-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497

Tree_of_life





Пишу українською Наша мова калинова, солов'їна, барвинкова. Дитячі Будинки України

Починається жовтогаряча осінь

Вторник, 12 Сентября 2006 г. 05:34 + в цитатник
Катались в минулу неділю на велосипедах по лісу біля річки, вже помітні осінні кольори на деревах, на частині по кілька листочків тільки стало чи червоними, чи жовтими, половина ще про осінню вбранку і не думає :), але поодинокі клени вже повністю причипурились в яскраві кольори :

 (466x699, 118Kb)

Scenic Caves. Photos.

Среда, 06 Сентября 2006 г. 16:43 + в цитатник
Закачала фотки з останньої поїздки : http://outdoors.webshots.com/album/553840258jrqODB

Яструб

Среда, 06 Сентября 2006 г. 06:42 + в цитатник
Повертались додому  і прямо на дорожному знаку побачили яструба, я в всякому разі так думаю :), не полінувались, зупинились
 
і сфотографували:

Collingwood

Среда, 06 Сентября 2006 г. 06:18 + в цитатник
А внизу, у підніжжя :), є миленьке містечко і симпатичний парк з виходом до озера:
 (699x466, 68Kb)

Scenic Caves.Bridge.

Среда, 06 Сентября 2006 г. 06:12 + в цитатник
А ще там є навісний пішохідний мостик, цікаві відчуття, коли він розхитується :):
 (699x466, 64Kb)

Scenic Caves.View.

Среда, 06 Сентября 2006 г. 06:04 + в цитатник
Але і без печер це місце варто двох годин їзди в одну сторону, хоча б із-за виду що відкривається перед очима з найвищої точки, небо сходиться із озером :):
 (699x466, 60Kb)

Scenic Caves. Caves.

Среда, 06 Сентября 2006 г. 05:56 + в цитатник
 Минула субота і неділя однозначно були осінніми, такі мокрі і холодні:( , ми все з приміщення не вилазили, то прибирались і куховарили,  то читали, то в боулінг ходили, то гості були у нас. Але і вчора, понеділок, в нас був вихідний- День праці, погода виправилось і ми зганяли в суперне місце-  http://www.sceniccaves.com/green/virtual-tour.htm
Як зрозуміло із назви славиться воно своїми печерами. Печери не те щоб вразили, нічого особливого, хіба одна, на виході з якої найвужче місце 36 см :). Ось я з неї вибираюсь:) :
 (466x699, 82Kb)

Улюблені фотожурнали

Понедельник, 04 Сентября 2006 г. 07:51 + в цитатник



Процитировано 1 раз

Моя інтернаціональна підгрупа

Понедельник, 04 Сентября 2006 г. 03:53 + в цитатник
Як продовження попереднього посту :).
Мій прямий шеф дуже класний не тільки як професіонал, але і як людина. Доречі  він румин за національністю. А всього наша підгрупа складається із трьох, власне мене, шефа і росіянина. Ось такий типовий канадський колектив :).  Хоча звичайно канадців за народженням в цілому серед нашої QA команди багато, це тільки наша підгрупа така унікальна :). Спрацьовуємось дуже непогано,  чесно, то  я взагалі більше люблю з чоловіками  працювати :), а мої колеги ще й дійсно непогані люди.
Доречі ж Динамо потрапило в одну групу з Стяуа, так ми з шефом вже тиждень один одному в яскравих кольорах розповідаємо  хто і із яким рахунком порве іншого  :).

Театр

Понедельник, 04 Сентября 2006 г. 03:29 + в цитатник

Минулого четверга ми перший раз сходили в канадський театр, в містечко в 40 хвилинах від нас, там щоліта проходить дуже відомий в межах Канади і навіть Америки театральний фестиваль http://en.wikipedia.org/wiki/Stratford_Festival. Владленка довго відбивався від можливості приєднатись до прекрасного :), але я просто купила білети і поставила його перед фактом.  Ходили на "Twelfth Night" Шекспіра, я спеціально вибирала щось класичне, щоб навіть якщо не зрозуміємо слів, то врятовувало, що сюжет вже знаємо :). Звичайно театр- це не кіно чи звичайна мова, ми все-таки не 100% слів вловлювали і розуміли, але і не так все погано було, як я боялась :). Владленка навіть взяв до вживання кілька староангліських слів :).

Вистава була дійсно непогана  і так дуже сподобалось, сам театр класно оформлений, знаходиться в живописному місці і т.д. Приємно була здивована кількістю гарних дівчат\жінок і при цьому навіть на високих підборах :).

А після вистави згадались мені київські театри і так стало сумно , так захотілось опинитись в Києві, хоча я за містом майже не сумую, а тільки за людьми. Я навіть наступного дня створила test account - kyiv, шеф замітив і одразу мене зрозумів, таким уважним став, веселити старався :).


Plant tour, drop testing and so on.

Понедельник, 04 Сентября 2006 г. 03:05 + в цитатник
Компанія в якій я зараз працюю, випускає не тільки програмне забезпечення( воно власне тільки додаток), а так звані BlackBerry handhelds. http://en.wikipedia.org/wiki/BlackBerry.
Так от в минулу середу я ходила на екскурсію на фабрику по їх виробництву. Так цікаво! Особливо якщо врахувати, що це всього друга екскурсія на виробництво в моєму  житті. Перша була в моїх молодших класах, на місцевий пласмасовий завод, там гудзики випускали :). Ну що можу сказати ця ексурсія була зовсім іншою :), починаючи з біленьких халатиків, спеціального взуття і закінчуючи Spiritual Room( спеціальної кімнати якщо комусь помолитись потрібно чи щось в тому дусі).
Девід (він працює як Product Manager at RIM) ще раніше розповідав про drop testing щодо девайсів, Владлану це дуже сподобалось :), він був в захваті від роботи , де потрібно кидати девайси і вести статистику по поломках :). Але це тільки квіточки, їх виявляється морозять, гріють, топлять і т.д.


Капітан

Вторник, 29 Августа 2006 г. 06:38 + в цитатник

Фотки з катання на яхті

Вторник, 29 Августа 2006 г. 06:31 + в цитатник
http://tanchik77.fotoplenka.ru/album230275/
Ох і сподобалось же мені ! :).  Потрібно багатіти і собі яхту купляти :).

Розвага №1

Вторник, 29 Августа 2006 г. 06:27 + в цитатник

Під вітрилами

Вторник, 29 Августа 2006 г. 05:07 + в цитатник

жовто-блакитний прапорць

Пятница, 25 Августа 2006 г. 05:28 + в цитатник
Доречі День Незалежності і українського прапора ми теж святкували, витягли з закутків і їздили сьогодні по місту з жовто-блакитним прапорцем, що для чемпіонату світу з футболу  були купили :).

Team Building Activity

Пятница, 25 Августа 2006 г. 05:09 + в цитатник
Люблю такі робочі дні як вчорашній :).
Вчора замість того щоб працювати, ми нашою QA командою пішли  в парк, знову ж їли bbq :), грали в різні ігри, особливо мені сподобався бадмінтон і 
естафета з завязаними очима :):

BBQ

Пятница, 25 Августа 2006 г. 05:02 + в цитатник
 Ми так багато продуктів закупили для останньої поїздки! Завжди залишаються, але це раз особливо багато. Так що ми в вівторок вечором знову були збирались тією ж компанією, дожарили курку і сосиски на грилі внизу нашого будинку ( в лісі ми тільки рибу і свинину прикінчити змогли :)), пили пиво і т.д. Може наступний раз нікуди і не їхать, а поставити палатки в парку нашого булинку? :).
 А в цілому щось часто ми їмо барбекю, то і гостях, то в лісі, то самі готуємо, то на роботі щось організовують, то ми на Blues Brews & Barbeques ходили, не знаю як блюз, але реберця там були класні :). Девіду з Владленом правда і музика навіть сподобалась :).
 І я знову на наступні вихідні вже мяса закупила :).

 

Bon Echo. Photos.

Четверг, 24 Августа 2006 г. 05:01 + в цитатник
Фотки тут:  http://community.webshots.com/album/552502009uuEcJM, http://community.webshots.com/photo/552502009/2310425450064675970ZdqBNX
Деякі з них зроблені не нами( особливо ті, де на фотці я і Владленка вдвох :)), а Дімкою чи Юліаною.
Кілька Влада улюблених:

Bon Echo. Fun.

Четверг, 24 Августа 2006 г. 04:55 + в цитатник
Взагалі мали багато цікавого і весело. Другої ночі нашу їжу від нас намагались відібрати єноти ( racoon), створили скільки шуму, що я вже думала це медвідь на нас напав :). Хлопці вскочили, налякали і відігнали їх, всі знову заснули.  Але вони дуже вже зацікавились нашим холодильничком  і повернулись. Я прикинулась знову від їх повернення.  Прикольно так, відкриваєш віконечко в палатці, а напроти тебе , на столі, на нашому холидильнику сидить єнот  і намагається скинути все чим ми холодильник придавили :). Але коли включаєш спалах, вони лякаються :(, мабуть думають, що ти їх пристрілити хочеш :).
А ще в неділю споганилась погода, йшов дощ,  ми навіть намокли, а потім так сушились:
 (700x525, 93Kb)


Поиск сообщений в Танчік_із_Канади
Страницы: 86 ... 22 21 [20] 19 18 ..
.. 1 Календарь