Я слегка в шоке от количества снега.
А нас такое раз в году, а у них похоже такое раз на зиму и постоянно.
В общем, снега бояться в канаду не ехать.
А ещё на работе мне подкинули такую информацию - у коллеги знакомый живёт в канаде, так у него недавно было -41.
Тримайтеся! В плані усього іншого все виглядає чудово.
PS Вибач, що російською.
Так я снігу не боюсь. Навпаки, це мабуть підштовхує до здорового образу життя :)
(розчистити виїзд з гаража наприклад - 5 хвилин, але хоч якась нагрузка)