-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497


Курси

+ в цитатник

Cообщение скрыто для удобства комментирования.
Прочитать сообщение


Scruj   обратиться по имени Среда, 26 Января 2005 г. 20:38 (ссылка)
Якщо будеш робити домашку і повторювати матеріал дома, то віддача буде в 3 рази краща.
(а думаю ти будеш)
Ще - коли буде добра погода і слабенький трафік, пробуй сідати за кермо (якщо звичайно вмовиш Наташку). Буржуйські машини дуже сильно відрізняються від того, на чому ти вчилась.
Чим раніше почнеш, тим краще.
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Среда, 26 Января 2005 г. 22:01 (ссылка)
на жаль мені за кермо не можна, мене потрібно включать в страховку, якщо поліція зловить- будуть великі проблеми, я потім з інструктором буду вчиться.
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Четверг, 27 Января 2005 г. 00:01 (ссылка)
А ще тут не дуже класні зараз дороги, щоб вчитись, сніг:(.
Але звичайно з цим затягувати не варто.
А про курси- тут фактично домашку не задають, але я звичайно буду вчитись дома і багато, хочу швидше перейти на вищий рівень(тут переводять кожну людину окремо, не обовязково з групою).
Я ще думаю пошукати якусь роботу , хоч на пару годин тиждень. Касиром або щось таке. Хотілось би в якийсь coffee shop. Не стільки для грошей, а для освоєння, для вивчення реальної вуличної мови і для власної впевненості. Наташа так спочатку робила, їй дуже багато дало.
Ответить С цитатой В цитатник
Scruj   обратиться по имени Четверг, 27 Января 2005 г. 00:06 (ссылка)
>мене потрібно включать в страховку
Зрозуміло, У нас до такого ще не дійшли
Ответить С цитатой В цитатник
Mykl_pyckl   обратиться по имени Четверг, 27 Января 2005 г. 10:42 (ссылка)
Танчік_із_Канади, бажаю успіхів. Думаю, ти гарно вивчиш мову, бо любиш спілкуватися. А це - головне у вивченні мови.
Ответить С цитатой В цитатник
Аноним   обратиться по имени Пятница, 28 Января 2005 г. 06:06 (ссылка)
Прочитав про акцент китайців і згадав, як Володя колись писав про подібні курси в Англії.
Каже, у нас в групі багато пакистанців, але я їх не дуже розумію - дуже сильний акцент. У пакистанців...
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Пятница, 28 Января 2005 г. 21:55 (ссылка)
Ага, Юрка, але ж ми теж маємо свої приколи - Ультра, Самсунг і т.д. Китайці мабуть думають- ну і говорять :).
Ответить С цитатой В цитатник
Комментировать К дневнику Страницы: [1] [Новые]
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку