Пятница, 17 Февраля 2006 г. 06:56
+ в цитатник
Ні все-таки фігурне катання я дивитись люблю більше ніж хокей, нехай пацани з роботи мене не вговорюють :) вчора один заявив що чоловіки в фігурному катанні всі голубі, не те що хокей :). Ну хіба може бути таким Плюшенко? :) ну як катався! поповнив список моїх улюблених фігурістів всіх часів.
Але хокей теж нічого і канадська команда очікувано класна :).
Нажаль ні одно виступу українців взагалі не бачила, навіть виступ на медаль була на запис не поставила була :(.
-
Запись понравилась
-
0
Процитировали
-
0
Сохранили
-