Якщо будеш робити домашку і повторювати матеріал дома, то віддача буде в 3 рази краща.
(а думаю ти будеш)
Ще - коли буде добра погода і слабенький трафік, пробуй сідати за кермо (якщо звичайно вмовиш Наташку). Буржуйські машини дуже сильно відрізняються від того, на чому ти вчилась.
Чим раніше почнеш, тим краще.
А ще тут не дуже класні зараз дороги, щоб вчитись, сніг:(.
Але звичайно з цим затягувати не варто.
А про курси- тут фактично домашку не задають, але я звичайно буду вчитись дома і багато, хочу швидше перейти на вищий рівень(тут переводять кожну людину окремо, не обовязково з групою).
Я ще думаю пошукати якусь роботу , хоч на пару годин тиждень. Касиром або щось таке. Хотілось би в якийсь coffee shop. Не стільки для грошей, а для освоєння, для вивчення реальної вуличної мови і для власної впевненості. Наташа так спочатку робила, їй дуже багато дало.
Прочитав про акцент китайців і згадав, як Володя колись писав про подібні курси в Англії.
Каже, у нас в групі багато пакистанців, але я їх не дуже розумію - дуже сильний акцент. У пакистанців...