала в керівника, чи не має в мене глюків :). Виявилось що таки тестувати не потрібно, просто тестер який писав тести не знав що це таке, а в функціональних вимогах воно згадувалось, от і з'явився такий тест :).

Champions On Ice

Среда, 01 Марта 2006 г. 06:04 + в цитатник
Сижу щаслива :).
Ми збираємось до Дюхи в Штати на Паску, тут аж 4 дня вихідних буде, 14-17 квітня.
Звичайно я рада, що ми до Дюхи поїдемо:), але щаслива я, бо 16 квітня ми збираємось там на льодове шоу http://www.championsonice.com/performances/index.php?useid=50&tour=0&orderby=date
Ви подивіться на прізвища! Просто гала концерт минулої олімпіади, хоча мені навіть всіх не потрібно, уже один факт присутності Плющенка і Віктора Петренка робить щасливою :).
Дюха вже замовив білети. Надіюсь все буде нормально, а то мені просто не віриться, що мені таке щастя привалило і без ніяких проблем :).
Доречі про гала концерт. Я була записала аж з двох каналів- канадського і штатівського, там різне положення камер, так що сиділи вчора з народом передивлялись по кілька разів з різних точок :). І саме під час олімпіаді я ще раз відчула, як це класно - цифровий ресівер, абсолютна непривязаність до часу і відсутність реклами :).

ну і ну !

Воскресенье, 26 Февраля 2006 г. 07:58 + в цитатник
http://www.podrobnosti.com.ua/criminal/others/2006/02/25/290149.html
"... в контрабандной поставке осенью 1999 года радиолокационной станции П14Ф в Эритрею и в незаконной продаже крылатых ракет Х-55СМ (известны также как AS-15, произведены в бывшем СССР и способны нести в том числе ядерное оружие, дальность полета - до 3000 километров) Китаю"

Доця

Воскресенье, 26 Февраля 2006 г. 07:39 + в цитатник
Гуляли сьогодні по виставці, і тато з мамою фотографували симпатичну дівчинку на мотоциклі, така щасливо виглядаюча сім'я, я прямо замилувалась. І тут неочіковано батько українською до малої- "Доцю, дивись на мене". Сфотографував і підхопив на плечі. А мала залилась щирим дитячим сміхом.
І так мені захотілось до мами і до тата ... О це б знову побути такою маленькою дівчинкою, сміятись і не думати ні про які дорослі проблеми, а біля тебе люблячі батьки, вредненькі братики :). Так спогади про дитинство налинули, про "доцю" звернене до мене, що ж плакати захотілось :(.

Canadian International AutoShow 2006

Воскресенье, 26 Февраля 2006 г. 07:15 + в цитатник
Ну що можна сказати - класна виставка, багато виробників http://www.autoshow.ca/2006/showsummary_exhibitors.asp, куча машин, великі площі, втомились були ходити :).
Відрізняється від київських автомобільних виставок дуже, перш за все звичайно машинами, які тут представлені, в Києві не те що прототипів, самих нових моделей не завжди побачиш. Але ще відрізняється тим, що тут тишо, мало музики, майже немає якихось розіграшів, дівчат в коротеньких спідницях і т.д. Не св'ято, а просто люди прийшли вибирати собі машини. Звичайно є підлітки, є народ який просто подивитись прийшов, але багато дійсно порінюють машини, вибирають, яку будуть брати наступною. В більшість машин (звичайно не ретро чи прототипів) можна сісти, переключити передачі, порегулювати сидіння :).
Цікаво, що уряд Канади мав свій відділ на виставці і рекламував найбільш економні машини, гібриди і просто що найменше бензину потребують в своєму класі.
Також були були представлені віськові сили Канади, заманювали наївних молодих людей бронетехнікою в армію :).
Тут трохи фоток- http://tanchik77.fotoplenka.ru/album173476/
 
і тут одну красуню викладу :) :

Непогана підрібка

Пятница, 24 Февраля 2006 г. 20:35 + в цитатник
Несподівано для себе знайшла що на www.podrobnosti.ua можна знайти непогані фотки. і підписи класні!:):
http://www.podrobnosti.ua/photogallery/

А ці я давно подивлююсь періодично, це не просто фотки, це справжнє життя в усьому світі в фотографіях:
http://www.time.com/time/photoessays/

Справжня п'ятниця.

Пятница, 24 Февраля 2006 г. 19:30 + в цитатник
Веселий день. Справжня п'ятниця.
Тільки 11.30 дня, а ми вже пили коктелі з шампанським :). Це було з самого ранку коротке святкування вдалого закінчення проекту. Звичайно він не закінчився повністю, будуть виходить нові версії потім і т.д. Але в основному - так, його "прийняли до продажу". З понеділка я переходжу на інший проект. Прикольно що робило коктелі і обслуговували всіх наше керівництво, керівник проекту навіть одягнувся під офіціанта- одягнув білу рубашку з метеликом :).
Взагалі мене дивує, що тут нормою рахується пити спиртне в робочий час. Звичайно не багато, але бутилку пива за обідом пацани мабуть десь раз в тиждень собі дозволяють. Я памятаю, пішла перший раз на обід з нашої командою тестерів з уже попереднього проекту, 12 пацанів і я :). Вони вибрали спортивний бар в якості місця для обіду і по бутилці пива собі як напій, тут я і зрозуміла що ми спрацюємось :). І це не тільки моя контора, у Влада так само, наприклад, коли осінню тиждень проходив пивний фестиваль, здається вони кожний день якесь нове пиво пили.
А ще у нас зніміють рекламне відіо (не для телевізора, просто щоб клієнтам показувать) і в одному крилі працюють електрики, якесь нове хитре обладнання встановлюють. Не знаю, що вони роблять, але інколи в мої робочій кімнаті( і саме тільки в мене :(, сусідні на інших перемикачах, у них нормально) на кілька секунд зникає напруга. Системні блоки і тестове обландання то на UPS, а на монітори не вистачило і мережа зникає:(, а в мене роботи фактично на сьогодні немає, тільки інет і екран саме і потрібні :).

Хокей. RUS - CAN 2:0

Четверг, 23 Февраля 2006 г. 01:20 + в цитатник
Гри ще не бачила, просто результат з інета.
Мені то в принципі було всерівно хто виграє, а пацанів шкода. Буду зараз тихенько звалювать додому, ні з ким тріщать не буду, хай відійдуть до завтра. Добре хоч здається всі знають, що я українка, а не росіянка :).
А ще я була вчора пошуткувала була невдало, тріщали, що фінал буде в неділю в 8 ранку по канадському, один пацан сказав, що рано вставать потрібно буде щоб Канаду подивитись, а я втішила :), що може Канада за бронзу буде грать, це в суботу в 2 години дня, тоді зможе виспатись. А тут і до бронзи справа не дійшла. Може пригадають :).

T-touch

Среда, 22 Февраля 2006 г. 23:42 + в цитатник
На минулих вихідних коли ми ходили на каток, Владленка був упав. Мабуть надивився олімпіади і вирішив повторити трюки :). Насправді він катається все краще і краще, раніше помаленьку, по прямій в основному, а це ми ще були з Юліаною і Сашею, вони катаються непогано, особливо Саша, от Влад і справді вже трошки щось незвичне пробував. Впав він вдало, не вдарився, тільки рукою затормозив :), на якій був годинник. Самому механізму, склу нічого, і браслет цілий, але постраждало те місце де браслет кріпиться до годинника, не знаю як називається :(, але в результаті годинник на руці не поносиш , хіба в кишені :). Може його і можна десь поремонтувати, але я і так хотіла Владу новий годинник купляти,так що останні два дні займалась вибором.
Я активно була націлена купити щось солідне, обвязково механічний якоїсь швейцарської марки, самі прості моделі не дорогі досить, ну і якоїсь суми все-таки для Влада мені не шкода :). Влад щоправда ніби не зовсім був згідний з направленням пошуку :). Але зупинилась я на даний момент на трошки іншій моделі, просто як побачила і почитала, то вже інші стали зовсім непривабливими.
Марка то швейцарська, але кварцові з дуже прикольною функціональністю.
" More than just a watch, the T-Touch offers 8 separate functions, activated by pressing on the crown and then pressing on the touch-sensitive screen.":)
І ось як вони виглядають:
dyn.JPG (260x380, 77Kb)

І Владлену подобаються! :) так що якщо не прифанатію ще чимось іншим :), то куплю як не ці, то якісь із цієї ж серії:
http://www.tissot.ch/?mod_collection/id_touchscreen/fid_0001/action_show

Кінець проекту

Пятница, 17 Февраля 2006 г. 07:15 + в цитатник
Завтра пятниця і я радію цьому, як давно не раділа. Ні, це не тому що я розлюбила свою роботу, вона мені все так же подобається. Але останні два тижні я досить сильно втомлююсь, давно зі мною такого не було :). В нас вихід продукту заплановано на 21 лютого і навіть виглядає так що ми вкладуємось. Але останні два тижні ходимо всі просто як вижаті, стільки роботи, навіть шуткуємо менше :).
І ще в нас ці останні тижні сервісники тусуються, які будуть продукт обслуговувати, є люди які займаються їх навчанням, але в них постійно якість питання до всіх виникають. А ще документатори постійно щось хочуть вияснити і є кілька розділів в програмі які я в основному тестувала і знаю найкраще. Ну і як завжди трошки дискусій з девелоперами як воно має бути і чому це не фіча а все-таки баг :). І з нашого проекту кілька людей вже пішло - чи контракт закінчився, чи перейшли на інші проекти. Тобто весело. Але з іншої сторони цікаво і навіть корисно для мене :).

