-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497

Tree_of_life





Пишу українською Наша мова калинова, солов'їна, барвинкова. Дитячі Будинки України

theirplace

Пятница, 07 Апреля 2006 г. 07:20 + в цитатник
  У нас же дома wireless мережа, раніше взагалі тільки один комп в ній був :), а зараз два.  І це дуже часто зустрічається тут , багато хто дома має. І як  результат цього моя мережева картка постійно знаходить не тільки наш router , а і кілька інших, причому вони мають досить сильний сигнал і в нас і квартирі, мабуть сусідські :), правда всі вони як правило запаролені, перестати платити за свій інет і користуватись чужими не вийде :),  тільки інколи буває слабий шаровий сигнал.
  Ці видимі мережі мають різноманітні імена, але найбільший сильний сигнал, такий же як в  нашої мережі, причому постійний , має мережа під іменем 'ourplace'.
  Ну відповідно наша мережа , враховуючи Владове почуття гумору, має назву 'treirplace' :). цікаво що думає народ з ourplace?, їм же нашу мережу  так само видно :).

Канадці з українським досвідом :)

Понедельник, 03 Апреля 2006 г. 23:52 + в цитатник

  Тижнів два тому ми познайомились з дуже цікавим людьми. Виходимо якось зранку їхати на роботу , а нас біля машини підловлює типова назовні канадська пара із запитаннями- "ви російськомовні? з якої країни?" . Просто Роланд і Аніта помітили наш номерний знак і вирахували що ми мабуть із Росії-України-Білорусії, вони правда трошки помилились, VLADLEN як Влад+Лена розшифрували :). Так от,  вони довгий час прожили на Україні, в Дніпропетровську, Роланд взагалі 12 років. Росйською володіють гарно,  багато фраз взагалі без акценту говорять, навіть не віриться що вони почали її вчити вже дорослими.

  Вчора вони приходили до нас в гості. Багато розмовляли про їх життя в Україні. Прикольно глянути на Україну очима іноземця :). Вони стільки веселих історії розповіли :)!  Чого тільки варта історія як в них були проблеми з трубами і квартирі і вони мали справу з ЖЕКом. А найбільше мені сподобалось історія , як Роланд перший раз самостійно купляв хліб в далекому 1993 році. Він ще так розповідав приколько, з інсценуванням, то себе зображав, то продавця :).  Він тоді ще фактично не говорив російською, завчив тільки "Дайте белого хлеба, пожалуйста", "Сколько?" і знав цифри більш-менш. А тут йому продавець видає- " Он черствый". Ну Роланд звичайно не зрозумів і здогадатись не міг, в Канаді черствий хліб на полицях  б не знаходився (да і взагаді тут  багато сортів хліба тижнями не черствіє :( ). Так що Роланд подумав, що продавець його не розуміє і знову і знову повторював як можна чіткіше( на його думку :)) "Дайте белого хлеба, пожалуйста" , "Дайте белого хлеба, пожалуйста". Продавець навіть пробувала по столу батоном постукати, але  усвідомивши, що має справу або з людиною що знає тільки одну фразу або з ідіотом( обо скоріше з обома в одній особі :)) таки продала той нещасний батон :).

 А ще вони розповілали про свої мовні проблеми :),  про труднощі з "ы" і "ь", "ехать" и "уехать", "мУка і " мукА" , відмінками і т.д.  І до тож Роланд ніколи  на курси не ходив, він вчив мову слухаючи свого перекладача, а першим постійним перекладачем в нього була жінка, тому він про себе говорив в жіночому роді:). Кажуть що з гумору багато не розуміли, фільми не всі, але " Іронію долі або з легким паром" полюбили :)

  Тобто насміялись ми вчора від душі. Також вони згадували багато гарного про Україну, підсіли там на кучу словянських продуктів, наприклад кефір і тут купляють, наполеон печуть :). Але найкраще вони про наших людей відзиваються, скучають , Аніта казала, що плакала коли їхала з України, в гості літом збираються.


Весна прийшла: )

Понедельник, 03 Апреля 2006 г. 08:04 + в цитатник
     На минулому тижні вже було кілька непоганих теплих  днів. Ми  з Владом старались як можна більше часу проводити на вулиці, гуляли по вечорам. А один раз навіть замість того щоб  їсти в приміщенні,  в обід купили їжі  в ресторанчику на виніс і пішли в парк( і парком назвати тяжко, так, кілька деревець) біля моєї роботи, присіли на пеньки і так поїли :).  Вчора дощило, але сьогодні було знову класно, ми погуляли в парку, фотки  http://tanchik77.fotoplenka.ru/album185413/
А ця фотка

NORTHERN SONG

Четверг, 30 Марта 2006 г. 20:13 + в цитатник

Прослухала "Північну" Руслани і йду на зустріч з нашими програмістами. Ну все, вони зараз в мене визнають всі дискусійні моменти, як свої помилки :)!

Хто не памятає пісні , приспів там такий:

А я - дівчина-воля,
За собою долю кличу свою.
А я - дівчина-воїн,
Я не знаю болю, навіть жалю.


Продолжение "17 мгновений весны".

Четверг, 30 Марта 2006 г. 19:55 + в цитатник

Дуже сподобалось у  Екслера: http://exler.ru/blog/item/987/


:)

Среда, 29 Марта 2006 г. 07:44 + в цитатник
Новости выборов:
-на 187 избирательном округе, расположенном в Психиатрической больнице г. Глевахи,с большим отрывом лидирует блок Н.Витренко.
-Почетный Пидрахуй Украины г-н Кивалов выразил сомнение в публикуемых результатах выборов. По его опыту на подсчет 62% бюллетеней необходимы не одни сутки, а около одного месяца.

-----
В Белоруссии усилено разыскивается некий Барков - автор книги "Лука Мудищев"...

Мої квіти

Понедельник, 27 Марта 2006 г. 08:42 + в цитатник
Як була декому обіцяла :) -  http://tanchik77.fotoplenka.ru/album183106/,
Під фотками пояснення-підписи.

вибори

Понедельник, 27 Марта 2006 г. 08:36 + в цитатник
  Ми з Владом не голосували.  І навіть не із-за того, що це нам потрібно було попередньо регіструватись в Торонто і т.д.  Просто не дуже і хотіли голосувати, не визначились ми  :). Звичайно , якби голосувати, то б ми голосували за "помаранчевих", але за кого саме? всі якось в чомусь розчарували трошки, мають якісь мінуси, ну і плюси звичайно.  Да і не відчуваю я якось морального права голосувати із Канади, мені звідси гірше видно. Прикольно що всі наші рідні за різні партії голоса віддали(  мої мама і тато за різних і у Влада так само, хоча наші тати в результаті  за одну і ту ж партію проголосували :)), справжня  демократія :) , не те що як на президенських , коли вся родина виявила абсолютно безсумнівну єдиність. Надіюсь тільки  що "помаренчеві" таки об'єднаються і будуть конструктивно працювати. Але ви не думайте, ми слідкували за передвиборчим процесом :). і зараз проглядаю результати  на http://www.cvk.gov.ua/vnd2006/w6p001.html, звичайно оброблено ще зовсім мало.

CHUCH KEVYCH

Суббота, 25 Марта 2006 г. 07:33 + в цитатник
  Інколи народ робить помилки  з написання мого прізвища, найрозповсюдженіша помилка - написати як Churchkevych( проводять асоціації з church).  Але якось моє прізвище інтерпретували ну дуже цікаво і незвично!
 Передісторія -  деякі магазини в Канаді дають свої кредитні картки, вони тільки для обмеженої мережі магазинів і для постійного використовування взагалі  не дуже класні( є багато класніших, от  ми все купляємо на картку що дає 1% повернення).  Але якщо ти при купівлі подаєшся на цю картку , то тобі на цей день дають 10% знижки в їхній мережі . Ми відповідно зібрали все що нам потрібно було б купити в тому магазині і я подалась на картку.  Форму заповнювала сама . І мабуть залишила  більшу відстань між буквами h & k , звичайно в Україні на це б ніхто не звернув уваги, але тут Канада, імігранти з хто знає якими іменами трапляються :), тому мені прийшла картка на імя - TETYANA  CHUCH  KEVYCH :)! . Було це десь півроку тому, так картку я не використовую, навіть не авторизувала , то я вже забула про це , але сьогодні вони нагадали , приславши на це ж неправильне  ім'я рекламу :).
 Тому я вимагаю від Влада щоб він  мене не якимось Танчиком називав, а з повагою звертався,  у мене ж явно голуба кров тече , титул  "чуч" на це вказує :) ( по аналогії з французьким "де" чи голандським "ван дер" ).

Чемпіонат світу

Суббота, 25 Марта 2006 г. 06:56 + в цитатник
  Зараз же проходить чемпіонат світу з фігурного катання. І проходить він навіть в Канаді, хоч і далеченько від нас- в  Калгарі. Я його актично подивлюсь по ТВ. Олімпіські чемпіони не поприїзджали, але всеодно, є на що подивитись. А я ще тут сайт класний найшла  http://tulup.ru/elements.html , уже спецом по елементам стала ( ну  сама повторить звичайно не можу, але  розбирать стала більше що виконують :) ).

Кальмари

Суббота, 25 Марта 2006 г. 06:35 + в цитатник
  Готувала сьогодні замовлену Владом страву із кальмарів. І коли звичайно я купляла морожені почишенні  і baby, то цей раз ми  прикупили досить великих і не чищених.  Процес чистки був цікавим :). По-перше,  процесі  виявилось, що голова і особливо очі виглядають страшненько, торкатись не дуже  приємно :(.  А особливо цікаво  було  на свої очі переконалась що кальмари --  хижаки, коли з середини (шлунку) одно витягла справжню рибку, абсолютно ціленьку!
голова і рибка:

П'ятниця, кінець робочого дня.....

Суббота, 25 Марта 2006 г. 01:03 + в цитатник

Хочу создать трио. Играю на альте. Приглашаю к сотрудничеству играющих на контроле и делите.

---

Если муж подарил цветы без повода - значит повод все же  есть.

-----

- Cколько у вас стоит печать фотографий?
- Девять на двенадцать?
- Сто восемь, а что?

----

Если муж открывает дверцу машины жене - или машина новая, или жена.

----

Учёные долго думали - в чём измерять частоту.. Так и не придумали. Вот и пишут - Hz. 

Team Meetings

Среда, 22 Марта 2006 г. 22:48 + в цитатник
Робочі зустрічі тут,  в Канаді, взагалі дуже люблять, наприклад по проекту є два рази в тиждень зустріч всіх хто над ним працює, окремі зустрічі QA і програмістів і т.д. Ось і наша команда тестерів раз в тиждень проводить зустріч. Коли я працювали над минулим проектом, такі зустрічі теж проводились, але там вони не конспектувались, а тут виявилось що конспектуються! (взагалі проекти, народ, сам процес дуже відрізняються, як ніби на іншу роботу перейшла :)). Причому виявила я це вже після того я знайшла і свою тріпотню в Team Meeting Minutes. Ну хто знав що Кайл за ноутбуком робить? :).
А читати записи дуже прикольно . Щоб ви зрозуміли, як в нас проходять зустрічі і як їх конспектують  :), цитую один із абзаців із  "протоколу зустічі":
---
• Chris C. indicated that he would like to visit our European office in Amsterdam, possibly spending some time in the Red Light District. He extended the offer to Kyle, but on second thought offered the opportunity to Mike.
---

Гіацинт

Понедельник, 20 Марта 2006 г. 16:17 + в цитатник
Проснулась сьогодні рано як для мене, в 5:30, хоч ніби ніщо не могло заважати мені спати, я взагалі останнім часом щось на жайворонка перетворююсь :). Повалялась, почитала, спати не захотілось і все-таки в 6:30 піднялась з ліжка. Вишла зі спальні, а в великій кімнаті так класно пахне, такий медово-квітчатий запах. 
А це ось яка краса так пахне:

Малі

Воскресенье, 19 Марта 2006 г. 07:05 + в цитатник
Я дуже люблю сина Марлен, Габрієля, я вже згадувала про нього. А вчора в нього в гостях був ще двоюрідний братик з Торонто, Саймон, вони одного віку. І обоє копії один одного фігурами( як на 4,5 роки :) ), в рисах лиця (цим пішли в батьків), але Габрієль має смуглу шкіру, ще і є загорівшим на даний момент, і темне волосся (від Маролен взяв), то Саймон має волосся молочного кольору і дуже світлу шкіру (дружина брата Девіда має словацькі корені, білявка). Вони так класно разом виглядають, я їх і раніще разом бачила, але вчора хоч просто для реклами знімай!
І вони є найліпшими друзями, як весело між собою граються :). Ставили перед нами сценки із Зоряних війн, бились на мечах. Один раз дововились, підійшли разом до мене, без слів взяли за руки, завели в свою кімнату, виключили світло і почали розповілати про зірки (у Габрієля в кімнаті на стелі наклеїні зірки що в темноті світяться). А завжди мріяла щоб чоловіки розповідали мені про зорі, а ще такі симпатичні :). Показали всі свої нові найбільші цінності- ліхтарик і дитячий спальний мішок. Але за це змусили розповідати казку. Виявляється так тяжко розповідати казки англійською :)! І я пригалада ті часи, як мої братики теж перед сном просили мене розповісти казку, я починала, а вони фантазували закінчення . Так я і з малими викрутилась, а їм дуже сподобалось :).

Подвійне свято

Воскресенье, 19 Марта 2006 г. 07:05 + в цитатник
Вчора, 17 березня, Канада святкувала День святого Патріка.
Корені свято має релігійні, але зараз це свято можна назвати просто святом Ірландії (тут гарно описано http://www.liveinternet.ru/journalshowcomments.php?journalid=963008&jpostid=13168497), особливо ірландського пива і зеленого кольору :). Відмічають цей день в багатьох країнах, здебільшо де багато вихідців з Ірландії. А їх багато по всьому світу, особливо в Штатах, адже це єдина нація, в якої діаспора більша за населення самої країни.
Але 17 березня - це і дата , яка стоїть в нашому свідоцтві про одруження.
Так що ми вчора мали дві причини для п'янки :) Святкували у Марлен і Девіда. Розпочали звичайно із Guinness, а закінчили українським брютом (в нас була бутилочка якісного, з України привезли, мої братики подарували колись).

:)

Суббота, 18 Марта 2006 г. 06:46 + в цитатник
По статистике 3% граждан являются психически ненормальными. Между блоками Витренко и "НЕ ТАК!" идет ожесточенная борьба за электорат.

Моя англіська

Вторник, 14 Марта 2006 г. 07:05 + в цитатник
Я все ще далеко не задоволена моєю англійською :(. Будо досить значне і різке покращення осінню минулого року, але зраз таке враження що стоїть на місці . Звичайно це логічно, вчитись потрібно, читати більше. Я ще ходжу на курси, але дуже погано, мабуть тільки половину занять відвідую. І проблема не в тому що курси не подобаються, ні, вони досить нормальні,хоча мені мабуть вже трошки інші потрібні, а так тут сильна і приємна група.
Все, берусь за навчання, буду дома вчитись (цього я взагалі давно не робила, навіть домашку останній раз мабуть півроку тому робила), піду ще на одні курси, виберу що мені більше подобатиметься.
Хоча з іншої сторони, в мене значно покращився професійна англіська. Раніше від думки про англомовну аудіторію колінки трусились, то зараз на зустрічах фрази від зубів відскакують :). Взагалі про роботу (технічний бік) не можу говорити нормальною українською чи російською, виходить щось російсько-англійське, коли з нашими росіянами інколи розмовляю :).
--
О, була така прикольна ситуація, я тільки почала працювати на цій роботі і мені було потрібно уточнити деякі моменти по одній із специфікацій з девелоперами, дивлюсь-- документ розробляв Peter Maor, домовилась з ним зустрітись по e-mail, сидимо, розмовляємо. Я чую ніби словянський акцент, але англійська супер, думаю мало звідки людина, запитати незручно. Підходить Natasa(сербка) і каже, вас же тільки двоє, можете російською :). Очі повні здивування з двох сторін :). Ну хто знав що людина з імям Peter Maor виросла в Росії? а він думав що я з колишньої Югословії, бо Tetyana( Tatiana or Tatyana , якщо росіянка\білоруска) і прізвище на "ч" закінчується, хоч у них це і спелиться як "с", наприклад "milosevic", а у мене "ch" :).
--
І на минулій роботі в мене було обрізана Вінда, тільки англійська і французька мови, то тут скільки хочеш операційок і мов. Але я українську і мало використовую, хіба щоб з братиками потріщать, а з Владом по MSN розмовляю англійською, лінь розкладку переключать:).

P.S. А більшість канадців і багато імігрантів називають мене Татьяною, а не Тетяною, не зрозуміти їм української вимови :(. А коли я їм кажу щоб називали мене Танею - то дивуються, для них це два різних імені, приходиться пояснювати :).

the swimsuit issue

Вторник, 14 Марта 2006 г. 06:12 + в цитатник
Уважно роздивлююсь журнал, номер Sport Illustrated, їх спеціальний випуск з купальниками, який купила кілька днів тому. Дуже красиві дівчата і купальники.
Вони доречі і в інеті непогано продставлені http://sportsillustrated.cnn.com/features/2006_swimsuit/

Владленка подивився що я роздивляюсь і процитував Роса із Друзів: "My wife is gay" :)

Білорусія

Вторник, 14 Марта 2006 г. 04:09 + в цитатник
Рекомендую щоденник Stolikтим кому цікаво, що відбувається в Білорусії, що називається очима очивидця. І пригадати що ми (вірніше багато з нас) переживали рік і 4 місяці тому.


Поиск сообщений в Танчік_із_Канади
Страницы: 86 ... 16 15 [14] 13 12 ..
.. 1 Календарь