Танчік_із_Канади обратиться по имени
Вторник, 01 Февраля 2005 г. 19:12 (ссылка)
Ага, Сергій, про тестування я теж активно думаю, обяв з таким значно більше і вимоги не дуже великі, думаю спробувати.
Про зарплату- бухгалтер компанії нараховує тобі податки( а може де і сам ти, не знаю. але у Владена так). В чеку написано скільки нарахували, скільки утримали і т.д. (а взагалі далі, наступний чек компанія буде одразу на рахунок перераховувати). Для цього при прийомі ти заповнюєш форму, різні дані. Наприклад залежить, чи працює дружина, її прибуток. Оскільки я лежебока, то зараз податки у Владлена трохи менші і т.д. Складна система. Причому ти повинен подати декларацію про минулий рік до 1 квітня на сімю. І вони( держава)перераховують все, можуть частину повернуть, або сказать, що ти не доплатив 500 доларів :).
Ulisa - дякую :)