З пошуком квартири поки погано. Варіантів однобедрумних( двохкімнатних), а ми саме таку шукаємо мало, дешеві нам не дуже подобаються, а дорогих ще не дивились.
Просто ми подивились, яка квартира у Юри і Наташі, хочемо і собі таку класну :). Може і знімано в сусідньому, аналогічному будинку , 2-х бедрумну ( як у них), але ціни виросли, вони зняли були за 750, а зараз такі по 850 :(. Ну ще пошукаємо може знайдемо дешевший і нормальний варіант.
Зараз Владлен і Юрка сидять, дивляться телік, так сміються, що чутно в мою кімнату. В них улюблений канал -tbs (юморний, крутять різні серіали, типу Сімпсон, Друзі, Всі люблять Реймонда). Дуже зручно- і смішно і паралельно вчиш мову( титри знизу дивлюсь), а так канали тут різні- по одному наприклад весь час погода, по іншому- передачі про благоустрій будинку і т.д.
Вечеряли сьогодні суші, вони тут дуже дешеві , в порівняні з Україною.
Мабуть підсяду на них.:).
А так зробили закупки, необхідні для канадської зими :), мені тепленькі шапку і рукавички (я їх забула на Україні :)), Владлену куртку( в пальто незручно їздити в машині). Владленка читає правила. Як тільки матимемо постійну адресу (це необхідно), то піде здавать теорію, потренується і незабаром практику, машина тут необхідна, а українські права діють тільки 3 місяці. Поки ж всюди нас возять Юрка і Наташа.