-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497

Tree_of_life





Пишу українською Наша мова калинова, солов'їна, барвинкова. Дитячі Будинки України

Дзвінки на Україну.

Понедельник, 24 Января 2005 г. 00:38 + в цитатник
Вже дзвонили до обох батьків, братиків по два рази. Користувались IP- телефонією, що Юрка писав:) , звязок нормальний. Особливо це порадувало в випадку з моїми батьками, я боялась, що в село взагалі не зможу дозвонитись, а якість дуже класна.

Ще про ціни

Воскресенье, 23 Января 2005 г. 02:20 + в цитатник
Коли тут розпродаж, то це дійсно так. Сьогодні купила собі фірмові джинси за 15 доларів( десь 65 гривень). Раніше ціна була 55.
Я коли сюди їхала, готовилась до найгіршого, що роботу знайдемо не так швидко, що прийдеться економити перший час і т.д.( ну не тратить же гроші без роботи). Але нам щастить+ Наташа і Юра дуже допомагають, відчуваємо себе впевнено. Сьогодні навіть дивились на обяви про продаж машин, поки теоритично.

Знову про погоду :).

Воскресенье, 23 Января 2005 г. 02:03 + в цитатник
Багато снігу, на дорогах теж, бачили, як заносить машину. Це не приємно:). Але що приємно здивувало, пішоход, що йшов мимо, одразу кинувся допомагати.
Але що теж радує, всі говорять. що така погода все-таки не типова., навіть викладач, що сьогодні нас тестував, сказав, щоб ми не боялись, ця температура нижче середнього :).

Комп

Воскресенье, 23 Января 2005 г. 01:45 + в цитатник
Комп купили, зараз хлопці розбирають коробки.
В Україні куча ничок, що займаються продажем комплектуючих, тут ні :(.
Дика країна :). Владлен вибрав на сайті в однієї контори (досить дешева і нормальна, Юрка там брав), написав їм через інет лист- два дні глухо, так ми сьогодні зібрались, поїхали і прямо там купили.
Але деяких комплектуючих не було, прийшлось по ходу замінять.
Вийшло: монітор- ViewSonic 19, відео Randeon 9600 XТ, процесор AMD Athlon 64 3000+ 1,8 Ghz socket 939, вінт 160. памяті 512( потім доберем), мишка, клава і т.д. Все десь дорожче чим в нас на 10-15%( податки платять :)). В сумі вийшло 1400 канадськими.

Англійський

Суббота, 22 Января 2005 г. 22:54 + в цитатник
Повернулись з тестування.
Що і було очевидним- у мене середній рівень( а то і нижче)- 4 із 8 балів :(. У Влада -8.
Процес сподобався, весело, цікаво, продумано. По місту багато точок, де є ці курси, є недалеко від Юри і Наташі, заняття проводяться цілий день, кілька систем- загальні заняття( різні рівні), заняття по різним направлення(наприклад Pronunciation, Vocabulary). Є ще наприклад
eglish for women.
Владленка мабуть спробує ходить на найвищий рівень десь два рази на тиждень, апе вечором (Наташа так ходить, він десь якраз зараз одного рівня з нею), а я постараюсь по максимуму себе загрузить.
Саме дивне- що викладач сказав, що в мене нормальна вимова, хоч тут всі викладачі від неї в обморок падали :). Уявляю, які тут акценти бувають :).
І що приємне, я в цілому народ розумію. Хоча був наприклад випадок, я заскочила в автобус і водій до мене щось сказав, я не розібрала, тільки частину- гуд айдія. Не знала що сказать, посміхнулась і сенк ю. Він мабуть мене тормозом порахував :). Всю дорогу думала, що ж він міг сказать- найшла три найбільш ймовірні варанти- про каву( я зз нею заскочила), про те що я заскочила за секунду від відправлення( кінцева зупинка). Ну може ще про мій одяг( теплий). Так і залишилось загадкою:).
Погода сьогодні прикольна -зранку -14, а зараз -17( з години дня), мете так, що видно максимум на 10 метрів :)
Зараз пїдемо комп купляти, Владлен вже все вибрав.

київське шампанське & канадське віскі

Суббота, 22 Января 2005 г. 04:44 + в цитатник

:

З пошуком квартири поки погано.

Суббота, 22 Января 2005 г. 03:52 + в цитатник
З пошуком квартири поки погано. Варіантів однобедрумних( двохкімнатних), а ми саме таку шукаємо мало, дешеві нам не дуже подобаються, а дорогих ще не дивились.
Просто ми подивились, яка квартира у Юри і Наташі, хочемо і собі таку класну :). Може і знімано в сусідньому, аналогічному будинку , 2-х бедрумну ( як у них), але ціни виросли, вони зняли були за 750, а зараз такі по 850 :(. Ну ще пошукаємо може знайдемо дешевший і нормальний варіант.
Зараз Владлен і Юрка сидять, дивляться телік, так сміються, що чутно в мою кімнату. В них улюблений канал -tbs (юморний, крутять різні серіали, типу Сімпсон, Друзі, Всі люблять Реймонда). Дуже зручно- і смішно і паралельно вчиш мову( титри знизу дивлюсь), а так канали тут різні- по одному наприклад весь час погода, по іншому- передачі про благоустрій будинку і т.д.
Вечеряли сьогодні суші, вони тут дуже дешеві , в порівняні з Україною.
Мабуть підсяду на них.:).
А так зробили закупки, необхідні для канадської зими :), мені тепленькі шапку і рукавички (я їх забула на Україні :)), Владлену куртку( в пальто незручно їздити в машині). Владленка читає правила. Як тільки матимемо постійну адресу (це необхідно), то піде здавать теорію, потренується і незабаром практику, машина тут необхідна, а українські права діють тільки 3 місяці. Поки ж всюди нас возять Юрка і Наташа.

Мороз, -27

Пятница, 21 Января 2005 г. 18:53 + в цитатник
Сьогодні з ранку було -27.
Звучить страшно, але насправді це не так як в Україні, ти максимум на вулиці перебуваєш 3 хвилини,в свіх машини , народ і не помічає, яка температура.
І що цікаве, бачила кучу дітей на центральному катку , температуру і не помічають. Що правда дуже сонячно. Потрібно купити сонцезахисні окуляри :).
В Наташі сьогодні вихідний, тільки що звозила нас , дивились на квартиру, не сподобалась( вона правда дешева), ще записались на тестування англійської на завтра. Тут безкоштовні курси для імігрантів.

Для народу з Датекса

Пятница, 21 Января 2005 г. 04:26 + в цитатник
Тут в магазинах багато обладнання Symbol.
Женя, бачила точно такі прайс чекери, для яких ти писав.
В всіх супермаркетах, що я була, є ваги на касах, сканер вмонтований в них, в касирів ЖК монітори і спеціальні клавіатури.
Навіжена поки ніде не бачила :)

Для дівчат :)

Пятница, 21 Января 2005 г. 04:22 + в цитатник
Наташа поводила мене по деяким магазинам за ці дні.
Тут є цілі супермаркети косметки, можна купити що завгодно.Ціни як в нас.
Також сподобались магазини з білизною, теж вибір величезний. фірмі правда інші, в нас Ітілія в основному, тут її менше, але є все, геть до зі справжнього шовку з Франції.
Є ще цікавий тип магазинів- Вінерс. Там продаються фірмові речі , не розкуплені в сезон. Можна наприклад за 70 доларів світерок Армані прикупить, за 40 шкіряні босоніжки відомої марки.
Взагалі тут культ магазинів і покупок:).
А ще тут десь постійно якість розпродажі , знижки.Особливо зараз в січні, після Різдва.

Про спиртне

Пятница, 21 Января 2005 г. 03:40 + в цитатник
Спиртне тут не продається в звичайних продуктових магазинах, а лише в спеціальних.П'ємо ми тут мало :).
Допили все спиртне , що привезли з собою( шампанське КЗШВ, бо Наташа і Юрка скучили)., ще Юрка був закупився пивом і віскі.Стела Артуа тут точно така сама, як в Україні. Попробувала Джек Денієлс, мені досить сподобалось, а Влад сказав, що віскі - не його напій :).


Фотки

Пятница, 21 Января 2005 г. 03:34 + в цитатник
Виклала деякі фотки
http://community.webshots.com/user/tanchik123
Правда нічого прикольного поки немає.


Про інет :)

Четверг, 20 Января 2005 г. 19:10 + в цитатник
Пригадала, питали про інет.
Який тип інету не шарю( мабуть DSL), але кабель, 256 Кб за секунду, безліміт+ кабельне телебачення( десь 60 каналів) коштує 70 доларів в місяць. Це десь 270 гривень.

Про лосів і оленів :)

Четверг, 20 Января 2005 г. 19:04 + в цитатник
Нічого такого поки не бачила :)
Тільки білочку, бігала прямо по загорожі, біля будинку.
Але знаки попередження, про можливість виходу на дорогу диких тварин вже бачила :).

Пам'ятаєте щоденник канадського імігранта?

Четверг, 20 Января 2005 г. 18:56 + в цитатник
Просто сьогодні на вулиці -15 :).
Біля будинку( прямо з вікна видно), де ми зараз живемо, маленький парк і є каток,відповідно безкоштовний.
Думаю, може вийти покататись? :)Правда ковзанів поки не купила, і клюшки теж :).
Тільки що Владлена намагались покликати ще на одне інтервью, це приємно, який у мене чоловік розумний :).Але звичайно основна причина, що ринок ІТ зашевелився, після застою в останні роки.
Може і я навіть колись найду роботу? :).

Про місто

Четверг, 20 Января 2005 г. 15:36 + в цитатник
Сергій Осіпчук сказав що всім буде цікаво взнати :).
О тож про місто, де ми вирішили залишитись і де живуть Юрка і Наташа, це Ватерлу, це Southwestern Ontario, майже за 100 км від Торонто, але це година їзди на машині.
Багато народу живе тут і їздить в Торонто на роботу, деякі навпаки( як Вітя Гавриш).
Взагалі тут не одне місто, а фактично два разом. Kitchener-Waterloo, саме Ватерлу-100 тисяч, а в сумі 300.
Взагалі всі говорять: от , тут в Канаді , багато пакистанців, взагалі неакуратних імігрантів :), то в Ватерлу це не так (я взагалі нічого подібного не бачила). Живуть тут в основному білі, інтелектуальний рівень населення високий, просто тут знаходиться багато навчальних закладів, ІТ фірм і т.д.
В місті майже немає високих будинків, а більша частина - власні будинки, дуже чисто, красиво, але це ж не Європа, архітертурних памятників тут немає :).
Житло, страховка на машину тут значно дешевші, чим в Торонто, ритм життя спокійніший, що важливо нам , особливо на початку.


Владлена беруть на роботу

Четверг, 20 Января 2005 г. 14:25 + в цитатник
Сама головна новина- Влад вдало пройшов інтерв'ю, вже через кілька годин після інтерв'ю отримав джоб-офер.
Мабуть буде погоджуватись. Це та сама компанія, де працює Юрка( думаю, що одна із важливих причин, чому Влада взяли, Юркина рекомендація). Робота цікава, зарплату запропонували нормальну.
На його резюме теж дуже класно реагують, багато хто звонить, але всі пропозиції з Торонто, а без машини туди їхать тяжко, так що мабуть Владленка і не піде на інші інтерв'ю.Тим більше почати його тут запропонували з понеділка. Недовго Владленка погуляв :).
Сьогодні починаємо шукати квартиру і поведемо мене :) тестуватись на курси англійської, мабуть запишуть на перший рівень :).
Що ще цікавого, ну ось приклади приємних цін( в порівнянні з Україною): персики - 2 долара за кг( десь майже 8 грн). Апельсини-1 долар.Молоко, хліб дорожчі, ніж в Києві.

Доречі може ви помітили, пишу я по канадському часу в пів сьомої :).
так і не перейшла поки на цей час, вечором хочу спать( але вседно лягаю десь в 12), а в 5 ранку вже не можу спати, цікаво, може мені тут 5 годин для сну буде вистачати? :). Влад переносить це на багато краще, зараз дрихне :)


Фоток поки ніяких не виклада, за кілька днів

Среда, 19 Января 2005 г. 21:03 + в цитатник
Фоток поки ніяких не виклада, за кілька днів точно зроблю!
І викладу тут на них лінк.

