Вторник, 08 Февраля 2005 г. 17:17
+ в цитатник
Щось я поки ще хворію, не те щоб сильно, високої температури немає, і це не грип, але всі ознаки простуди в наявності :(.
Тому на вулицю нікуди не виходила, і мабуть сьогодні курси пропущу:(.
Описувати немає що, вам же не цікаво, яким противним спреєм я лікую горло? :)
Хочу тільки сказати, що тут аптеки сильно відрізняються від наших. Тут є drug store, де продаються ліки, косметика, засоби гігієни . Досить великий процент лікв продається тільки за рецептами, наприклад будь-який антибіотик просто так не купиш і т.д.
А ще у нас на вулиці дощ :(, а на завтра обіцяюь вже -5 і сніг. Цікаво, якими будуть дороги?
-
Запись понравилась
-
0
Процитировали
-
0
Сохранили
-