Вторник, 25 Января 2005 г. 21:25
+ в цитатник
Вирішила поєднати приємне з корисним (і цікаво і разомз тим на англіському :)) і почитати ж про місто, де ми зараз живемо .
В них досить інформативний і цікавий сайт
http://www.city.waterloo.on.ca/
Повивчала історію міста, а то навіть соромно якось, нічого не знаю :(.
http://www.kw-visitor.on.ca/history/history.htm
Досить цікаво, особливо про менонітів, вони до цих пір в околицях живуть. Це релігійна секта, вони живуть за своїми законами, не використовують досягнення цивілізації( машини, електроенергію, неорганічні добрива і т.д.). В Ватерлу є ринок, де вони продають свою продукцію з ферм. Дійсно екологічно чисту і т.д.
І взагалі тут в магазинах багато органіки продають.Але і такі звичайні помідори, перць, баклажани і т.д. смачні. Особливо класні апельсини.Що найбільше мене в Канаді радує- це риба; тут є лососеві ферми, і така риба дуже -дуже дешева і при цьому дуже-дуже смачна.
Ще я зробила відкриття звідки пішла назва Kitchener, виявляється на честь a famous British General, Horatio Herbert Kitchener :),а раніше це місто називалось Берлін :),тут велика німецька діаспора.
Вивчаю, куди можна буде зганяти в цікаві місцяв місті, коли потепліє, потім порозказую.
-
Запись понравилась
-
0
Процитировали
-
0
Сохранили
-