Молодець!
Головне не забувати про різницю у часі коли звониш :)
Я доречі також поцікавився - в канаду мені звонити з мобільного 0,50, з картки Allo 0,44/0,37 (бізнес/небізнес) але поки що мовчав, чекав поки у вас з'явиться власний телефон.
Успіхів в пошуках квартири і Владлену завтра у перший робочий день.