-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497


Владлена беруть на роботу

Четверг, 20 Января 2005 г. 14:25 + в цитатник
Сама головна новина- Влад вдало пройшов інтерв'ю, вже через кілька годин після інтерв'ю отримав джоб-офер.
Мабуть буде погоджуватись. Це та сама компанія, де працює Юрка( думаю, що одна із важливих причин, чому Влада взяли, Юркина рекомендація). Робота цікава, зарплату запропонували нормальну.
На його резюме теж дуже класно реагують, багато хто звонить, але всі пропозиції з Торонто, а без машини туди їхать тяжко, так що мабуть Владленка і не піде на інші інтерв'ю.Тим більше почати його тут запропонували з понеділка. Недовго Владленка погуляв :).
Сьогодні починаємо шукати квартиру і поведемо мене :) тестуватись на курси англійської, мабуть запишуть на перший рівень :).
Що ще цікавого, ну ось приклади приємних цін( в порівнянні з Україною): персики - 2 долара за кг( десь майже 8 грн). Апельсини-1 долар.Молоко, хліб дорожчі, ніж в Києві.

Доречі може ви помітили, пишу я по канадському часу в пів сьомої :).
так і не перейшла поки на цей час, вечором хочу спать( але вседно лягаю десь в 12), а в 5 ранку вже не можу спати, цікаво, може мені тут 5 годин для сну буде вистачати? :). Влад переносить це на багато краще, зараз дрихне :)


Scruj   обратиться по имени А на яку позицію взяли Владлена? Четверг, 20 Января 2005 г. 14:28 (ссылка)
Зарплата, я так розумію, конфіденційна? :)
Ответить С цитатой В цитатник
Mykl_pyckl   обратиться по имени Четверг, 20 Января 2005 г. 14:34 (ссылка)
Мої вітання. Молоді талановиті - досягнете успіхів.
Ответить С цитатой В цитатник
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку