Исходное сообщение Lightpower
:~))))))) Ховайся в жито, Танчик іде!
LI 5.09.15
Эх, на цьому проекті не так цікаво з програмістами дискутувати, зразу з тобою погоджуються, ще й ведуть себе як ніби вибачаються. Ну що з них візьмеш- канадці :). От на минулому , з словянами була якась інтрига :). Доречі коли наші росіяни між собою говорять, мене навіть питали, чи це вони не сваряться :), незнайомі канадцям нормальні живі дискусії :(.
Хоча ні, на цьому проекті є один програмер, з яким я майже завжди погоджуюсь. З бородою і хвостиком, в кирзових чоботах, лінуксоїд він :). З ним важко дискутувати, він такі фрази закручує, які хоч і зводяться до "робить цього не булу, бо впадло", але якими розумними словами, що йому віриш :)