Ромка,ти ж її не лякай, розкажи, що я максимум на вулиці перебуваю 3 хвилини, нас всюди на машині возять.
Крім того, в день потепліло, було -14.
Завтра-післязавтра я сама знову їй позвоню і Владлена батькам теж. Цікаво, чи можуть -27 в Севастополі уявить:)?