Пятница, 17 Февраля 2006 г. 07:15
+ в цитатник
Завтра пятниця і я радію цьому, як давно не раділа. Ні, це не тому що я розлюбила свою роботу, вона мені все так же подобається. Але останні два тижні я досить сильно втомлююсь, давно зі мною такого не було :). В нас вихід продукту заплановано на 21 лютого і навіть виглядає так що ми вкладуємось. Але останні два тижні ходимо всі просто як вижаті, стільки роботи, навіть шуткуємо менше :).
І ще в нас ці останні тижні сервісники тусуються, які будуть продукт обслуговувати, є люди які займаються їх навчанням, але в них постійно якість питання до всіх виникають. А ще документатори постійно щось хочуть вияснити і є кілька розділів в програмі які я в основному тестувала і знаю найкраще. Ну і як завжди трошки дискусій з девелоперами як воно має бути і чому це не фіча а все-таки баг :). І з нашого проекту кілька людей вже пішло - чи контракт закінчився, чи перейшли на інші проекти. Тобто весело. Але з іншої сторони цікаво і навіть корисно для мене :).
-
Запись понравилась
-
0
Процитировали
-
0
Сохранили
-