-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497

Tree_of_life





Пишу українською Наша мова калинова, солов'їна, барвинкова. Дитячі Будинки України

Привезли меблі

Вторник, 08 Февраля 2005 г. 19:52 + в цитатник
Тільки що привезли стіл, стілець і етажерку, що ми замовляли.
Все в розібраному, запакованому вигляді, ти сам збираєш, тут здаєтсься всюди так продають, хіба може в якихось дорогих магазинах в покупку входить збирання меблів.
Я дуже цікаво поспілкувалась :)
Для того щоб було зрозуміло, поясню спочатку, що в цьому будинку встановлені так звані спікерфони або домофони, тобто людина набирає в низу номер твоєї квартири і ти отримуєш дзвінок на телефон( звучить як звичайний), говориш з людиною, і можеш йому з квартири вдкрити двері( в Наташі і Юри ця штука щось не працює, тому змушені спускатись і відкривати двері).
Ну я звичайно чекала звінка, заготувала фрази :)( я взагалі найбільше боюсь телефонних дзвінків, погано розумію, а говорять часто так швидко, був випадок, звонили, просили пожертви для походу дітей в на цирк, а я думала, що про круг говорять , circle-circus, думала, що вони хочуть?:)). Але чомусь я була впевнена , що мені позвонять знизу вже про те що можуть позвонить перед виїздом, а не додумалась:)).
А тепер уявіть себе на місці людини , що має мені привезти меблі, звонить він і питає- ви-ці люди, що замовляли меблі в нашому магазині?.-і якась подруга-ода, почекайте, я спускаюсь(я ж зраділа, що все зрозуміла і швиденько почала тріщать). Ну він теж має досить швидку реакцію і мабуть не таке в житті чув- і каже- Ей, ей, почекай, я ж буду тільки хвилин через 15.
Ще тут прийнято пригощали грузчиків якимись напоями, типу коли, ( Наташа порадила),але мій чогось відмовився :(. Але був дуже уважним( як і всі навколо), потріщали звідки я , як давно в Канаді і т.д.

Хворію :(

Вторник, 08 Февраля 2005 г. 17:17 + в цитатник
Щось я поки ще хворію, не те щоб сильно, високої температури немає, і це не грип, але всі ознаки простуди в наявності :(.
Тому на вулицю нікуди не виходила, і мабуть сьогодні курси пропущу:(.
Описувати немає що, вам же не цікаво, яким противним спреєм я лікую горло? :)
Хочу тільки сказати, що тут аптеки сильно відрізняються від наших. Тут є drug store, де продаються ліки, косметика, засоби гігієни . Досить великий процент лікв продається тільки за рецептами, наприклад будь-який антибіотик просто так не купиш і т.д.
А ще у нас на вулиці дощ :(, а на завтра обіцяюь вже -5 і сніг. Цікаво, якими будуть дороги?

Trillian

Вторник, 08 Февраля 2005 г. 17:04 + в цитатник
Владленка був поставив у себе на машину Trillian, я захотіла додати і свого юзера. В результаті, всі мої контакти додались до Владькиних, і відповідно, програма до тих, хто не був в його списку послала прохання з авторизаією. Тому, всі мої колеги по роботі( в основному це до них відноситься), не лякайтесь, Влад Руденко зовсім не хоче, щоб ви його додали до свого списку :).
Прошу пробачення,
Мабуть все таки Trillian не дозволяє мати двох користувачів на одній машині:)

