Тільки що привезли стіл, стілець і етажерку, що ми замовляли.
Все в розібраному, запакованому вигляді, ти сам збираєш, тут здаєтсься всюди так продають, хіба може в якихось дорогих магазинах в покупку входить збирання меблів.
Я дуже цікаво поспілкувалась :)
Для того щоб було зрозуміло, поясню спочатку, що в цьому будинку встановлені так звані спікерфони або домофони, тобто людина набирає в низу номер твоєї квартири і ти отримуєш дзвінок на телефон( звучить як звичайний), говориш з людиною, і можеш йому з квартири вдкрити двері( в Наташі і Юри ця штука щось не працює, тому змушені спускатись і відкривати двері).
Ну я звичайно чекала звінка, заготувала фрази :)( я взагалі найбільше боюсь телефонних дзвінків, погано розумію, а говорять часто так швидко, був випадок, звонили, просили пожертви для походу дітей в на цирк, а я думала, що про круг говорять , circle-circus, думала, що вони хочуть?:)). Але чомусь я була впевнена , що мені позвонять знизу вже про те що можуть позвонить перед виїздом, а не додумалась:)).
А тепер уявіть себе на місці людини , що має мені привезти меблі, звонить він і питає- ви-ці люди, що замовляли меблі в нашому магазині?.-і якась подруга-ода, почекайте, я спускаюсь(я ж зраділа, що все зрозуміла і швиденько почала тріщать). Ну він теж має досить швидку реакцію і мабуть не таке в житті чув- і каже- Ей, ей, почекай, я ж буду тільки хвилин через 15.
Ще тут прийнято пригощали грузчиків якимись напоями, типу коли, ( Наташа порадила),але мій чогось відмовився :(. Але був дуже уважним( як і всі навколо), потріщали звідки я , як давно в Канаді і т.д.