-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497

Tree_of_life





Пишу українською Наша мова калинова, солов'їна, барвинкова. Дитячі Будинки України

Про мої курси

Пятница, 28 Января 2005 г. 18:25 + в цитатник
Вчора була на курсах вдруге. Вже сподобалось більше, я розговорилась трошки, навіть на перерві з ними тріщала. Аміра не було, зате прийшов Джовані, з Колумбії, теж більш-менш зрозуміло говорить, але я навіть китайців почала розуміти :). Прочитала їм лекцію про Україну і президента Ющенка :). Бо ми вчора коротко розказували про себе, коли почули, що я з України, почали задавати кучу запитань.
Курси побудовані цікаво, саме на цьому курсі нас не вчать граматики, особливо не виправляють, головне- щоб ми говорили і поповнювали словарний запас. От вчора в нас була тема cover letter, в Канаді прийнято його відправляти разом з резюме. Нас вчили не тільки слів і т.д., а і саму побудову листа, норми і т.д.
Дають багато інформації про Канаду, про бізнес в Канаді, ну і паралельно ми дізнаємось про відмінності в інших країнах., наприклад як проходить пошук роботи в Китаї і Україні :).
В класі лежить куча матеріалів, журнали ( Вчора читала статью про майбуттнє Лінукса :)), словарі і т.д.

Квартира

Пятница, 28 Января 2005 г. 07:31 + в цитатник
Нас не взяли в квартиранти :(. Спочатку якось запереживала, але зараз заспокоїлась. Наташа і Юра нас не гонять, нам в них класно, грошей не беруть :), ми вирішили залишитись по довше :). Насправді звичайно будемо ще шукати, бо якось не дуже хочеться за 850 брати .
Ми тут довго аналізували, чому нас не взяли, бо навіть не звонили ні до Влада на роботу, ні до людей, що нас рекомендували( Юри і Віті Гавриша :)). Вирішили , що ми не підходимо під опис, який був об'яві :) - тільки для дорослих і людей старшого віку . Ми коли там були , то бачили тільки людей десь років за 40, ми мабуть не вписуємось в респектабельний образ будинку :). тут в місті багато студентів і в деякі будинки їх не люблять пускать, бо дуже шумні, але ж ми, поважні люди:)? А можливо ми не достатньо вічливо себе вели, чи вони імігрантів побоялись взяти.
такщо поки продовжуємо пошук.

Новий рекорд

Четверг, 27 Января 2005 г. 16:56 + в цитатник
Телевізор зраз говорить, що в нас -28, комп, що -30 :).
Не знаю, зараз повернеться Наташа, вона поїхала з хлопцями ліків купить і скаже, чи це правда :).
Ні чим корисним , крім приготування їжі і вчення англійського вчора не займалась.
Ще подивилась один із фільмів, що ти нам, Льоня позаписував, дякую, супер колекція! Фільм, де ви всі нас проводжаєте ще не дивилась, час ще не настав, зараз як би дивилась ще б не плакалала :).
О, і нарешті дійшли руки до твого компакуту, Сергій. дякую, дуже класно, Наташа одразу попросила переписать :).
Ми вже почали купувати речі першої необхідності для квартири, праску і чайник електричний. Це я собі вибрала такі подарунки на День Тетяни, Владлен був в шоці від моєї практичності:). Але коли праска дуже клсна, Філіпс, то чайник паршивий, ми дома уважніше його роздивились і вирішили здати назад. О, це одна із особливостей Канади :) .Тут дуже легко здати річ назад, достатньо сказати - вона мені не подобається. Люди інколи беруть одяг, тільки дома його віряють і здають назад, якщо не підходить. Так що і ми спробуємо :).
Повернулась Наташа, каже , що холоднувато, але вітру немає, а враховуючи сліпуче сонце, то не так все і погано.

Кредитна історія

Четверг, 27 Января 2005 г. 04:24 + в цитатник
Ця річ займає дуже важливу річ вжитті кожного канадця. На ній базується дуже багато речей. Це симонім репутації.
Я так зрозуміла, що всі банки мають єдину систему, базу щодо клієнтів.
Всі твої повернуиі ( і ні:)) кредити попарають в неї.,від цього залежить чи дадуть тобі наступний кредит в будь-якому банку, mortgage( на купівлю будинку), чи здадуть квартиру і т.д.
У нас її взагалі немає:). у нас як вже говорила поки тільки дебетові картки, вони теж потрібні, наприклад продуктові магазини працюють тільки по таких. А далі в принципі при наявності роботи не повинно виникнути проблеми і в отриманні кредитки, там побачимо :).
А поки завтра взнаємо чи візьмуть нас в квартиранти :).

Що в нас нового

Среда, 26 Января 2005 г. 23:37 + в цитатник
Ми вчора подивились класну квартиру, вона менша (двохкімнатна) і так в середині може трошки гірша, ніж та, що в Юри і Наташи в будинку ( немає встроєної мікрохвильової печі), але значно дешевша 699 проти 849, і вона знаходить в півкілометрі від Владлена роботи і моїх курсів. Наташа і Юра живуть трошки далі від центру (що з машиною може і краще), в них будинок трьохповерховий,такий домашій, то той в якому ми вчора були - висотний, але теж дуже класно зроблений в середині, все новюсіньке+ там один поверх відведено під такі штуки, як library, game room, paty room і т.д.. О, ще там є кімната з тренажерами, все це безкоштовно для проживаючих. Так що оскільки в нас все одно меблів поки мало навіть на дві кімнати:), а різниця в 150 доларів це не так і мало, спробуємо зняти вчорашню. Але тут зняти квартиру не так і просто, ти повинен довести, що ти нормальна кандидатура, будеш вчасно платити і т.д. Висилити тут людину, що не платить, дуже тяжкоі довго. А в нас ні кредитної історії, ні відгуків від попередніх власників. Але будемо надіятись, що нам не відмовлять.
Що цікавого взагалі тут про квартири- вони не роблять кухню абсолютно відокремленою кімнатою, дверей в неї немає, вона єдина з living/dining room .Ще тут всюди встроєні шкафи-closet, це дуже мені подобається :), але не подобається ванни, вони в них невеликого розміру, для мене ще нічого, а для високого чоловіка- сидячі фактично :). Хоча в власні будинки ставлять, хто що любить( джакузі, душ шарко і т.д. :)).
Ще Владлен сьогодні в обідню перерву відкрив рахунок в банку, що ми хотіли і отримав дебетну картку. Надіюсь скоро вона перетвориться в кредитну:) (може через місяць спробуємо вже подати).

Cooking

Среда, 26 Января 2005 г. 23:16 + в цитатник
Наташа захворіла, і ми з нею залишились вдома. Вирішили зробити хлопцям свято, наготувати багато смачно :). Чим зараз і займаємось під музику Океана Ельзи і ВВ . Навіть торт спекли :).

Курси

Среда, 26 Января 2005 г. 19:45 + в цитатник
Вчора пішла перший раз на свої курси. Поки я ходжу тільки по віторкам і четвергам, 19:00 до 21:30 на Діловий/Технічний англійський. Наташа теж ходить в цей самий час в заняття в самій сильній групі, вона підвезла і забрала мене.
Не ідеально, але мені сподобалось. в моїй групі 5 китайців, один невизначеної національності(мабуть індус) і я:). Всі решта, крім мене- інженери. Хто будинки, хто дороги проектував. Є інженер з автомобілебудування.Заняття проходять в дуже доброзичливій атмосфері, всі шуткують. Китайці так прикольно говорять, в них такий акцент :). А Аміра( умовно поки індуса) я розуміла краще. Саме головне, що розуміла викладачку і вона мене :). Думаю що цей курс буде мені корисним., особливо враховуючи, що заняття безкоштовні і я зараз маю досить часу.

Про місто

Вторник, 25 Января 2005 г. 21:25 + в цитатник
Вирішила поєднати приємне з корисним (і цікаво і разомз тим на англіському :)) і почитати ж про місто, де ми зараз живемо .
В них досить інформативний і цікавий сайт
http://www.city.waterloo.on.ca/
Повивчала історію міста, а то навіть соромно якось, нічого не знаю :(.
http://www.kw-visitor.on.ca/history/history.htm
Досить цікаво, особливо про менонітів, вони до цих пір в околицях живуть. Це релігійна секта, вони живуть за своїми законами, не використовують досягнення цивілізації( машини, електроенергію, неорганічні добрива і т.д.). В Ватерлу є ринок, де вони продають свою продукцію з ферм. Дійсно екологічно чисту і т.д.
І взагалі тут в магазинах багато органіки продають.Але і такі звичайні помідори, перць, баклажани і т.д. смачні. Особливо класні апельсини.Що найбільше мене в Канаді радує- це риба; тут є лососеві ферми, і така риба дуже -дуже дешева і при цьому дуже-дуже смачна.
Ще я зробила відкриття звідки пішла назва Kitchener, виявляється на честь a famous British General, Horatio Herbert Kitchener :),а раніше це місто називалось Берлін :),тут велика німецька діаспора.
Вивчаю, куди можна буде зганяти в цікаві місцяв місті, коли потепліє, потім порозказую.

Будинки

Вторник, 25 Января 2005 г. 17:24 + в цитатник
Наташа і Юра вчора їздили дивитись на будинки, вони подумують про покупку.
А взагалі будинки тут ( ну тільки ті, що я бачила, а бачила я поки мало) класні, всі гарненькі, не то щоб кожний був унікальним, але і не однакові.
Ще що дивує, всі вони по нашим міркам виглядають незахищиними, ні тоді двохметромої загорожі, ні решіток на вікнах :). В будинку де живе Юра і Наташа так само, вікна на першому поверсі самі звичайні, так двері в підїзд замикаються, але зате двері в квартиру такі, що може навіть я б могла б винести, як би захотіла.
І при цьому всьому- рівень злочинності низький :).

Моя самостійна поїздка

Вторник, 25 Января 2005 г. 17:12 + в цитатник
Я вчора робила першу самостійну поїздку, але невдалу :). Так і не знайшла те, що мені було потрібно. Але сам факт :). Навіть потріщала з одним канадцем про моє місцезнаходження, зрозуміли один одного :).
І ще один прикол був. Я, коли йшла на зупинку, проходила мимо катка, там пацанва десь років 16 грала в хокей, так вони напевно неправильно
визначили мій вік і навіть робили спроби звернутись, типу - Hello,kid.
Оскільки наїхать англіською я можу погано, то робила вигляд, що не чую :).

Робота Владлена

Вторник, 25 Января 2005 г. 17:02 + в цитатник
Всі питають, як його перший день, але знаю я мало.
Сказав, що подобається :).
Компанія невелика, Юрка і Владлен працюють в відділі ігр для мобільних телефонів, Владлен ніби буде займатись серверною частиною.
Народ в основному молоді пацани, корінні канадці.

Ющенко

Вторник, 25 Января 2005 г. 16:45 + в цитатник
Дивилась вчора новини, розповідали про Україну і поїздку Ющенка, тут його прикольно називають, з наголосом на другому складі ( хоча може це тільки цей коментатор?)

Administrator in XP

Вторник, 25 Января 2005 г. 16:41 + в цитатник
Вчора зробила відкриття, що акаунт адміністратора, якщо з нього логофнуться, пропадає при загрузці, і зявляється, якщо немає ніяких інших акаунтів :).
Процес усвідомлення цього зайняв в мене дуже багато часу :).і майже довів мене до сліз :).

SIN

Вторник, 25 Января 2005 г. 16:36 + в цитатник
Ми вчора отримали SINи , на диво швидко, звичайно це займає десь три тижні. Це класно, значить ми вже на цьому тижні відкриємо рахунок іт.д.
В честь цієї події-першого канадського документу випили грузинське вино (те, що Андрій Демченко нам приніс, коли ми відїзджали.Ми таки довезли його до Канади :)Дякуємо, Андрій і Юля, дуже смачно :)).

Про пральні машини

Понедельник, 24 Января 2005 г. 19:13 + в цитатник
Тут в рентованих будинках люди не тримають пральні машини.
В низу , на першому поверсі є як правило так зване laundry.
Самі машини ( в всякому разі, ті що в Наташі і Юри) досить суттєво відрізняються від європейських. Є ще там і сушка.
За кожне прання ти вкидаєш 1,25 і засипаєш свій порошок. Машини з цифровим табло, показують час закінчення прання (воно чомусь значно швидше, чим в наших машинках). Там же в пральні стоять тренажери( на той випадок, якщо хтось чекає внизу), але поки не бачила, щоб ними хтось користувався.

Політика

Понедельник, 24 Января 2005 г. 18:06 + в цитатник
Читаю тут про призначення і укази Ющенка. Не чекала. Цікаво яка реакція серед народу?

о, ще смішне:)

Понедельник, 24 Января 2005 г. 17:26 + в цитатник
Мене в магазинах тормозом теж мабуть рахують:).
До купюр я вже звикла, а от до монет поки ні, і коли даю дрібні, то мушу прочитати, скільки ж центів ця монетка :). Коли в Україні на монетах є номінал в цифрах, то тут тільки дрібний надпис і то з однієї сторони. Тобто рахую я центи довгенько :).
А взагалі тут налом майже ніхто ніде не розраховується, всі картками.

Про машини ще

Понедельник, 24 Января 2005 г. 17:12 + в цитатник
Взагалі тут на дорогах в основному великі машини+ багато джипів, пікапів. Оскільки тут бензин десь 75 центів(3,1 гривні) на ньому тут не економлять.
Марки в основному американські (Форд, Крайслер і т.д.), є японських частина, европейські- рідкість. В цілому майже не видно роздовбаних машин, ніби всі на досить нових їздять :).
Тут все велике- не тільки машини, площі тут теж не економлять,моли поки бачила тільки одноповерхові, парковки біля них величезні( що в принципі необхідно). В магазинах можна зустріти упаковки рису по 10 кг, відра морозива, ящики апельсин, народ тут скупається рідко, але по-крупному.

Смішне з моїм англійським

Понедельник, 24 Января 2005 г. 16:49 + в цитатник
Взагалі зі мною різні випадки траплялись, а автобусі-це квіточки.
Ось один раз в банку ( коли хотіли відкрити рахунок), нам же сказали, що як тільки матимете SIN -відкриємо, а я їм- ОК, ми прийдемо через три тижні. Дивлюсь всі якось дивно дивляться на мене, навіть Владлен. А я замість came сказала go, вийщло- Ми від вас підемо через три тижні. Владлен довго наді мною шуткував- Не підемо, поки рахунок не відкриєте, Або наберемо кредитів і через три тижні звалимо з країни і т.д.

Один дома

Понедельник, 24 Января 2005 г. 16:29 + в цитатник
Всі поїхали на роботу, я сама дома сиджу :(. на курсах дуже багато народу саме з таким англійським , як у мене :), всі групи мого рівня укомплектовані, тому мене поставили в лист очікування, зможу ходить з ранку до обіду десь через тиждень-три, а поки буду одить на бізнес англіським вечором два рази в тиждень.
Сьогодні вночі перший раз приснилась Україна, здається я починаю скучать :). А так взагалі поки не сумую ( хіба за братиками :)), просто ще і немала часу на це, навколо стільки нового, йде період ознайомлення.


Поиск сообщений в Танчік_із_Канади
Страницы: 86 ..
.. 4 3 [2] 1 Календарь