Фігурне катання

Пятница, 17 Февраля 2006 г. 06:56 + в цитатник
Ні все-таки фігурне катання я дивитись люблю більше ніж хокей, нехай пацани з роботи мене не вговорюють :) вчора один заявив що чоловіки в фігурному катанні всі голубі, не те що хокей :). Ну хіба може бути таким Плюшенко? :) ну як катався! поповнив список моїх улюблених фігурістів всіх часів.
Але хокей теж нічого і канадська команда очікувано класна :).
Нажаль ні одно виступу українців взагалі не бачила, навіть виступ на медаль була на запис не поставила була :(.

Гроза

Пятница, 17 Февраля 2006 г. 06:47 + в цитатник
Я вже ніби була готова до будь-яких несподіванок в канадській погоді, але гроза в середині лютого! і такі блискавки :) це шось неймовірне. І страшно побувати які завтра зранку будуть дороги, якщо обіцяють сьогодні вночі дощ і +8, а на ранок має бути -2. Вже сьогодні були закриті школи, а завтра взагалі мабуть багато народу з моєї роботи буде працювати з дому.

Одиниці виміру

Четверг, 16 Февраля 2006 г. 05:59 + в цитатник
Глянула була тільки що на подарунок, що Владленка мені подарував вчора, і пригадала, що тут багато одиниць виміру відрізняється від тих які використовується на Україні. Звучить дивно, але логіка в такому пригадуванні є :). Просто подарував він мені красивий букет ніжних світло-кремових троянд,і коли звичайно він купляє квіти поштучно(тобто йде в спеціальний відділ\магазин і просить стільки-то квіток), то зараз купив готовий букет, а рахують тут квіти by the dozen. Тобто маю я 12 троянд. Так, тут навпаки, парну кількість квіток дарують людям, а непарну- несуть на кладовище. І взагалі дюжина тут мабуть частіше використовується ніж десяток, навіть упаковка яєць - це 12 або 24 штуки.
Посуд звичайно купується кратний 4. Ось набор який ми купили включав 4 супних, 4 великих і 4 менших тарілки, 4 чашки і 4 блюдця. Набір є типовий.
Як я вже здається згадумала, вага, як правило, йде в фунтах(pound, =453,6 грама). В магазинах більшими цифрами ціна за фунт і меншими- за кілограм. До фунтів я зовсім звикла, зараз частіше кажу що я важу 116 фунтів , ніж 52,5 кг :).
З дюймами і футами я якось не почуваюсь так вільно, ріст по старому хочу казати в сантиметрах. А недавно взагалі була забула ( да і якось не памятала особливо, мало використовувала, частіше на всьому є параметри і сантриметрах також або ж зразу через калькулятор переводила) скільки дюймів в сантриметрі. От і сиділа якось з один канадцем на кухні і тут прочитала параметр одного предмета в журналі - 55 дюймів, я його питаю скільки в дюймів сантимертів, а він відповідає- "десь 25". Я то не памятаю рівну цифру, але щось 25 здається забагато, да і під ту штуку не підходило, а йому -"може все-таки 2,5"? він вже був невпевнений, але ми найшли вихід з становища - показали один одному дюйм і сантиметр на пальцях в повітрі :), прикинули що таки 2,5. Вернулись до компа, перевірили, таки точно дюйм = 2,54 сантиметра :). Так я запамятала на все життя, скільки це є дюйм і уявляю зараз довжину в дюймах легко в голові, а так як би комп був під рукою зажди, мабуть і не памятала :), комп є - память не потрібна :).
Добре хоч температуру тут вимірюють в цельціях і швидкість км за годину, а не як в Штатах - фаренгейтах і милях. Але про відстать однаково часто кажуть і в милях і в кілометрах. Да і температуру в фаренгейтах теж як другу часто показують, термометри мають дві шкали.
Площа йде в акрах, квадратний футах. Памятаю, коли вибирали цю квартиру, а про неї кажуть 780 sq ft, небачивши ще, взагалі не могла уявити чи велика це чи мала, а зараз памятаючи що кв.фут= 0,093 приблизно, швиденько ділю на 1,1 , маю площу в метрах і вже розумію скільки це :).
Стандатний Windows формат дати- mm/dd/yyyy. Використовують ще часто dd-mmm-yy( 15-Feb-06) або ще такий як February 15, 2006. Тобто якщо канадець побачить 2/3/05 то апріорі подумає що це 3 лютого, а не 2 березня :).
Ну про AM|PM знають мабуть всі :), але може не знаєте, що на час в форматі 21:59 кажуть military time :).

мороз і сонце

Понедельник, 13 Февраля 2006 г. 05:26 + в цитатник
Класна сьогодні погода була, -10, але так сонячно, таке приємне повітря.
Я намагалась сфоткать як на нашому балконі з сосульки падає краплина:
IMG_5268-.jpg (466x699, 138Kb)
А Владлен фоткав мене і парк:
http://community.webshots.com/album/547519471XOGywA


Поиск сообщений в Танчік_із_Канади
Страницы: 86 ... 15 14 [13] 12 11 ..
.. 1 Календарь