-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497


Новий рекорд

Четверг, 27 Января 2005 г. 16:56 + в цитатник
Телевізор зраз говорить, що в нас -28, комп, що -30 :).
Не знаю, зараз повернеться Наташа, вона поїхала з хлопцями ліків купить і скаже, чи це правда :).
Ні чим корисним , крім приготування їжі і вчення англійського вчора не займалась.
Ще подивилась один із фільмів, що ти нам, Льоня позаписував, дякую, супер колекція! Фільм, де ви всі нас проводжаєте ще не дивилась, час ще не настав, зараз як би дивилась ще б не плакалала :).
О, і нарешті дійшли руки до твого компакуту, Сергій. дякую, дуже класно, Наташа одразу попросила переписать :).
Ми вже почали купувати речі першої необхідності для квартири, праску і чайник електричний. Це я собі вибрала такі подарунки на День Тетяни, Владлен був в шоці від моєї практичності:). Але коли праска дуже клсна, Філіпс, то чайник паршивий, ми дома уважніше його роздивились і вирішили здати назад. О, це одна із особливостей Канади :) .Тут дуже легко здати річ назад, достатньо сказати - вона мені не подобається. Люди інколи беруть одяг, тільки дома його віряють і здають назад, якщо не підходить. Так що і ми спробуємо :).
Повернулась Наташа, каже , що холоднувато, але вітру немає, а враховуючи сліпуче сонце, то не так все і погано.

Scruj   обратиться по имени Четверг, 27 Января 2005 г. 23:51 (ссылка)
Таня, у нас також зима сама справжня почалася. Метрові кучугури снігу на кожному кроці :)
Снігу випало сантиметрів 20-25, і поки він танути не збирається. Доприкалувалися над Канадою :) Навіть у годину пік машин на дорозі дуже мало.
По статистиці, У нас на роботі в 9:30 в офісі було тільки 25% - добратися на транспорті було дуже складно.
192 населених пункти було без електрики, в основному вінницька область.
Таких складних дорожних умов у Києві я не бачив (в принципі, як у водія це моя 4а зима з тих що я їзжу, тобто не так багато).
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Четверг, 27 Января 2005 г. 23:57 (ссылка)
А у нас потепління обіцяють, на вихідних, до 0 :)
Ответить С цитатой В цитатник
Аноним   обратиться по имени Пятница, 28 Января 2005 г. 06:18 (ссылка)
Исходное сообщение Танчік_із_Канади
Тут дуже легко здати річ назад, достатньо сказати - вона мені не подобається. Люди інколи беруть одяг, тільки дома його віряють і здають назад, якщо не підходить.


Істинна правда. Дійсно дуже зручно. У мене вистачає терпіння ходити по магазинах на 10 хвилин. То я туди і не хожу. Цим займається Наташа, я тільки дома міряю те що вона вибрала (для мене, ви не подумайте нічого такого...). Потім здаємо назад, те що не підходить.
Ответить С цитатой В цитатник
Комментировать К дневнику Страницы: [1] [Новые]
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку