-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497

Tree_of_life





Пишу українською Наша мова калинова, солов'їна, барвинкова. Дитячі Будинки України

Принтер

Воскресенье, 06 Августа 2006 г. 07:16 + в цитатник
Я ж закінчила працювати в компанії що розробляє ПО для управління принтерами і де народ відповідно має величезну кількість принтерів для шарового використовування  :(, довелось купляти принтер додому :). Насправді звичайно причина не в тому, ну і якщо що і в RIMі принтери є :), просто і дома він інколи буває потрібний. А ще ми купили такий , шо і фотки друкувати можна і сканить. Надрукували сьогодні для проби фотку, якість просто неймовірна ! Хоч собівартість трошки більша ніж десь друкувати, але воно того варте,  бо як замовляємо буває десь друк, то як попаде: буває нічого, а буває бліденькі якісь і т.д. Ми кілька тижнів тому батькам друкували десь 300 фоток, я зовсім не задоволена була :(.
Принтер такий- http://www.futureshop.ca/catalog/proddetail.asp?lo...5000FS10074908&catid=10781

Велосипедний спорт :)

Воскресенье, 06 Августа 2006 г. 07:06 + в цитатник
Мені велосипед ми прикупили ще весною, я на ньому каталась з дівчатами, то з Марлен, то з Каталіною. Владлен особливим бажанням купити велосипед собі не горів, але десь місяць тому мені конче закортіло покататись, а ні одна з дівчат не могла скласти мені компанію, так велосипед з'явився і у Владлена :).
З тих пір і я стала кататись частіше :), адже Владлен поряд, нікому звонити не потрібно, сіли і поїхали, хоч що вечора насолоджуйся велосипедними прогулянками.
А з місцями для катання тут класно, парків куча, а скільки спеціальних доріжок! Є класна доріжка що тянеться вздовж нашої Grand river  http://www.sju.ca/grt/mainmap.htm, саме там ми з Владленом і катались сьогодні.
І катаємось ми подовгу, схили покоряємо :). Але не все так ідеально як здається на перший погляд :(, а то може здатись що от які ми молодці, такі спортивні :). Потрібно знати що ми робимо після того як покатаємось :).
Ось минулої суботи ми під кінець катання зголодніли і заїхали в одну забігаловку. Є в нас таке місце як Mongolian Gril,  готують там так- ти сам піходиш і набираєш в посудину , що ти хочеш,  щоб тобі приготували, вибір всього великий, соуси не погані, підносиш до народу за великим розпеченим грилем, який жарить це все на твоїх очках. І там один з варіантів замовлення- платиш встановлену суму( не велику, 15 доларів) і робиш скільки завгодно заходів. Тобто їж, скільки зможеш :). Ми завжди там обїдаємось :) , але звичайно то ми їдемо додому машиною... Що я вам скажу , дуже тяжко і обломно їхати в такому стані на велосипеді :).
 Сьогодні ми такої помилки не повторили :). Ми повернулись додому і вже тоді сіли в машину, поїхали, замовли піцу, поки її готували, ми зганяли в алкогольний магазин і купили пива. І вже дома, сидячі на балконі і милуючись небом і краєвидами, вмяли недитячих розмірів піцу :). Доречі про пиво, ми спеціально поїхади не в пивний магазин, там майже все наше улюблене пиво продяється упаковками по 6 штук, а в взагальний спиртний, там буває багато класного поштучно, бо ми домовились багато не пити, тільки по бутилочці взяти... Але коли ми туди приїхали, очі стали розбігаться, руки чесаться:), там спеціальна літня акція, вони стільки пива завезли , більшість ми не пробували :(.  Так що в результаті , навіть обмежуючи себе  як тільки можна:),  кожен вибрав по три бутилочки. На даний момен тільки перевірили Svyturys & Old speckled hen,  сподобались :)
 О такі з нас спортсмени :).

Универсал

Четверг, 03 Августа 2006 г. 07:04 + в цитатник

Ахметов подходит к Януковичу - младшему:

- Где отец?

- Минивэн пошёл подписывать.

- Машину покупает?

- Да, нет. К Ющенко поехал подписывать какой-то минивэн...

Кушнарёв из-за плеча:

- Универсал, Витенька. У - ни - вер - сал.



Погодка

Четверг, 03 Августа 2006 г. 06:44 + в цитатник
 Сьогодні, а особливо вчора така спека стояла ! 35 в тіні, а при вологості мабуть десь в 80 % це відчувається на 45 :(. Тобто просто сауна у нас була, може не дуже гаряча, але сауна :). я на вулицю - ні-ні , з квартири з кондіціонером в машину з ним же, і на роботі знову ж кондіціонер. Навіть вечором не можливо гуляти  було :(.
  А сьогодні в день  були почали передавати загрозу торнадо в нашій місцевості !  Нажаль мої очікування і сподівання побачити торнадо зблизька не виправдались :), ось зараз  дошик то починається, то перестає , блискавка пару разів блимнула, повіяло трошки свіжістю, я навіть вікна повідкривала :). Надіюсь дощик пройде більший, так хочеться проснутись, а на вулиці- свіжість...

Перші враження від нової роботи

Среда, 02 Августа 2006 г. 07:08 + в цитатник
Дуже подобається!
Перший день був взагалі тільки днем ознайомлення, орієнтації, тобто просто весь день розказували про компанію, внутрішні правила і т.д. Цікаві і веселі відео ролики  показували, наприклад про harasment аба нарізали моментів з фільмів де наші  BlackBerry мелькають.
Сьогодні вже сиділа за робочим місцем, познайомилась зі всім народом, лазила по корпоративному LiveLink, також вже вивчала тестові сервери і т.д.
Доречі архітерктура продукту що я тестуватиму:
http://www.blackberry.com/products/enterprisesolution/architecture/index.shtml А конкретніше, мій кусок саме - BlackBerry Enterprise Server.  Тестерів в компанії взагалі багато, але наша маленька команда що тестує  частину BES включає в себе всього три людини. Як на даний момент мій team leader і інший колега дуже подобаються і дуже мені допомагають. Шуткують весь час :).
Видали вже три
BlackBerry , один мій тимчасовий ( через тиждень має прийти мені назавжди якась ще новіша модель), а два інших- погратись :) і ну в тестуванні сервера пригодяться, сфоткала їх на мій мобільний,

фотик в мене там ніякий :(:

Міні-відпустка

Суббота, 29 Июля 2006 г. 01:16 + в цитатник
 В середу в мене був останній день на минулій роботі а в понеділок, 31 липня я починаю вже в RIMі. Гарненько розпрошалась зі своїм старим колективам , без ніякої фальші сказала що буду за ними скучати, я дійсно провела там хороші для мене 8 місяців, багато чому навчилась що в професійному плані, що в плані англійського. Надіюсь, що  і мій наступний колетив таким же класним і я так же по ранкам хотіму йти на роботу  :).  Я скільки хороших слів я про себе почула,так мене хвалили :), я  навіть Владлену вечором заявила, що він мене мало цінує :). 
Але в цілому я повна оптимізму і бажання розпочати працювати в нові компанії. Як кажуть тут у Канаді :): "Even though I will miss my colleagues from Equitrac,  I am looking forward to this new challenge and to starting a new phase of my career." Тим більше що з багатьма із колишніх колег я планую спілкуватись і в подальшому.

А про міні- відпустку, нічого цікаво я не робила, так деякі мілкі справи, прибралась дома( повикидала багато чого не потрібного :)), читала і їла щербет на балконі, купила собі ще один купальник і т.д. :), висіла на телефоні з мамою, тобто нічого не робила. Нічогонеробінням  теж періодично потрібно зайнятись :).


Сафарі

Пятница, 28 Июля 2006 г. 04:14 + в цитатник

Дідусь

Пятница, 28 Июля 2006 г. 04:01 + в цитатник
 Не знаю, чи варто писати про таке, ніколи особиво особистим поділитись тут не хотіла, але про про те, що кілька днів тому в мене помер дідусь і що відчуваю, чомусь  хочеться написати . Мабуть тому що всі думки цим зайняті. Останні дні тільки і сниться як ми в будинку дідуся і бабусі малими літом відпочиваємо, причому самі вони не сняться , я просто знаю ві сні що вони поряд і т.д.
 І до смутку за дідом, відчуття безсилля щось змінити, якоїсь вини, що давно його відвідувала, додається велике відчуття вини перед мамою, так хочеться бути в такий тяжкий для неї момент поряд, обняти. Ще й поговорити по телефону з мамою змогла тільки раз за ці останній дні, мамин мобільний там не бере, а в будинку дідуся немає телефону :(. Звичайно мамині брати, мої менші брати, тато підтримали маму.  Але і моє місце там, а не в цій далекій Канаді!  Але зараз  поїхати я не можу, да і фізично я би просто не встигла, його хоронили на другий день після смерті.

а правда ж

Суббота, 22 Июля 2006 г. 04:48 + в цитатник
Наш уникальный народ доказал, что он готов дважды вступить не только в одну и ту же реку, но и в одну и ту же канализацию.

Про виконання бажань

Суббота, 22 Июля 2006 г. 00:01 + в цитатник

Вчора чуть-чуть не сходили на танці....

До Маші прилетів братик в  гості і вона виріщила повести його в нічний клуб, де по четвергам сальсу грають, ну і організувати велику компанію разом .Я вже про нього згадувала, це той клуб, куди Влад зі мною вже раз не ходив :). І цей раз не хотів дуже сильно. Але під вмовляннями , розповідями як вони з Дімою( Машиним чоловіком, ще один страшний нелюбитель танцювати) будуть сидіти, пити пиво, роздивлятись симпатичних дівчат, дивитись( тільки дивитись! :)) як Юліана, Саша і решта наших знайомих танцюють, він здався. Звичайно прийшлось пообіцяти додатковий масаж і т.д.  

Звичайно,  коли я почала вечором збиратись, на Влада напали сумніви, що він щось швидко погодився, він почав торгуватись, як рано ми звідти повернемось, перепитав раз 10: "ну якщо ти не хочеш, то ми не підемо, може в тебе щось болить? і т.д." Але я не здавалось.  Коли ми вже стояли в дверях, я весела і сумний Влад,  зазвонив телефон. Звонила Марія вже з клубу, виявилось що туди пускають тільки з 19 років, а її малому ще немає :(. Я зовсім забула про віковий ліміт, хоча в мене там також раз документи перевірили, мабуть комплімент намагались зробити :). Тобто похід на танці відмінився :(.

Потрібно було бачити Влада :), лице сталосвітиться щастям, зникнувша на деякий час енергія повернулась,   перша фраза: " Я конечно в Бога не верю, но кажется он услышал мои молитвы".

В результаті все закінчилось банально- всі пішли на пиво і боулінг. :).


Історія

Среда, 19 Июля 2006 г. 23:58 + в цитатник
Якщо чесно, то я не дуже сильна в всіх подробицях довгого арабо-ізраїльського конфлікту, Вирішила почитати детальніше, дуже сподобалось на wikipedia, доступно і цікаво, тільки факти, наприклад: http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1%83%D1%8D%D1...%D1%80%D0%B8%D0%B7%D0%B8%D1%81 http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A8%D0%B5%D1%81%D1...%D0%B2%D0%BE%D0%B9%D0%BD%D0%B0 Взагалі помітила, що останнім часом багато читаю wikipedia, непоганий ресурс :).

Вчорашні пригоди

Понедельник, 17 Июля 2006 г. 07:31 + в цитатник

Дуже насичений день в нас вчора вийшов.
Вже до 12 дня ми встигли помитись, прибратись, попратись , зганяти на базарчик, заїхати ще в кілька точок. Мій сонечко навіть оладки і каву зранку нам приготував :).
А потім ми  з друзями поїхали в місце в 30 хвилинах від нас спускатись на шинах по річці, коли приїхали виявилось що народу який це любить робити дуже багато, до того ж вони приїзджають раніше нас :),  а шин обмежена кількість, на нас вже не вистачило :(. Ми не здались , поїхали в місце зовсім поряд просто покупатись. Взагалі воно від попереднього було в 10 хвилинах, але ми не одразу його знайшли і витратили десь хвилин 30 :(. Приїхали туди і теж виявилось, що народу який любить купатись при 30-35 градусів спеки, дуже багато. Місця на пляжику нам то вистачило, але от вода була якась мутна від дикої кількості народу. Побули ми там недовго і вирішили поїхати ще далі.
Ну підійшли до машин , а вони нагрілись, от  хлопці і включили кондиціонери на пару хвилин на повну потужність (ну і звичайно завели перед тим), щоб сідати одразу в приємніші умови. Всі стояли поряд , розмовляли і збирались вже їхати, але тут виявилось що в деяких моделей автомобілів дверцята захлопуються при заведеному двигуну, тобто при ключах в середині :). Було перевірено на Діминому Форді :).  Крім ключів від машини , в середині  виявились замкнутими ключі від будинку, мобільний телефон і т.д. Тобто картина намальовувалась весела: ще один набір ключів то є, але в замкненому будинку, одні ключі від будинку в машині, інші в народу, телефон якого  ніхто не памятає, а  Дімин мобільний  з контактами знову ж в машині :). Збирались вже визивати спеціальну службу . Але ми таки вирахували телефон народу, в якого також були ключі від Діминого і Машиного будинку (вони знімають частину будинку),  домовились, щоб вони відкрили двері.  І  за трошки більше годинки  Влад і Маша ( Дімина дружина) зганяли до них додому і привезли інший набір ключів.   А решта компанії розважалась, їла морозиво :).
Закінчилось день правда дуже непогано, розпиттям вина і жаренням мяса біля нашого будинку, розмовами до ночі :).
А сьогодні ми зїздили в третє місце :), хоч народу теж багато було, але місце ми найшли класне, вода виявилась непоганою і всі нарешті накупались :).

Не памятаю точно, але здається я не згадувала про Діму і Машу раніше, ми з ними познайомились недавно, вони були в компанії, що в Killbear ганяла, з тих пір і почали трошки спілкуватись .
Ось їх фотки з Killbear- http://dall.fatal.ru/foto/2006-Jun-24.Killbear_Park/


Еліта

Среда, 12 Июля 2006 г. 00:57 + в цитатник

Читаєш такі рядки  як

1.Депутатам от БЮТ удалось забрать часть карточек у социалистов. Однако коалиции хватает голосов, и они голосуют все решения 227 голосами.

2.За медицинской помощью уже обратился ряд депутатов, которые пострадали во время драк в сессионном зале.

3. Сейчас ситуация в сессионном зале спокойная. Многие депутаты успели переодеться в футболки, сняв пиджаки и галстуки.

4.Между тем в двух центральных проходах сессионного зала депутаты от Партии регионов и КПУ, а также депутаты от БЮТ и "Нашої України" сошлись "стенка на стенку"

5.Депутаты от Партии регионов подняли на руки одного из депутатов БЮТ и бросили его.

і хочеться сміятись, але ще більше плакати :(.


Парки/ліси

Вторник, 11 Июля 2006 г. 06:34 + в цитатник
Я тут помітила, що я пишу, що ми їздимо на кемпінги в парки, це тому що в англійських назвах в них є слово park, на приклад Killbear park. Але це не парки в розумінні українського значення цього слова , це справжні великі ліси, просто під охороною держави і все таке. Так що ми не в парки їздимо, а в ліси :).
Є national and provincial parks. Є також conservation areas, ці вже розмірми поменше і більше нагадують наші великі українські парки, ось наприклад які є поряд з нами, я багато з них вже відвідувала і тут згадувала- http://www.grandriver.ca/index/document.cfm?sec=27&sub1=0&sub2=0

Finger Lakes

Вторник, 11 Июля 2006 г. 05:55 + в цитатник

Macellazzi

Вторник, 11 Июля 2006 г. 04:57 + в цитатник
У Exlerа найшла класну ссилку на відео з гадостями що витворяв  Матерацці-  http://youtube.com/watch?v=jyShX8bHAZc&search=materazzi
Що за неприємний тип!, особливо нашому Шеві діставалось:(.

жчжкевиж

Вторник, 11 Июля 2006 г. 00:46 + в цитатник

Так виглядає спроба написати моє прізвище колегою-японцем, який почав вивчати російську, мало його вільного володіння 5  іншими :). Ну Ж і Ч перепутав я ще розумію :), але Ч і У це вже взаналі! :). Хотів похвалитись що вже вивчив, але я сказала що вчитись йому  ще довго :) Дещо просте правда написати вже може.


і знову Його Величність футбол.

Пятница, 07 Июля 2006 г. 07:42 + в цитатник
 Півфінали розпочинались за місцевим часом в 3 години, так багато звалювати з роботи я не можу, тому дивилась в запису і стійко трималась, що б не взнати результат наперед, всіх на роботі попередила не казати результат, в інет взагалі не ходила щоб не взнати випадково:).  З вибору Франції і італії мабуть хочеться щоб чемпіоном стала Італія, не те що я теперішню італійську команду дуже люблю, але французи чогось зовсім не подобаються :(. Ну і можна буде говорити що ми програли чемпіонам :).
 Доречі про гру Україна- Італія, якось зовсім не погіршився настрій був. Звичайно, я була морально готова до програшу, в четвірці сильніших Україні не місце поки :) і до того ж грали вони нормально, що могли- зробили. Доречі гру я дивилось у Юрки, там ще Діма і Віталік були, запізнилась трошки , з роботи виїхала коли було 5 хвилин гри, приїхала до Юрки коли 15, а на 6 ми пропустили перший :(.  Краще б сиділа і не рипалась :).
 Фінал теж в запису буду дивитись :(. Ми знову на camping на всі вихідні завтра вечором рушаємо.

Запаси на зиму

Пятница, 07 Июля 2006 г. 07:10 + в цитатник
Як я вже згадувала, наш регіон - фермерський , менонітських ферм навколо куча.  Вони привозять продавати свої товари  на базар, також можна приїхати на ферму і чогось купити, а ще розповсюдженне U-pick , це коли ти приїзджаєш , сам збираєш полуниці\ черешні\яблука і т.д., ціна тоді дешевша, ну і сам процес цікавий.
 Так ми в минулий понеділок набрали  майже 10 кг полуниці ( або як кажуть в мене на батьківщині- трускавок :)), я навіть варення і джему зварила, куча маленьких баночок :), але в сумі не більше 3 літрів. А вчора черешні і глоду ( в всякому разі так кажуть на цю ягоду в мене вдома, а англійською це-saskatoon , російською ніби ірга).
 А ще я насушила мяти :). Владленка сміється наді мною і лякається, бо мені так сподобалось, що я хочу трошечки вишневого варення зварити , і кличу його нарвати трохи липового цвіту :). Але з другої сторони радіє, бо в мене останніми днями проснулось маленьке бажання готувати, перед тим взагалі лінувалась, а це навіть торт спекла і деякі інші його улюблені страви готувала.
 

Баян, гітара і труба :)

Понедельник, 03 Июля 2006 г. 08:11 + в цитатник


Поиск сообщений в Танчік_із_Канади
Страницы: 86 ... 20 19 [18] 17 16 ..
.. 1 Календарь