Понедельник, 24 Января 2005 г. 00:38
+ в цитатник
Вже дзвонили до обох батьків, братиків по два рази. Користувались IP- телефонією, що Юрка писав:) , звязок нормальний. Особливо це порадувало в випадку з моїми батьками, я боялась, що в село взагалі не зможу дозвонитись, а якість дуже класна.
-
Запись понравилась
-
0
Процитировали
-
0
Сохранили
-