http://mostinfo.net/hlam/test/
--------------------------------------------------------------------------------
Хочешь узнать кое-что про себя? Ниже - интересный тест! Пройди его - не пожалеешь! Прочитай и заполни ответы, если интересно .
Жах! В канаді взагалі немає Мінівенів! Я перевірив Мітсубісі та Хюндай (думав порекомендувати щось).
В принципі, машини в канаді на 20 відсотків дешевші. Але при цьому комплектація суттєво краща, ніж в Україні
Про гарантію я взагалі мовчу - гарантія 5 років/ 100 тисяч у вас правило, у мене два роки і це вважається дуже круто.
Ойойой! А ще у мітсубісі кредит на 5 років іде під ставкою... 0% річних! Правда це для моделей випущених в 2004 році - але оскільки ще січень не скінчився, то це майже всі моделі. http://www.mitsubishicars.ca/MMSA/jsp/index.jsp?loc=en_CA
Ні, поки кредитки в нас немає, навіть рахунку немає :). буде десь через два тижні, коли отримаємо SIN , але оскільки у Влада є робота, то кредитку повинні дать.
Але ми нову навряд будемо купляти, хочемо купити десь за 5-6 тисяч б/у , але не дуже стару( Юрка так радить).
Ага,Мітсубісі, тут проводить дуже агресивну політику, хоче ринок завоювать.
Але ми поки не готові до нової машини. У Влада досвіду мало+ на нову в кредит страховка потрібна повна, це нам буде обходитись десь в 300-400 доларів в місяць. да і страшно кредити набирать. Хай вже через кілька років. а поки купимо десь 1996-2000 року, щоб і ремонту не потребувала багато, але і не дорогу, обійдеться десь в 5-6 тисяч.
І то ми мабуть поселемось в сусідньому будинку, то поки спішить не будемо, Юрка буде возить Владлена( да і на автобусі це не далеко), а курси з нами зовсім поряд.
Исходное сообщение Танчік_із_Канади
хочемо купити десь за 5-6 тисяч б/у
Звідти вам точно видніше :) - просто в порівнянні з україною у вас дуже вигідні умови і я не зміг утриматися.
Скалкін як купив собі хонду б/у так здається і до цих пір на ній їздить, і проблем не знає :)