-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497


Кінець проекту

Пятница, 17 Февраля 2006 г. 07:15 + в цитатник
Завтра пятниця і я радію цьому, як давно не раділа. Ні, це не тому що я розлюбила свою роботу, вона мені все так же подобається. Але останні два тижні я досить сильно втомлююсь, давно зі мною такого не було :). В нас вихід продукту заплановано на 21 лютого і навіть виглядає так що ми вкладуємось. Але останні два тижні ходимо всі просто як вижаті, стільки роботи, навіть шуткуємо менше :).
І ще в нас ці останні тижні сервісники тусуються, які будуть продукт обслуговувати, є люди які займаються їх навчанням, але в них постійно якість питання до всіх виникають. А ще документатори постійно щось хочуть вияснити і є кілька розділів в програмі які я в основному тестувала і знаю найкраще. Ну і як завжди трошки дискусій з девелоперами як воно має бути і чому це не фіча а все-таки баг :). І з нашого проекту кілька людей вже пішло - чи контракт закінчився, чи перейшли на інші проекти. Тобто весело. Але з іншої сторони цікаво і навіть корисно для мене :).

Jango   обратиться по имени Суббота, 18 Февраля 2006 г. 16:31 (ссылка)
Эх... пятница всегда хорошо, я тоже вымотался, хоть в школе =)

>>чому це не фіча а все-таки баг
согласились?
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Воскресенье, 19 Февраля 2006 г. 07:30 (ссылка)
Исходное сообщение Jango
Эх... пятница всегда хорошо, я тоже вымотался, хоть в школе =)


неудивительно что вымотался, почитываю, ты молодец, серьезно учишься!
Исходное сообщение Jango : >>чому це не фіча а все-таки баг
:lol:согласились?

ну так и как все в жизни, то я им уступаю, то они мне, но в целом все довольны :)
Ответить С цитатой В цитатник
Jango   обратиться по имени Воскресенье, 19 Февраля 2006 г. 08:35 (ссылка)
Танчік_із_Канади, пасипа =)) *я еще и крестиком вышивать могу* :D:D:D:D нене, командуй ими =) ишь чего вздумали... баги... вокруг одни баги :D
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Вторник, 21 Февраля 2006 г. 22:49 (ссылка)
Исходное сообщение Jango
ишь чего вздумали... баги... вокруг одни баги :D

это хорошо, мне всегда работа будет:)
А если честно, то толковые у нас программеры и как люди приятные.
Ответить С цитатой В цитатник
Комментировать К дневнику Страницы: [1] [Новые]
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку