А як хтось подивиться фотки і подумає, що я захворіла, бо була в неділю погано одіта, то це не правда:) В на св неділю було +4 і було так сонячно що ми постійно мружились. Бачила канадців, що ходили з коротким рукавом (тут взагалі що завгодно можна побачити :)).