-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497

Tree_of_life





Пишу українською Наша мова калинова, солов'їна, барвинкова. Дитячі Будинки України

Без заголовка

Среда, 08 Ноября 2006 г. 06:07 + в цитатник
Писати настрою зовсім немає, да і власне немає про що. Може це погода так впливає на настрій? :) За вікном дощ  :(.
І взагалі цьогорічна осінь ну зовсім нікуди , я після минулого року думала шо осінь - це найкраща пора року  в Канаді, а зараз навіть не знаю що  і думати :)
Жовтень який минулого року був такий кольоровим і сонячним, цього року був холодним і злим. І не помітила я щось  Indian Summer ( так тут бабине літо називаюється :)) цього року :(.
Зараз трошки потепліло, останні вихідні навіть зовсім непогані були, але пізно, вже вся краса з дерев пооблітала :(.

А так працюю, на роботі все дуже подобається . Владлен також своєю задоволений, його  перевели на постійну роботу, на контракті не захотіли залишати, в результаті трошки зменшилась зарплата, зате 3 тижні відпустки + тиждень на Різдво, бенефіти різні, так що в сумі непогано виходить.  Головне це три тижні відпустки :), адже і в мене і у Влада зараз по три тижні, зможемо літом в Україну прилетіти. Хоча і робота подобається, але думки про відпустку так гріють, про літом в Україну і про Мексику в грудні :).

Halloween: Treat or Trick?

Среда, 01 Ноября 2006 г. 18:45 + в цитатник

  Як відомо 31 жовтня- Halloween і в Канаді  це є дуже популярним святом.  Прикраси для дому, костюми починають продавати за кілька місяців до свята. Да і будинки ( знадвору) всіми страшилками, гарбузами і т.д. прикрашають часто десь за місяць для події. І те що діти чекають цього свята зрозуміло, одіти костюми , пройтись по будинкам  за солодащами дуже цікаво  :), тім більше на Новий рік тут дитячі маскаради не прийняті і  традиції колядування\щедрування тут немає :(. Девід мені сьогодні написав, що коли він прийшов додому, Габріель вже чекав на нього в костюмі :(, і не давав навіть повечеряти, так хотів на вулицю :). Але і дорослі не залишаються в стороні, часто проходять маскарадні вечірки,  да і на роботі в цей день побачити колег в масках і з мечами є нормою :).

  Ось в нас на роботі вчора пройшов конкурс хто виріже найстаршнішу/найнезвичнішу гримасу на гарбузі, нас пригощали пиріжками з пауками( пластмасовими :)), під кінець для ходили діти співробітників в костюсах і з запитаннями: Treat or trick?. Але найбільше мені сподобались наші менеджери в костюмах героїв з Зоряних воєн :).


Канадці українського походження

Вторник, 31 Октября 2006 г. 20:17 + в цитатник

:)

Четверг, 26 Октября 2006 г. 18:33 + в цитатник

 Если не трудно, пожалуйста, разошлите это сообщение всему контакт-листу. Срочно!!! Буратино в критическом состоянии! Требуется березовый сок 3-й группы!!

Взято звідси: http://exler.ru/blog/item/1766/


Кома вартістю в 2 мільйона доларів :).

Четверг, 26 Октября 2006 г. 18:13 + в цитатник

http://www.theglobeandmail.com/servlet/story/RTGAM.20060806.wr-rogers07/BNStory/Business/home

Якщо тяжко читати і розуміти на англіській, то ось ще варіант - http://www.podrobnosti.ua/kaleidoscope/2006/10/26/361367.html


Танчики :)

Среда, 25 Октября 2006 г. 21:22 + в цитатник

http://www.alawar.ru/games/tanks/

Доречі недавно була дискусія як правильно мене називати ось наприклад російською- "Танчик"  чи " Таньчик" ? Старі знайомі вчили нових, шо правильна вимова "Танчик" і розповідали історію звідки це пішло :). Хоча потрібно  поступово привчати народ називати мене " Тетяна Миколаївна"  :), все-таки скоро 30 буде :(. 


