Принтер |
|
|
Велосипедний спорт :) |
|
|
Универсал |
Ахметов подходит к Януковичу - младшему:
- Где отец?
- Минивэн пошёл подписывать.
- Машину покупает?
- Да, нет. К Ющенко поехал подписывать какой-то минивэн...
Кушнарёв из-за плеча:
- Универсал, Витенька. У - ни - вер - сал.
|
|
Погодка |
|
|
Перші враження від нової роботи |
|
|
Міні-відпустка |
|
|
Дідусь |
|
|
а правда ж |
|
|
Про виконання бажань |
Вчора чуть-чуть не сходили на танці....
До Маші прилетів братик в гості і вона виріщила повести його в нічний клуб, де по четвергам сальсу грають, ну і організувати велику компанію разом .Я вже про нього згадувала, це той клуб, куди Влад зі мною вже раз не ходив :). І цей раз не хотів дуже сильно. Але під вмовляннями , розповідями як вони з Дімою( Машиним чоловіком, ще один страшний нелюбитель танцювати) будуть сидіти, пити пиво, роздивлятись симпатичних дівчат, дивитись( тільки дивитись! :)) як Юліана, Саша і решта наших знайомих танцюють, він здався. Звичайно прийшлось пообіцяти додатковий масаж і т.д.
Звичайно, коли я почала вечором збиратись, на Влада напали сумніви, що він щось швидко погодився, він почав торгуватись, як рано ми звідти повернемось, перепитав раз 10: "ну якщо ти не хочеш, то ми не підемо, може в тебе щось болить? і т.д." Але я не здавалось. Коли ми вже стояли в дверях, я весела і сумний Влад, зазвонив телефон. Звонила Марія вже з клубу, виявилось що туди пускають тільки з 19 років, а її малому ще немає :(. Я зовсім забула про віковий ліміт, хоча в мене там також раз документи перевірили, мабуть комплімент намагались зробити :). Тобто похід на танці відмінився :(.
Потрібно було бачити Влада :), лице сталосвітиться щастям, зникнувша на деякий час енергія повернулась, перша фраза: " Я конечно в Бога не верю, но кажется он услышал мои молитвы".
В результаті все закінчилось банально- всі пішли на пиво і боулінг. :).
|
|
Історія |
|
|
Вчорашні пригоди |
Дуже насичений день в нас вчора вийшов.
Вже до 12 дня ми встигли помитись, прибратись, попратись , зганяти на базарчик, заїхати ще в кілька точок. Мій сонечко навіть оладки і каву зранку нам приготував :).
А потім ми з друзями поїхали в місце в 30 хвилинах від нас спускатись на шинах по річці, коли приїхали виявилось що народу який це любить робити дуже багато, до того ж вони приїзджають раніше нас :), а шин обмежена кількість, на нас вже не вистачило :(. Ми не здались , поїхали в місце зовсім поряд просто покупатись. Взагалі воно від попереднього було в 10 хвилинах, але ми не одразу його знайшли і витратили десь хвилин 30 :(. Приїхали туди і теж виявилось, що народу який любить купатись при 30-35 градусів спеки, дуже багато. Місця на пляжику нам то вистачило, але от вода була якась мутна від дикої кількості народу. Побули ми там недовго і вирішили поїхати ще далі.
Ну підійшли до машин , а вони нагрілись, от хлопці і включили кондиціонери на пару хвилин на повну потужність (ну і звичайно завели перед тим), щоб сідати одразу в приємніші умови. Всі стояли поряд , розмовляли і збирались вже їхати, але тут виявилось що в деяких моделей автомобілів дверцята захлопуються при заведеному двигуну, тобто при ключах в середині :). Було перевірено на Діминому Форді :). Крім ключів від машини , в середині виявились замкнутими ключі від будинку, мобільний телефон і т.д. Тобто картина намальовувалась весела: ще один набір ключів то є, але в замкненому будинку, одні ключі від будинку в машині, інші в народу, телефон якого ніхто не памятає, а Дімин мобільний з контактами знову ж в машині :). Збирались вже визивати спеціальну службу . Але ми таки вирахували телефон народу, в якого також були ключі від Діминого і Машиного будинку (вони знімають частину будинку), домовились, щоб вони відкрили двері. І за трошки більше годинки Влад і Маша ( Дімина дружина) зганяли до них додому і привезли інший набір ключів. А решта компанії розважалась, їла морозиво :).
Закінчилось день правда дуже непогано, розпиттям вина і жаренням мяса біля нашого будинку, розмовами до ночі :).
А сьогодні ми зїздили в третє місце :), хоч народу теж багато було, але місце ми найшли класне, вода виявилась непоганою і всі нарешті накупались :).
Не памятаю точно, але здається я не згадувала про Діму і Машу раніше, ми з ними познайомились недавно, вони були в компанії, що в Killbear ганяла, з тих пір і почали трошки спілкуватись .
Ось їх фотки з Killbear- http://dall.fatal.ru/foto/2006-Jun-24.Killbear_Park/
|
|
Еліта |
Читаєш такі рядки як
1.Депутатам от БЮТ удалось забрать часть карточек у социалистов. Однако коалиции хватает голосов, и они голосуют все решения 227 голосами.
2.За медицинской помощью уже обратился ряд депутатов, которые пострадали во время драк в сессионном зале.
3. Сейчас ситуация в сессионном зале спокойная. Многие депутаты успели переодеться в футболки, сняв пиджаки и галстуки.
4.Между тем в двух центральных проходах сессионного зала депутаты от Партии регионов и КПУ, а также депутаты от БЮТ и "Нашої України" сошлись "стенка на стенку"
5.Депутаты от Партии регионов подняли на руки одного из депутатов БЮТ и бросили его.
і хочеться сміятись, але ще більше плакати :(.
|
|
Парки/ліси |
|
|
Macellazzi |
|
|
жчжкевиж |
Так виглядає спроба написати моє прізвище колегою-японцем, який почав вивчати російську, мало його вільного володіння 5 іншими :). Ну Ж і Ч перепутав я ще розумію :), але Ч і У це вже взаналі! :). Хотів похвалитись що вже вивчив, але я сказала що вчитись йому ще довго :) Дещо просте правда написати вже може.
|
|
і знову Його Величність футбол. |
|
|
Запаси на зиму |
|
|