theirplace |
|
|
Канадці з українським досвідом :) |
Тижнів два тому ми познайомились з дуже цікавим людьми. Виходимо якось зранку їхати на роботу , а нас біля машини підловлює типова назовні канадська пара із запитаннями- "ви російськомовні? з якої країни?" . Просто Роланд і Аніта помітили наш номерний знак і вирахували що ми мабуть із Росії-України-Білорусії, вони правда трошки помилились, VLADLEN як Влад+Лена розшифрували :). Так от, вони довгий час прожили на Україні, в Дніпропетровську, Роланд взагалі 12 років. Росйською володіють гарно, багато фраз взагалі без акценту говорять, навіть не віриться що вони почали її вчити вже дорослими.
Вчора вони приходили до нас в гості. Багато розмовляли про їх життя в Україні. Прикольно глянути на Україну очима іноземця :). Вони стільки веселих історії розповіли :)! Чого тільки варта історія як в них були проблеми з трубами і квартирі і вони мали справу з ЖЕКом. А найбільше мені сподобалось історія , як Роланд перший раз самостійно купляв хліб в далекому 1993 році. Він ще так розповідав приколько, з інсценуванням, то себе зображав, то продавця :). Він тоді ще фактично не говорив російською, завчив тільки "Дайте белого хлеба, пожалуйста", "Сколько?" і знав цифри більш-менш. А тут йому продавець видає- " Он черствый". Ну Роланд звичайно не зрозумів і здогадатись не міг, в Канаді черствий хліб на полицях б не знаходився (да і взагаді тут багато сортів хліба тижнями не черствіє :( ). Так що Роланд подумав, що продавець його не розуміє і знову і знову повторював як можна чіткіше( на його думку :)) "Дайте белого хлеба, пожалуйста" , "Дайте белого хлеба, пожалуйста". Продавець навіть пробувала по столу батоном постукати, але усвідомивши, що має справу або з людиною що знає тільки одну фразу або з ідіотом( обо скоріше з обома в одній особі :)) таки продала той нещасний батон :).
А ще вони розповілали про свої мовні проблеми :), про труднощі з "ы" і "ь", "ехать" и "уехать", "мУка і " мукА" , відмінками і т.д. І до тож Роланд ніколи на курси не ходив, він вчив мову слухаючи свого перекладача, а першим постійним перекладачем в нього була жінка, тому він про себе говорив в жіночому роді:). Кажуть що з гумору багато не розуміли, фільми не всі, але " Іронію долі або з легким паром" полюбили :)
Тобто насміялись ми вчора від душі. Також вони згадували багато гарного про Україну, підсіли там на кучу словянських продуктів, наприклад кефір і тут купляють, наполеон печуть :). Але найкраще вони про наших людей відзиваються, скучають , Аніта казала, що плакала коли їхала з України, в гості літом збираються.
|
|
Весна прийшла: ) |
|
|
NORTHERN SONG |
Прослухала "Північну" Руслани і йду на зустріч з нашими програмістами. Ну все, вони зараз в мене визнають всі дискусійні моменти, як свої помилки :)!
Хто не памятає пісні , приспів там такий:
А я - дівчина-воля,
За собою долю кличу свою.
А я - дівчина-воїн,
Я не знаю болю, навіть жалю.
|
|
Продолжение "17 мгновений весны". |
Дуже сподобалось у Екслера: http://exler.ru/blog/item/987/
|
|
:) |
|
|
Мої квіти |
|
|
вибори |
|
|
CHUCH KEVYCH |
|
|
Чемпіонат світу |
|
|
Кальмари |
|
|
П'ятниця, кінець робочого дня..... |
Хочу создать трио. Играю на альте. Приглашаю к сотрудничеству играющих на контроле и делите.
---
Если муж подарил цветы без повода - значит повод все же есть.
-----
- Cколько у вас стоит печать фотографий?
- Девять на двенадцать?
- Сто восемь, а что?
----
Если муж открывает дверцу машины жене - или машина новая, или жена.
----
|
|
Team Meetings |
|
|
Гіацинт |
|
|
Малі |
|
|
Подвійне свято |
|
|
:) |
|
|
Моя англіська |
|
|
the swimsuit issue |
|
|
Білорусія |
|
|