Звіт за вихідні

Понедельник, 07 Февраля 2005 г. 20:09 + в цитатник
Вихідні пройшли класно.
Ми, я к справжні канадці( в яких головна розвага- шопінг :)) зробили кучу покупок- стіл і крісло для компа( в вівторок зранку мають привезти), Владлену класненькі джинси ( щоб серед канадців не виділявся особливо :)), мені кілька футболок і косметики трошки,все зі знижками, мінімум 25 % :).
Ще ми вивчали яке віскі краще і які коктелі з нього можна зробити :).
Також ми в неділю погуляли з моїм сонечком по Ватерлу, в основному в центральному парку. Я тут виклала декілька фоток http://community.webshots.com/user/tanchik123
Хлопці організували дома безпровідну мережу( купили роутер і два адаптера), раділи як діти, особливо, коли знайшли ще кілька мереж , а одна взагалі була незапаролена із сильним сигналом , вже навіть думали підключитись до інету через того перца :), а самим ні за що не платить :).
Ми з Наталею постійно виявляємо чудеса кулінарного вміння, балуємо наших трудяг :) так,що вони почали тривожитись, що потовстішають :).
Також нарешті дозвонилась до Владлена батьків, а то перед цих не могла довго( мабуть була перехвалила звязок :)) , при дозвоні до моїх теж були проблеми. Полегшало трошки, а то я аж почала було нервуватись, тільки про них всіх і думала, снились по ночам. Київ також снився, здається починається період ностальгії :(.
А сьогодні я захворіла:(, нежить, горло болить і т.д., так що більше нічого писати не буду, а піду лікуватись!

driving licence

Пятница, 04 Февраля 2005 г. 22:06 + в цитатник
Сьогодні зранку Юра і Наталя здали на повний G, а Влад на G1.
Щоб було зрозуміло, що це значить, розкажу про систему прав водія в Канаді,вірніше саме в Онтаріо.
Якщо у Канади немає заключенго договору про визнання прав з державою звідки ти приїхав( Україна звичайно не входить в їх число), то твої права тут діють лише 60 днів.
А далі ти мусиш здавати все по новій. Спочатку теорію- отримуєш G1, фактично дає право тільки вчитись водити( дозволяють їздити, коли біля тебе людина, стаж якої не менше 4 років і не по шосе), і лише через рік здаєш практику - отримуєш G2 і їздеш де завгодно( але якщо в тебе є стаж в іншій державі рік, то можеш здавати одразу, або можна прискорити, походивши на курси)), далі ще їздиш - здаєш на повний G( якщо в тебе є два роки стажу, можеш здавати одразу). Тобто Владлен в принципі може здавати оразу після G1 на повний G, але говорять це дуже проблематично+ він дійсно немає нормального досвіду, буде поступово, підготуєтьсяя до G2, здасть, поїздить і тоді G.
А, забула сказати, яка різниця в G і G2, навіщо воно потрібне? Це тебе визнають досвідчиним водієм , впливає на страховку( зменшується)+ твоя допустима норма агкоголю зростає. На нормальну мову- ти можеш випити десь бокал пива.
Я теж почала вчити теорію. Тут вона значно простіша. Не потрібно знати всілякі цифр про шини і люфт і т.д. :). Владлен по-моєму навіть не дочитав до кінця, книжка досить об'ємна :). Вона написана як художня, я читаю і паралельно вчу мову :).

Новини з України.

Пятница, 04 Февраля 2005 г. 18:37 + в цитатник
Я взагалі-то їх кожень день почитую, а сьогодні особливо уважно.
Ніби все в принципі радує, я за Юлю як прем'єра і програма ніби не погана. Але це ж поки тільки риторика, хотілось би більше конкретити. де цифри? І команда ніби ні чого , але теж є деякі сумнівні позиції.
Що дійсно приємно- це результати голосування http://gska2.rada.gov.ua:7777/pls/radac_gs09/g_frack_list1?ident=15476&krit=66, це значить, що і всі подальші дії Юлі і Ющенка депутати підтримають.
Не хай же вони не розчарують народ !
Але як шикарно виглядає Юля, зараз! в мене правда тільки фотки, але очей відвести не можна. Думаю навіть Путін, коли вона приїде з візитом, змягчить свою позицію що до неї :).

В щоденнику- час, що в Канаді.

