Перші враження від нової роботи
|
|
Среда, 02 Августа 2006 г. 07:08
+ в цитатник
Дуже подобається!
Перший день був взагалі тільки днем ознайомлення, орієнтації, тобто просто весь день розказували про компанію, внутрішні правила і т.д. Цікаві і веселі відео ролики показували, наприклад про harasment аба нарізали моментів з фільмів де наші BlackBerry мелькають.
Сьогодні вже сиділа за робочим місцем, познайомилась зі всім народом, лазила по корпоративному LiveLink, також вже вивчала тестові сервери і т.д.
Доречі архітерктура продукту що я тестуватиму:
http://www.blackberry.com/products/enterprisesolution/architecture/index.shtml А конкретніше, мій кусок саме -
BlackBerry Enterprise Server. Тестерів в компанії взагалі багато, але наша маленька команда що тестує частину BES включає в себе всього три людини. Як на даний момент мій team leader і інший колега дуже подобаються і дуже мені допомагають. Шуткують весь час :).
Видали вже три BlackBerry , один мій тимчасовий ( через тиждень має прийти мені назавжди якась ще новіша модель), а два інших- погратись :) і ну в тестуванні сервера пригодяться, сфоткала їх на мій мобільний,
/photos/Work/RIM/DSC00002.JPG)
-
Запись понравилась
-
0
Процитировали
-
0
Сохранили
-