Це однозначно вдала поїздка (якби ще за кермом:))).
З тобою нічого не трапилося, і ти самостійно повернулася додому.
Я у Пітері заблукав в дві години ночі, і у мене не було адреси на яку потрібно приїхати - це було весело.
Таки прийшлось звонити і будити людину, яка повідомила мені адресу.
>Оскільки наїхать англіською я можу погано
Я думаю що для того щоб наїхати, англійська в тебе відмінна.
можливо буде цікаво - Тей кадр, з яким я приймав участь у раллі, маньячить - на ньому завжди одягнена якась річ з надписом fcuk :). Я його ппавда покищо бачив 4-5 разів