Среда, 01 Марта 2006 г. 06:04
+ в цитатник
Сижу щаслива :).
Ми збираємось до Дюхи в Штати на Паску, тут аж 4 дня вихідних буде, 14-17 квітня.
Звичайно я рада, що ми до Дюхи поїдемо:), але щаслива я, бо 16 квітня ми збираємось там на льодове шоу
http://www.championsonice.com/performances/index.php?useid=50&tour=0&orderby=date
Ви подивіться на прізвища! Просто гала концерт минулої олімпіади, хоча мені навіть всіх не потрібно, уже один факт присутності Плющенка і Віктора Петренка робить щасливою :).
Дюха вже замовив білети. Надіюсь все буде нормально, а то мені просто не віриться, що мені таке щастя привалило і без ніяких проблем :).
Доречі про гала концерт. Я була записала аж з двох каналів- канадського і штатівського, там різне положення камер, так що сиділи вчора з народом передивлялись по кілька разів з різних точок :). І саме під час олімпіаді я ще раз відчула, як це класно - цифровий ресівер, абсолютна непривязаність до часу і відсутність реклами :).
-
Запись понравилась
-
0
Процитировали
-
0
Сохранили
-