-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497


NORTHERN SONG

+ в цитатник

Cообщение скрыто для удобства комментирования.
Прочитать сообщение


Lightpower   обратиться по имени Re: NORTHERN SONG Четверг, 30 Марта 2006 г. 20:19 (ссылка)
:~))))))) Ховайся в жито, Танчик іде!


LI 5.09.15
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Четверг, 30 Марта 2006 г. 20:53 (ссылка)
Исходное сообщение Lightpower
:~))))))) Ховайся в жито, Танчик іде!


LI 5.09.15


Эх, на цьому проекті не так цікаво з програмістами дискутувати, зразу з тобою погоджуються, ще й ведуть себе як ніби вибачаються. Ну що з них візьмеш- канадці :). От на минулому , з словянами була якась інтрига :). Доречі коли наші росіяни між собою говорять, мене навіть питали, чи це вони не сваряться :), незнайомі канадцям нормальні живі дискусії :(.
Хоча ні, на цьому проекті є один програмер, з яким я майже завжди погоджуюсь. З бородою і хвостиком, в кирзових чоботах, лінуксоїд він :). З ним важко дискутувати, він такі фрази закручує, які хоч і зводяться до "робить цього не булу, бо впадло", але якими розумними словами, що йому віриш :)
Ответить С цитатой В цитатник
Lightpower   обратиться по имени Re: Ответ в Танчік_із_Канади; NORTHERN SONG Пятница, 31 Марта 2006 г. 11:26 (ссылка)
Танчік_із_Канади: [QUOTE]Исходное сообщение Lightpower
:~))))))) Ховайся в жито, Танчик іде!
Эх, на цьому проекті не так цікаво з програмістами дискутувати, зразу з тобою погоджуються, ще й ведуть себе як ніби вибачаються. Ну що з них візьмеш- канадці :). От на минулому , з словянами була якась інтрига :). Доречі коли наші росіяни між собою говорять, мене навіть питали, чи це вони не сваряться :), незнайомі канадцям нормальні живі дискусії :(.
Хоча ні, на цьому проекті є один програмер, з яким я майже завжди погоджуюсь. З бородою і хвостиком, в кирзових чоботах, лінуксоїд він :). З ним важко дискутувати, він такі фрази закручує, які хоч і зводяться до "робить цього не булу, бо впадло", але якими розумними словами, що йому віриш :)
Лінуксоїду зачот :~)

LI 5.09.15
Ответить С цитатой В цитатник
Mykl_pyckl   обратиться по имени Re: NORTHERN SONG Пятница, 31 Марта 2006 г. 11:49 (ссылка)
Так тримать, воїн ;) !
В колонках играет: Океан Ельзи - Ніколи

LI 5.09.15
Ответить С цитатой В цитатник
Комментировать К дневнику Страницы: [1] [Новые]
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку