-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497


Хворію :(

Вторник, 08 Февраля 2005 г. 17:17 + в цитатник
Щось я поки ще хворію, не те щоб сильно, високої температури немає, і це не грип, але всі ознаки простуди в наявності :(.
Тому на вулицю нікуди не виходила, і мабуть сьогодні курси пропущу:(.
Описувати немає що, вам же не цікаво, яким противним спреєм я лікую горло? :)
Хочу тільки сказати, що тут аптеки сильно відрізняються від наших. Тут є drug store, де продаються ліки, косметика, засоби гігієни . Досить великий процент лікв продається тільки за рецептами, наприклад будь-який антибіотик просто так не купиш і т.д.
А ще у нас на вулиці дощ :(, а на завтра обіцяюь вже -5 і сніг. Цікаво, якими будуть дороги?

 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку