Коли в країні є твої друзі- це вже класна країна. - Вірно на всі сто :)
Доречі, у нас теж класна погода - глянь яку фотку мені вдалося зробити - http://img.lj.com.ua/scruj/P1290033_web.jpg
на вулиці -8 а струмок не замерзає !
Доречі, вночі на Житомирщині також було -20 :) а можливо і менше. -16 я сам бачив в 8 вечора.