Телевізор зраз говорить, що в нас -28, комп, що -30 :).
Не знаю, зараз повернеться Наташа, вона поїхала з хлопцями ліків купить і скаже, чи це правда :).
Ні чим корисним , крім приготування їжі і вчення англійського вчора не займалась.
Ще подивилась один із фільмів, що ти нам, Льоня позаписував, дякую, супер колекція! Фільм, де ви всі нас проводжаєте ще не дивилась, час ще не настав, зараз як би дивилась ще б не плакалала :).
О, і нарешті дійшли руки до твого компакуту, Сергій. дякую, дуже класно, Наташа одразу попросила переписать :).
Ми вже почали купувати речі першої необхідності для квартири, праску і чайник електричний. Це я собі вибрала такі подарунки на День Тетяни, Владлен був в шоці від моєї практичності:). Але коли праска дуже клсна, Філіпс, то чайник паршивий, ми дома уважніше його роздивились і вирішили здати назад. О, це одна із особливостей Канади :) .Тут дуже легко здати річ назад, достатньо сказати - вона мені не подобається. Люди інколи беруть одяг, тільки дома його віряють і здають назад, якщо не підходить. Так що і ми спробуємо :).
Повернулась Наташа, каже , що холоднувато, але вітру немає, а враховуючи сліпуче сонце, то не так все і погано.