Я думаю за перший місяць на зєкономлених 150 купите пічку і все буде ок.
Півкілометра до роботи та до курсів - це дуже круто. Фактично, це дає вам можливість не спішити з машиною.
А ще ви дуже круто зекономите часу та коштів за рахунок такого зручного положення.
Так що удачі вам з прийомом в спільноту ваших майбутніх сусідів.
Бачиш, Сергій, не вишло :(.
Але нічого, ми знайдемо ще кращу, що буде задовольняти всі наші вимоги :).
Але з машиною теж особливо не варто затягувать, бо ще ж в магазини потрібно їздить, до друзів і т.д. Хоча біля роботи Владлена - це дуже класно було б.
Бачу, дуже шкода.
Перестріляв би буржуїв через одного.
Ти читала новини? Ющенко "порадував" - пообіцяв Білу Гейтсу (у них була особиста зустріч) що знищить піратство на Україні. Хто куди - а я після зарплати по софт.