P.S. |
|
|
День народження в Маямі |
|
|
Український куточок в Канаді. |
Ще пригадала що в суботу ми ходили в гості до Роланда і Аніти ( тих канадців що давний час жили в Україні). Як на Україні побували :), в них скільки предментів інтер'єру з України, картин, вишиванок. А вечерю яку вони приготували для нас - все українські страви! :).
|
|
Відпустка |
В мене її фактично не буде :(, в всякому разі поки нічого не вийде з обіцяною мною вебконференцією :( з мої колишніми колегами з Датексу, яку я планувала провести в один із вихідних днів . Мені тут взагалі чуть не прийшлось на вихідних працювати :).
|
|
Вчора |
Класний вчора вечір вийшов.
Ми з Владленом збирались провести тихий спокійний вечір тільки вдвох , подивитись якийсь із закачаних фільмів ( чого вже не робили дуже давно). Але тут позвонили Наталя з Юрою, а потім і Юліана з Сашею, з ідеєю приїхати до нас. Юліана і Саша привезли замочений шашлик, ми тільки всі разом приготували його на барбекю біля нашого будинку. Наталя з Юрою привезли тортик. Тобто не тільки не потрібно було гостей годувати, вони ще й нас нагодували :).
А ще спочатку ми пограли в бадмінтон з Наталею і Юрою, Владлен навіть зломав ракетку :). В нас просто дуже дешевий і відповідно поганий набір був, потрібно буде щось нормальніше купити, хоча б такі як в Юри і Наталі.
Доречі я здається давно про Наталю і Юру не згадувала :). В них все дуже класно :). Роботами задоволені, в будинку, що купили, зробили ремонт ( не в тому плані що щось не так було, просто багато оновили і покращили). Тиждень тому вони повернулись із відпустки з Домініканської республіки. Їм дуже- дуже сподобалось, вже будують плани як поїдуть туди знову :).
|
|
Минулі вихідні |
|
|
Спека |
|
|
Оттава! |
Як соромно :(. Я всюди вживала Отава, а не Оттава( зараз вже виправила). Я чомусь вважала що правило української мови з незбереженням подвоєнням приголосних в словах іншомовного походження( на відміну від російської) працює і для власних назв. Не те що я саме правило використовувала :) , але чомусь Оттава мені російським варіантом здавалось. Але все-таки щось мене мучило коли я "Отава" писала, пошукала в інеті, точно Оттава, доречі класна ссилка http://www.vesna.org.ua/txt/grm/pidruchn/ilona.html#P_ONE . Але є мова, де одна т, болгарською - "Отава" :).
|
|
Враження від поїздки |
Оттава сподобалась. І не просто сподобалась як місто, яке варто відвідати, це місто в якому хочеться жити. В ньому почуваєш себе затишно. Інколи Оттава нам з Владом нагадувала Київ (не явно будівлі, просто загальне відчуття), особливо коли стояли на схилах річок. Владленка навіть сказав- " їм би тут православних куполів на берегах додати...."
Природа. Дуже багато зелені і води. Місто стоїть на двох річках: Оттаві (ця річка власне і є кордоном між провінціями Онтаріо і Квебек), Рідо (Rideau), також звичайно через місто пролягає відомий 200-км Рідо канал. Парки тянуться впродовж річок, опоясують всю Оттаву, всі вони красиві, гарно доглянуті, кожен має свій характер. Багато паркових доріг і доріжок для велосипедистів, різноманітної живності.
Архітектура. Хмарочосів мало. Багато будівель в псевдоготичному стилі (парламент, готелі Chateau Laurier и Lord Elgin). Також дуже цікаві будівлі Національної галереї і музею Цивілізації (скло, бетон, незвичні форми), сучасні, але гарно вписуються в загальний архітертурний ансамбль. Всі цікаві будівлі, музеї знаходяться поряд один від одного, можна не використовувати транспорт. Гуляти дуже приємно. Вулиці в центрі широкі, є якесь відчуття простору , але при цьому не пустоти. Якось все так до ладу, все стоїть на своїх місцях.
Ритм життя. Ми звичайно були на вихідних, може в робочі дні інакше, але місто не здається шумним, переповненим, при цьому життя кипить, багато ресторанчиків, нічних клубів і т.д. Населення - з прилягаючими районами близько мільйона. Деякі музеї розчарували (як музей сучасної фотографії), деякі навпаки, неочікувано сподобались. Незабутні враження від екскурсії по монетному дворі, показували і розповідали як колекційні монетки роблять, піднімала золотий злиток вартістю 300 тисяч долярів, тяжкий :), фотографувати там не давали :(. В цілому культурне життя тут дійсно є (на відміну від багатьох інших міст Канади :)). Відчутно що це столиця.
Сам фестиваль тюльпанів. Не вразило особливо. Частина тюльпанів відцвіла вже, але прогулятись по паркам всеодно було дуже приємно. Самі концерти, організація були нормальними, але і не можу сказати що дуже цікавими для нас. Тобто фестиваль був нормальним, але було багато речей по місту які нам сподобались ще більше. Наприклад ботанічний сад з бузком, краща колекція ніж в Києві!
Тобто в цілому поїздкою дуже задоволена, також в нас був класний готель: прямо в центрі, але дешевий, ми знімали на 4-х двох кімнатний номер з кухонькою, хоча нею ми користувались мало- зранку варили каву :). Подорож було також легкою, 5 з половиною годин їзди в одну сторону, пробок не було, ми з Владом взагалі були просто пасажирами (їздили вчотирьох на одній машині ). Погода була неідеальна, прохолодно, часто хмарно, періодично йшов дощик, але з іншої сторони - сонечно теж виглядало. Потрібно буде ще на зимній фестиваль зганять. От би ще там зимою було тепліше і друзі туди теж переїхали, то і ми б з Владом теж не задумуючись почали там шукати роботу :).
|
|
Решта фоток |
|
|
Canadian Museum of Civilization |
|
|
Вид на Оттаву з Квебеку |
|
|
Ottawa |
Сьогодні вечором виїзджаємо на три дні до Оттави, на фестиваль тюльпанів і так по місту погулять. У нас же понеділок- також вихідний, Victoria day (день королеви). Одне погано- дощик обіцяють на ці вихідні в Оттаві :(. Ну надіюсь же не весь час буде йти дощ :), ну і навіть якщо так, то ми теж сумувати не збираємось, тим більше що ми не самі їдемо, а Юліаною і Сашою.
|
|
Німецька |
Я ж в школі і університеті вчила німецьку, вчить то вчила, але не з великим успіхом :), ніколи дуже добре не знала, а зараз взагалі не використовую, і все призабула остаточно. Але неочікувоно виявилось, що якісь залишки знань в мене є :).
Продукт, над яким я зараз працюю, продається і в Європі, тому ми підтримуємо різні мови ( в додаток до англіської німецьку, іспанську, італійську і звичайно французьку). Перекладом займаємось не ми, а стороння найнята компанія, правопис тестувати не потрібно :). Але просто як частина regression ми працююємо з іншомовними інтерфейсами. Ось зараз у мене інтерфес користувача німецькою . Тут і виявилось що в закутках памяті знання німецької в мене залишились. Так ніби слова позабувала, а коли зустрічаю - перекласти можу. І хоч читати можу нормально, не те що як деякі мої колеги :). Ось тільки що почула як можна прочитати nash Drucker ( by printer) :), а довгі слова( такі типові для німецької ) народ взагалі боїться читати :).
|
|
Мамин день |
Рідна мати моя, ти ночей не доспала,
І водила мене у поля край села,
І в дорогу далеку ти мене на, зорі проводжала,
І рушник вишиваний на щастя дала.
І в дорогу далеку ти мене на зорі проводжала,
І рушник вишиваний на щастя, на долю дала.
Хай на ньому цвіте росяниста доріжка,
І зелені луги, й солов'їні гаї,
І твоя незрадлива материнська ласкава усмішка,
І засмучені очі хороші твої.
І твоя незрадлива материнська ласкава усмішка,
І засмучені очі хороші, блакитні твої.
Я візьму той рушник, простелю, наче долю,
В тихім шелесті трав, в щебетанні дібров.
І на тім рушничкові оживе все знайоме до болю:
І дитинство, й розлука, і вірна любов.
І на тім рушничкові оживе все знайоме до болю
І дитинство, й розлука, й твоя материнська любов
|
|
Без заголовка |
|
|
Soccer. |
|
|
Oracle |
24 травня маємо закінчити проект над яким я зараз працюю. Як завжди основна робота приходиться на кінцевий період :). По канадський міркам у нас страшна запарка, люди по 9 годин навіть працюють :) ( в цілому всі тут працюю повільно, по три раза все обговорюють і т.д. і звичайно ніяких затримок на роботі :) !). А я люблю такі періоди, робоче життя нарешті кипить по стравжньому. А ще в мене зараз дуже цікаве завдання- Report Manager і особливо воно цікаве тому, що ми підтримуємо різні бази данних. Ну спеціалістом по T-SQL я була вже давно, навіть сертифікованим :), а зараз Oracle, PLSQL мучаю, скоро теж зможу екзамен здавати :) Я раніше, наївна, думала що між їх sql різниця не велика . Ага, зараз..
Ось наприклад елементарне: обмеження по кількості (N) строк
MS SQL Servers: SELECT TOP N ... FROM *
ORACLE: SELECT... FROM * WHERE ROWNUM <=N
MySQL: SELECT... FROM * LIMIT N
|
|
Солодкі сни |
|
|