Маринка з Вітею і малим дивились на водопади( не Ніагара, тут багато інших, дрібних).
Там обривів багато, скель і т.д. Маринка зірвалась і упала, так що Вітя її на верх виністи не міг. Вона головою об каміння( втратила свідомість), коліно роздробила і таке інше.Її 911 витягло, всі операції поробили, все відновили, зараз так бігає :). Це вже мабуть років два тому було.