Катались в минулу неділю на велосипедах по лісу біля річки, вже помітні осінні кольори на деревах, на частині по кілька листочків тільки стало чи червоними, чи жовтими, половина ще про осінню вбранку і не думає :), але поодинокі клени вже повністю причипурились в яскраві кольори :
Але і без печер це місце варто двох годин їзди в одну сторону, хоча б із-за виду що відкривається перед очима з найвищої точки, небо сходиться із озером :):
Минула субота і неділя однозначно були осінніми, такі мокрі і холодні:( , ми все з приміщення не вилазили, то прибирались і куховарили, то читали, то в боулінг ходили, то гості були у нас. Але і вчора, понеділок, в нас був вихідний- День праці, погода виправилось і ми зганяли в суперне місце- http://www.sceniccaves.com/green/virtual-tour.htm Як зрозуміло із назви славиться воно своїми печерами. Печери не те щоб вразили, нічого особливого, хіба одна, на виході з якої найвужче місце 36 см :). Ось я з неї вибираюсь:) :
Понедельник, 04 Сентября 2006 г. 03:53
+ в цитатник
Як продовження попереднього посту :). Мій прямий шеф дуже класний не тільки як професіонал, але і як людина. Доречі він румин за національністю. А всього наша підгрупа складається із трьох, власне мене, шефа і росіянина. Ось такий типовий канадський колектив :). Хоча звичайно канадців за народженням в цілому серед нашої QA команди багато, це тільки наша підгрупа така унікальна :). Спрацьовуємось дуже непогано, чесно, то я взагалі більше люблю з чоловіками працювати :), а мої колеги ще й дійсно непогані люди. Доречі ж Динамо потрапило в одну групу з Стяуа, так ми з шефом вже тиждень один одному в яскравих кольорах розповідаємо хто і із яким рахунком порве іншого :).
Понедельник, 04 Сентября 2006 г. 03:29
+ в цитатник
Минулого четверга ми перший раз сходили в канадський театр, в містечко в 40 хвилинах від нас, там щоліта проходить дуже відомий в межах Канади і навіть Америки театральний фестиваль http://en.wikipedia.org/wiki/Stratford_Festival. Владленка довго відбивався від можливості приєднатись до прекрасного :), але я просто купила білети і поставила його перед фактом. Ходили на "Twelfth Night" Шекспіра, я спеціально вибирала щось класичне, щоб навіть якщо не зрозуміємо слів, то врятовувало, що сюжет вже знаємо :). Звичайно театр- це не кіно чи звичайна мова, ми все-таки не 100% слів вловлювали і розуміли, але і не так все погано було, як я боялась :). Владленка навіть взяв до вживання кілька староангліських слів :).
Вистава була дійсно непогана і так дуже сподобалось, сам театр класно оформлений, знаходиться в живописному місці і т.д. Приємно була здивована кількістю гарних дівчат\жінок і при цьому навіть на високих підборах :).
А після вистави згадались мені київські театри і так стало сумно , так захотілось опинитись в Києві, хоча я за містом майже не сумую, а тільки за людьми. Я навіть наступного дня створила test account - kyiv, шеф замітив і одразу мене зрозумів, таким уважним став, веселити старався :).
Понедельник, 04 Сентября 2006 г. 03:05
+ в цитатник
Компанія в якій я зараз працюю, випускає не тільки програмне забезпечення( воно власне тільки додаток), а так звані BlackBerry handhelds. http://en.wikipedia.org/wiki/BlackBerry. Так от в минулу середу я ходила на екскурсію на фабрику по їх виробництву. Так цікаво! Особливо якщо врахувати, що це всього друга екскурсія на виробництво в моєму житті. Перша була в моїх молодших класах, на місцевий пласмасовий завод, там гудзики випускали :). Ну що можу сказати ця ексурсія була зовсім іншою :), починаючи з біленьких халатиків, спеціального взуття і закінчуючи Spiritual Room( спеціальної кімнати якщо комусь помолитись потрібно чи щось в тому дусі). Девід (він працює як Product Manager at RIM) ще раніше розповідав про drop testing щодо девайсів, Владлану це дуже сподобалось :), він був в захваті від роботи , де потрібно кидати девайси і вести статистику по поломках :). Але це тільки квіточки, їх виявляється морозять, гріють, топлять і т.д.
Доречі День Незалежності і українського прапора ми теж святкували, витягли з закутків і їздили сьогодні по місту з жовто-блакитним прапорцем, що для чемпіонату світу з футболу були купили :).
Люблю такі робочі дні як вчорашній :). Вчора замість того щоб працювати, ми нашою QA командою пішли в парк, знову ж їли bbq :), грали в різні ігри, особливо мені сподобався бадмінтон і
Ми так багато продуктів закупили для останньої поїздки! Завжди залишаються, але це раз особливо багато. Так що ми в вівторок вечором знову були збирались тією ж компанією, дожарили курку і сосиски на грилі внизу нашого будинку ( в лісі ми тільки рибу і свинину прикінчити змогли :)), пили пиво і т.д. Може наступний раз нікуди і не їхать, а поставити палатки в парку нашого булинку? :). А в цілому щось часто ми їмо барбекю, то і гостях, то в лісі, то самі готуємо, то на роботі щось організовують, то ми на Blues Brews & Barbeques ходили, не знаю як блюз, але реберця там були класні :). Девіду з Владленом правда і музика навіть сподобалась :). І я знову на наступні вихідні вже мяса закупила :).
Взагалі мали багато цікавого і весело. Другої ночі нашу їжу від нас намагались відібрати єноти ( racoon), створили скільки шуму, що я вже думала це медвідь на нас напав :). Хлопці вскочили, налякали і відігнали їх, всі знову заснули. Але вони дуже вже зацікавились нашим холодильничком і повернулись. Я прикинулась знову від їх повернення. Прикольно так, відкриваєш віконечко в палатці, а напроти тебе , на столі, на нашому холидильнику сидить єнот і намагається скинути все чим ми холодильник придавили :). Але коли включаєш спалах, вони лякаються :(, мабуть думають, що ти їх пристрілити хочеш :). А ще в неділю споганилась погода, йшов дощ, ми навіть намокли, а потім так сушились: