Таню, привіт!
Дуже за Вас рада. Жаль я з тобою так і не попрощалась (а з іншого боку - це добре, бо прощатися не хотілось).
Ти - дуже гарна людина. І мені особисто тебе не вистачатиме. Пиши щоденник, це, зрештою, теж спосіб спілкування.
Бажаю усіхів тобі і твоєму чоловіку (хоч я його і не знаю).