Пятница, 04 Февраля 2005 г. 02:46 + в цитатник
О, і нарешті, я помітила, що тут можна змінити час! дійшли руки:)
Так що зараз він відображається саме таким, яким він є в мене :).
Плюс змінила колір і т.д, щоб приємніше було дивитись.
а ще я знайшла класний смайл- надалі буде означать - ваша Таня-

Пригода

Пятница, 04 Февраля 2005 г. 02:34 + в цитатник
Зараз вже смішно, але ще пару хвилин назад я чекала, що в мої двері постукають( або виб'ють її:)) пожежники.
Хто небуть бачив "Людину дощу"? або якийсь інший фільм, де є епізод, як спрацьовує пожежна сигналізація? А я відчула це на собі!
Готую я мясо в духовці в режимі гріль, логічно що воно пахне, що я відкриваю, пробую його, і от коли духовка побула трошки відкритою, як зазвенить! яне можу розібрати звідки і що, а воно аж по ушам ріже.
Але я виявилась не зовсім дурною, виявило джерело звуку . Правда на цьому етапі виникла заминка, я почала до нього підпригувати, після кількох спроб я знову проявила себе як найкраще і принесла стільчик. Стоячи на ньому я почала нажимати, закривати і т.д. все що можна. Які саме дії призвели до успіху (не виключаю ймовірності, що зломала ), не відомо, але факт- звук зник.
Ви не думайте, хоч все це зайняло менше хвилини, але залишило в моїй душі тяжку рану !
Позвонила Владлену, він провів консультації з колегами і трохи заспокоїв мене - шанси на приїзд пожежників мінімальні.
Але я ще на протязі 10 хвилин їх чекала(тим більше в Канаді пожежники чомусь рахуються самими сексуальними чоловіками), навіть репетирувала розповіть на англійській мові, привожу дослів ний переклад:
Вибачте, я погано говорю англійською.Дуже мені пробачте, але ніякої проблеми немає. Вогню не було. Я тільки готувала.

А ще я до цих пір ломаю голову- як могла спрацювати сигналізція, коли диму абсолютно! не було і чому я не включила витяжку?.
І уявляю, як народ, коли повернеться з роботи (чекаю їх з хвилини на хвилину) буде сміятись :).


Вчорашній день (середа)

Четверг, 03 Февраля 2005 г. 18:01 + в цитатник
Вчора був на диво класний день.
По-перше, Наталя і Юра фактично майже купили будинок.!
По купівлі будинків є також ціла система.
1) Будинки тут дуже-дуже рідко купляють одразу вносячи всю суму, як правило береться кредит десь на 25 років під 4-5%( mortgage по їхньому).
і ти можеш отримати кредит навіть маючи 0% вартості будинку, хоча звичайно вигідніше якусь частину одразу внести.Тому першим кроком ти повинен впевнетись, що тобі цей кредит дадуть і на яку суму.
2) Вибираєш собі агента(покупцеві послуги безкоштовні), задаєш йому твої вимоги до будинку і він організовує тобі огляд такихбудинків. Цікаво, що тут прийнято, що господарі на час огляду покидають будинок. Дивишся, поки якийсь будинок тобі сподобається.
3) Робиш через агента пропозицію(offer), торгуєшся. Наприклад будинок коштує 215 тисяч - а ти -я тільки 210 заплачу. Якщо госпорарі приймають, то підписуються попередні документи, якщо хтось хоче відмовитись, то платить штраф. Там прописується, коли ти можеш засилитись в будинок( Наташа і Юра вїдуть в кінці квітня).
4) Далі незалежна компанія проводить інспекцію будинка( ти оплачуєш, можеш і відмовитись, але тобі дорожче може вийти :)) на предмет заниканих недоліків( труби наприклад чи щось таке).
5) Отримуєш кредит, підписуєш кінцеві документи, заселяєшся:)

Що цікаво- тут всюди кухонні меблі рахуються частиною будинку, вони завжди входять в ввартість будинку, часто також господарі залишають побутову техніку.
Можна ще купити абсолютно новий будинок або побудувати свій.

Наталя і Юра зараз знаходяться в стадії, коли вчора підписали попередні документи. Будинок я насправді ще не бачила(саме в ті дні, коли вони їздили дивитись на цей будинок, я з ними не поїзала :()), але по їх і Владлена розповідям він дуже класний :). І ми скоріше всього будемо там з ними поки жити (там вистачить місця, наприклад три спальні на другому поверсі), так буде вигідніше всім. Так що пошук квартири на даний момент призупинено, розпочинаємо скупку меблів (раніше ми не купували, щоб одразу замовити доставку на свою квартиру). Першим пунктом стоїть стіл для компа і стілець.

Друга класна подія за день- ми їздили в гості, до Діми і Олі( Діма вчився в нашому ж універі, друг Юри). В них дуже класний будинок, вони самі дуже приємні людиі, і ще в них дуже класний син - Денис. Йому тільки три роки, але така цікава особистість. Ми з ним дуже класно погрались, мені навіть дозволили кілька торкнутись його машинок і піаніно :). Тобто вийшов дуже приємний вечір :).

А коли повернулись додому нас з Владленом в поштовій скринці чекала приємна новина - ми отримали Permanent Resident Cards ( дуже швидко, ми поки їх не чекали :)). Це на даний момент мій основний документ в Канаді, до отримання громадянства заміняє паспорт. Саме для того щоб прислати нам цей документ в аеропорту (там і пройшло оформлення на неї) запитували нашу адресу в Канаді (яку ми не знали :)). Але ми довнесли свою (тобто Юркину адресу:)) через сайт. Я, звикша до нашої системи, боялась, що не спрацює, будуть проблеми, але все нормально. І що ще мене взагалі добило, в листі крім картки (цей документ являє собою пластикову картку з магнітною лінією, моєю фотографією, підписом і датою народження) був конвертик з порадою тримати картку в ньому, щоб краще зберігалась:).

Квартира

Среда, 02 Февраля 2005 г. 19:07 + в цитатник
Квартиру ми поки шукаємо, правда не дуже активно. Виявилось, що ми дуже перебірливі, особливо я :) А тут ще зявлась ймовірність, що Наташа і Юра куплять будинок. А нам так сподобалось жити разом, навіть в 2 bedroom apartment , що можливо ми спробуємо жити в чотирьох в будинку. Але це так, як один із варіантів, а поки дивимось на квартири, дальше від центру є класні квартири по доступній ціні, але у нас немає машини поки і таке розташування нас не дуже влаштовує. А ближче до центру дешеві квартири не дуже класні, а класні- дорогі :(.
Можу розповісти, яка тут система аренди :).
Компанією будуються будинок ( а часто і кілька) для здачі в аренду. Є спеціальні люди-супери( як комендант в гуртожитку :)), що відповідають за будинок. Вони організовують ремонт після кожного жильця (ну і походу, якщо потрібно), прибирають в коридорах і загальних приміщеннях і т.д.
Ти коли хочеш засилитись, подаєш заповнену анкету, вони розглядають тебе як кандидата, якщо згідні- то підписуєш договір, платиш за перший і останній місяць. Про виїзд маєш попереджати за два місяці, але часто ти підписуєш контракт на рік, який розірвати не можна( мабуть вонитак роблять, бо вкладають великі гроші в ремонт, бо міняють всі полові покриття, стіни красять(обоїв я поки тут не бачила взагалі), нові раковини , плити і т.д, нас це теж не дуже влаштовує, бо можливо за рік все зміниться), і лише черз починає діяти система попередження за два місяці. А якщо ти хочеш зїхати раніше , ніж за рік, то повине знайти того, хто доживе цей рік за тебе без ремонту.