Коротко за 16-18 січня

Среда, 19 Января 2005 г. 20:54 + в цитатник
Для тих хто не знає- 16 січня ми з Владом вилетіли в Торонто , де нас мав зустріти наш друг- Юрка Гапон.
По-перше, долетітили ми дуже класно.
Ніяких проблем, ексцесів і т.д. Таможня , інші служби. що в Борисполі. що в Торонто нами не зацікавились абсолютно.
Правда по дорозі ми вияснили з Владом,що забули адрресу Юрки на папері( правда так і не вияснили , чия це провина :)).
І це нас трошки лякало, бо адресу, де ми маємо зупинитись, могли запитати в іміграційному відділі аеропорту в Торонто, крім того, а як би він нас не зустрів, куди їхать?
Але і це не стало проблемою, адресу в нас запитали, але віднеслись з розуміння, що ми не знаємо куди їдемо :), попросили відіслати пізніше,.
Доречі враження від аеропорту дуже приємне- все дуже чисто, продумано. але тут було і перше не дуже приємне враження( поки єдине за ці дні),- дуже повільний клерк, що оформляв наші документи. При цьому він був дуже вічливим, шуткував. але- друкував ОДНИМ пальцем і тд. Але розумієте якщо це саме неприємне враження, то яка це класна країна :).
Юрка нас зустрів. Доречі в нього Форд-Екскорд 1998 року, а не Додж, як я встигла декому сказать, Додж в нього була перша машина.
В Наташіі Юрки дуже класна квартира , що найбільше сподобалось- що в кожній кімнаті сам регулюєш температуру.
Ми тільки повечеряли. попили пива і лягли спати, так закінчився наш довгий день- 16 січня.
17 січня ми подали на SIN - самий головний документ для роботи в Канаді. Теж сподобалась установа, де це робиться, все дуже швидко, я зробила помилку в анкеті, допомогли виправить, пошуткували (а щоб було десь у нас в державній установі?).
Що ще здивувало- серед клерків є досить великий процент чоловік середнього віку, в Україні такого не побачиш.
Ще в цей день ми гуляли по молу( супермакреті), зробили першу покупку :), а так дивились на ціни і асортимент, не можу сказати, що була прямо вражена- але вибір більший ніж в Україні, особливо щодо овочів і фруктів. заходила в деякі відділення з одягом- перше враження- одяг дуже простий і дешевий.
В магазин нас відвіз Юрка( вони взагалі стільки для нас роблять, навіть не знаю, як будемо віддячувать), а от назад ми перший раз скористались автобусом.
Яка тут система- автобуси ходять рідко, десь раз в 15-30 хвилин, але по точному розкладу, ти точно знаєш, в який час він буде на твоїй зупинці.
Сам автобус зупиняється на зупинці, коли там хтось стоїть, або коли хтось із пасажирів дьорне за спецвірьовку в салоні,.
Народу дуже мало в трансорті, фактично пусті ходять.
Білети, як на мене дорогі-2,25, якщо оптом( по 5)купуєш-1,45.
білети продаються в супермаркетах, або платиш водію( здачі не дають).
При вході в салон( всі заходять лише через передні двері) вставляєш білет в спеціальне місце біля водія, можеш попросити на заміну трансфер( він діє як білет на протязі 1 години), це зручно, для тих хто пересідає.
18 січня ми вже самі робили вилазку в місто, намагались відкрити рахунок в тому ж банку , що і Юрка( там найвигідніші для нас умови), але нас поки ніодного канадського документу, прийдеться почекати три тижні.Поміняли частину наших дорожніх чеків ( ми в них вивозили кошти), без комісії.
Ще ми ходили по іншому магазині, дивились на техніку, іграшки( Саня, поки виробництва вашої контори не зустріли, але там взагалі вибір малий був).
Про англійську- поки більш-менш розумію, але сама говорю невдало :( Дивимось тут телевізор, у Наташі і Юри, Сонька, 27 дюймів з функцією титриів, так я не слухаю, а читаю :).
Сьогодні, 19 січня, випало багато снігу, -5, а вчра і позавчора було до -10, але дуже сонячно.
Через годинку у Владлена буде перша співбесіда .
Якщо його візьмуть, то ми будемо шукати квартиру десь поряд, інакше- в Торонто і квартиру і роботу.
Грались сьогодні з Наташею в іграшку, що Віталік передам Юрці, щось погано канадці(ми) знають Україну, особливо тему Спорт :).

Дневник Танчік_із_Канади

Среда, 19 Января 2005 г. 16:51 + в цитатник
Не знаю чи на довго мене вистачить, але спробую вести щоденник :) . А то стикнулись з тим, що всім цікаво, що і як тут у нас в Канаді. Щоб не повторюватись, буду викладати саме цікаве тут.


Поиск сообщений в Танчік_із_Канади
Страницы: 86 ..
.. 3 2 [1] Календарь