Про дрібниці

Среда, 02 Февраля 2005 г. 17:59 + в цитатник
Вчора ми приєднали мене до рахунку Владлена і зробили його сумісним, я також отримала картку. Все це зайняло в нас десь 10 хвилин. Картку одразу при тобі друкують і т.д.
Взагалі тут всі дрібниці продумані, все націлено, щоб людям було зручніше. Ось приклади, час користування книгами з бібліотеки можна продовжити через інет або з допомогою телефону. Фактично кожна контора має сайт, а кожна сімя комп .
Про банки -це взагалі пісня:) через банкомати можна не тільки знять, а й покласти гроші на рахунок., в кожному молі кілька відділень різних банків, стан свого рахунку можна дізнатись по телефону( автомат цілодобовий) і т.д.
Куча інформації, документів приходить поштою, ніяких приписок ( при переїзді ти повідомляєш про зміну соєї адреси в різні точки, той же банк і т.д.). І саме головне, хлопці, ніяких воєнкоматів :).

Про роботу

Вторник, 01 Февраля 2005 г. 18:16 + в цитатник
Про мою роботу говорити поки рано. я її фактично навіть реально не шукаю, так вивчаю ринок іт.д. Тим більше в Ватерлу ні однієї контори, що займається впровадженням Навіжена немає :(. А до Торонто 100 км. а у мене ні машини, ні нормальної мови.
Ну нічого. я ще з часом на http://www.axentia.ca/ працювать буду :).
А взагалі я вже дуже хочу на роботу, ніби мені і є чим зайнятись, але хочеться :) ( ну і гроші не завадять :)).
Владлен все так само мало розповідає, але і так само задоволений :). Забула сказати, що ще в минулий четвер він приніс перший чек ( за перший тиждень роботи, а взаагалі йому кожні два тижні платити будуть, в більшості тут так). Зарплата за тиждень не на багато менша, ніж в нього на Україні за місяць :).
Юрка порозповідав деякі цікаві історії про їх колектив. Наприклад, як двоє співробітників засипали снігом машину одного із співласників контори і т.д. Думаю, Владлен влється в колектив без проблем.:). От зараз при загрузці компа , на екрані зявляється напис " Vladlen is the Best" . Можливо для того, щоб я не забувала :)?

Медицина

Вторник, 01 Февраля 2005 г. 17:26 + в цитатник
Зроблю довгий захід :).
Ми перед тим як їхать в Канаду багато чиатали про неї, офіційної інформації, відгуків народа., спілкувались з знайомими і вже мали представлення про багато речей, в тому числі про медичну систему.
І вчора, коли ми з Наталією( вона простудилась трохи) були в лікарні, це тільки підтвердило, те що я читала. Так тут медичне страхування, так медицина фактично безкоштовна, в складних випадках дуже дієва( от хоча б приклад з Мариною Гавриш), але на самому звичайному рівні- прийому в терапевта тут організація не дуже:(. Великі черги. Ти можеш підїхать і тобі скажуть твій прийом через дві, дві з половиною години буде і, найгірше, коли ти повернешся- можуть сказати, ой ще через годинку( пропустили вперед більш хворих). Хоча все це відбувається дуже мирно і приємно( без скандалу як в нас :)), в кімнаті очікування стільчики, журнали. Але всеодно як для майже ідеальної Канади- великий недолік..

Розміри, нумерація і т.д.

Понедельник, 31 Января 2005 г. 18:55 + в цитатник
Розміри тут зовсім інші, ніж в Європі чи у нас.
Крім S, M s XXXL( для футболок і т.д.), тут наприклад для брюк вказують два розміри - довжину і повноту. Довжина в дюймах і її досить легко зрозуміти, а от що значить, що брюки в мене 2-ї повноти, я поки не знаю :).
З взуттям легко -7 1/2, а на Україні було 37,5.
Ще тут цікаві розміри на постіль, вона( і відповідно матраси і перини ) буває Twin,Queen and King. Ми собі купили Queen, це 216х216 см. Навіть боюсь подумати, який розмір у King :).
Подушки мають два виміра- високі чи низькі і по довжині( а ширина однакова для всіх, вони тут продовгуваті).
Взагалі постіль тут мені дуже подобається, особливо мені подобається перина, яку ми купили, вона пухова, але не набита дуже сильно , а тільки трохи, прошита на квадрати, дуже легенька. Навіть не знаю, як пояснити,коли спиш, навіть не відчуваєш, як чимось вкритий, але при цьому дуже тепло і приємно.
А нумерація вулиць - це перше що шокувало мене в Канаді. Уявляєте, їдеш ти по вулиці, уважно дивишся на номери ( шукаєш потрібний тобі) і тут -величезний скачок в номерах і нумерація йде в іншу сторону? :). Тут же два міста , зєднаних разом і виявляється, ти якраз проїхав кордон, вулиця та сама, але нумерація пішла в іншу сторону :). І взагалі тут запросто може бути пропущено кілька номерів по вулиці чи на будинку не бути номера. Народ виявляється орієнтується не на номери будинків, а на пересічення вулиць, тут на кожному перехресті є назви вулиць, з машини видно. А карта міста не те щоб являла собою геометрично правильні квадрати, але деякі місця на ній саме такі. :).
Ще тут цікаві назви вулиць, наприклад є Queen St, Queen St N, Queen St S , запутатись можна :).

Неділя

Понедельник, 31 Января 2005 г. 18:25 + в цитатник
І в другий день вихідних нічого цікавого не відбулось, їздили, дивились квартири і будинки.
Погода на вулиці чудова, потепліло, сонце дуже яскраве.
Ще більш усвідомила , як класно, що в нс є Юра і Наталя, не тільки користі ради :)(хоча звичайно, вони нам дуже допомагають), але із-за них в мене взагалі ніяких проблем з адаптацією і т.д. . Коли в країні є твої друзі- це вже класна країна :).

Події за суботу

Воскресенье, 30 Января 2005 г. 04:54 + в цитатник
Подивились ще одну квартиру, нормальна досить, але ще завтра пошукаємо.
Сьогодні їздили в Торонто, зробили кучу покупок, подушки, ковдра, постіль, телефон і дрібниці різні. А так ніде не ходили, тому набралась вражень тільки про дороги і магазини :).
Речі для дому ми купували в ІКЕА http://www.ikea.com/ms/en_CA/. Дуже дешево і великий вибір. Були в китайському продуктовому магазині, спробували дешевих китайських креветок і якоїсь муйні під назвою snail ( коли я купувала, думала, що мідії). Не дуже смачно :(.
А ще були в величезному супермаркети, бачила кучу невідомих продуктів :), а ще там є гречка під назвою Kasha (бо в Канаді її вживають не дуже активно, не признають вони наших каш :)) і інші наші продукти. Взагалі в Торонто є багато цілих російських, польских, українських магазинів, але поки ми туди не їздили.
Раніше я писала, що тут ціну пишуть за паунд , забула відмітить, що ціну пишуть без податків. А падатка тут два- G\S Tax-7% i Prov Tax- 8% . Я коли ми купували куртку Владлену, хотіла наїхать, що з нас хочуть взяти більше :).Але майже всі продукти від нього звільнені, скоріше це відноситься до промислових товарів. І пиво теж звільнене від податку! :).
А ще ми з Наташею пішли в магазин з одягом, а хлопці пішли попити каву, звичайно каву вони попили швидше ніж ми повернулись (навіть встигли ще купити телефон), і чомусь дуже рознервувались з цього приводу :), розказували про якісь півтори години чекання :).
Взагалі хлопці нас тут дуже дивують, то пирскають один на одного з прасок (перевіряли функцію сприскуванння :)), то розмовляли сьогодні по телефону один з одним із сусідніх кімнат :). А зараз вибирають нам машину :).
Про дороги і трафік.
Ми ж їхали до Торнто по хайвею, взагалі там обмеження 100 км/год але нижче 110 ніхто не їде. Бачили аварію, автомобіль врізався в бетонний барєр, що розділяє напрямки руху. А вчора пацани взагалі бачили, як машина їхала на зустріч руху. В ній сиділи дві дівчини з широко відкритими очима( але це не ми з Наталею були :)), особливо це справило враження на Владлена, він знайшов кілька "логічних" пояснень для побаченого- 1)їм так було ближче 2) вони приїхали з Англії і т.д. Головне, щоб людям було зручно :).
Дороги тут не ідеальні, але класні, не можна навіть порівнювати з українськими. А ще машини, крім того, що великі, мають колір в сірих тонах, рідко зелені, червоні і сині. А зараз оскільки на дорогах багато снігу, і їх посипають сіллю, то машини ще більш однакові :), всі покриті сіруватим нальотом .
О, забула сказати, що морози закінчились і сьогодні було від -4 до 0.

Мінус Канади

Суббота, 29 Января 2005 г. 06:29 + в цитатник
О, ще хотіла відмітить, що єдиний суттєвий мінус Канади- відсутність на кожному кутку кіосків з Чернігівським і Оболонью :).

Канадське пиво

Суббота, 29 Января 2005 г. 06:25 + в цитатник
Сьогодні спробували канадське пиво. Так і називається :) Великими написано Canadian premium beer і маленькими Molson. Пиво мені не дуже сподобалось, кислувате якесь, але Влад каже що нормальне, а Наталії подобається. А так стардартне пиво, при випиванні достатньої кількості відслідковуються стандартні ефекти :). Наприклад, я забула , де заникала таблетки для Наталі під простуди. Вірніше, я була впевнена, що їх взагалі не чіпала, що вони і далі стоять на столі , як вони опинились в шухляді , до цих пір незрозуміло :). Саме цікаве було дивитись, як я їх шукаю, навіть мікрохвильову піч і холодильник перевіряла :). А найшов їх випадково Владлен, коли виріщив заникати свої окуляри :).

Про магазини і покупки знову

Пятница, 28 Января 2005 г. 21:16 + в цитатник
Тут постійно приносять кучу інформації( набагато більше ніж в Києві) про знижки і акції. І просто кладуть при вході , кому цікаво- бере( а не так як в Києві,коли напихують кожному в поштовий ящик). Чомусь особливо багато з продуктових супермаркетів.
Ще в одному із магазинів бачила фічу, яку здається ще ніхто в Україні не використовує( а варто :)). Тут в Canadian Tire дають бонуси- гроші десь на один процент від покупки, тобто не гроші, а ніби сертиффікат на цю суму, він діє як гроші лише в цьому магазині.
Що це цікаво- всюди пишуть ціну за фунт (трохи менше ніж півкілограма),тут це основна одиниця виміру, пишуть і в кілограмах завжди, але меншим шрифтом.
Вирішила була вивчити, звідки ж в сніжній Канаді зимою стільки фруктів і овочів :) - і ось приклади -дині з Коста Ріки, баклажани з Мексики, манго з Перу, сливи з Чілі, перць з Штатів. Тобто вони не парникові, а просто привезені з літа :), тому і смак в них нормальний.
Помітила, що тут дуже багато продається різних обезжириних продуктів. Fat free. Наталія говорить, що зараз тут це активно пропагандується.

Про Владлена роботу

Пятница, 28 Января 2005 г. 18:39 + в цитатник
Розповідає Влад мало :(. Але говорить, що подобається. Юрка каже, що і народу в компанії Влад подобається :).
Знаю тільки що він зараз займається кластерінгом. Ну ще розповідав, що народ в них веселий і цікавий. Фанати Сімпсонів,наприклад зранку заходить перец і зачитує питання з варіантами відповідей про цей мультфільм, хто перший відповість . Є ще різні традиції- наприклад піца-день, керівництво періодично заказує піцу в офіс, вони роблять meeting і їдять :).
Що найбільше мені подобається, що робочий день вних з 9 до 5 (це рахується 8 годин, ланч оплачується), і затримуються вони рідко і то десь на півгодинки, годинку максимум.


Поиск сообщений в Танчік_із_Канади
Страницы: 86 ..
.. 5 4 [3] 2 1 Календарь