Holidays

Понедельник, 23 Октября 2006 г. 18:32 + в цитатник

Виникло питання скільки у нас тут додаткових вихідних :), мабуть виглядає що дуже багато. Не так і багато, ось із внутрішнього сайта моєї компанії (RIM -назва фірми ):

RIM Holidays and Statutory Holidays

Holidays for Ontario, 2006

The following is a list of holidays only for employees working in Ontario:

  • New Year’s Day: Monday, January 2, 2006 (for January 1, excepting Manufacturing)
  • Good Friday: Friday, April 14
  • Victoria Day: Monday, May 22
  • Canada Day: Monday, July 3 (for July 1)
  • Civic Holiday: Monday, August 7
  • Labour Day: Monday, September 4
  • Thanksgiving: Monday, October 9
  • Christmas Day: Monday, December 25
  • Boxing Day: Tuesday, December 26
  • RIM Day: Wednesday, December 27
  • RIM Day: Thursday, December 28
  • RIM Day: Friday, December 29

Тобто державних, для всіх, тільки 9 додаткових вихідних. Доречі в інших провінціях можуть бути варіації, інших набір вихідних, наприклад в Новій Скошії тільки 6 державних вихідних.

Крім того, якщо ти працюєш на постійній роботі, то в тебе гарантованно є ще 2 тижні відпустки. У мене зараз +3 тижні (за цей рік вийшло 6,5 днів :),я ж тільки з серпня тут працюю), у Владьки взагалі хитра система, він на контракті зараз, але йому нараховують 4% додатково відпускних (що рівно десь 2 оплачуєм тижням).

Про різницю котракта і постійної роботи я вже писала ніби, коротко контакт - це коли тебе як правило наймають на деяких час, менше року (хоча звичайно можуть продовжувати, або пропонувати потім постійну роботу), немає бенефітів, але зарплати як правило вищі, чим за таку ж роботу на постійній посаді. У Владлена 6 місяців котракт, закінчується скоро, компанія хоче перевести його на постійну роботу, але ми поки не знаємо чи ми цього хочемо :), якщо запропонують набагато нижчу зарплату ніж він отримує зараз (а платять йому зараз досить непогану :)), то він відмовиться і просто продовжить контракт, адже медичний страховий пакет у нас є на двох від мене. Правда можна буде виторгувати побільше відпустки :). Тобто поживемо- побачимо :).


Новорічні плани

Воскресенье, 22 Октября 2006 г. 06:43 + в цитатник
 Сижу тут , вичаю ціни на лижі, маски і трубки :). Набір на перший погляд дивний, але це тому що ми запланували 21-28 грудня провести в Мексиці, а 29 грудня -1січня  в будиночку в горах в Штатах. Пакет в Канкун, Мексику вже купили. Будиночок поки не замовили, але народ в процесі пошуку.
 Ох і тяжко і довго ми вирішували з Новим роком, хотілось 1) як можна менше відпустки використати, а 23-1 число є неробочими днями що в мне, що у Влада в компанії (тут багато фірм так роблять на Різдво-Новий рік) 2) поїхати і в Мексику і в гори 3) і туди і туди з друзями 4) потратити якомога менше грошей :) і т.д.
В результаті найшли компроміс :1) тільки два додаткомих вихідних беремо 2) всюди встигаємо 3) на 23-30 їдуть в той же готель одні друзі, може ще хтось приєднається, а в горки взагалі велика компанія збирається 4) ну з грошима не те щоб дуже дешево :), але путівки в Мексику на 21-28 дешевші ніж на 23-30 чи 25-1, і будиночок також має обійтись в помірну ціну. Так що я щаслива, дочекатись не можу :).
 І не дивуйтесь що я зарання так все планую, тут багато хто має великі Різдвяні вихідні; путівки, готелі і т.д. розмітають як ненормальні :).

 А з лижами бачу що цього року мабуть ще поберемо в рент :(, а то на нормальні лижі і нормальні ціни, спочатку потрібно гарно кататись навчитись :). Хоча побачимо, ми ж не тільки на Новий рік кататись збираємось, може і матиме зміст купити.  А  просту маску з трубкой купити можна, вони дешеві :), коралові рифи біля Канкуна того варті.

World Press Photo 06

Воскресенье, 22 Октября 2006 г. 02:36 + в цитатник
 Сьогодні нарешті вибрались на виставку, завтра в нас останній день, а в Києві доречі саме розпочалася - http://www.korrespondent.net/main/167907/
Що можу сказати- фотки вражають, я цього чекала, але не думала що на стільки. Дуже багато болю і трагедій, дивишся і охоплює відчуття вини, що ти нічого не робиш, щоб зупинити все це.
 І ще одна фотографія викликала суміш почуттів, одним з них був сором:

 (700x471, 57Kb) (700x461, 30Kb)

В нього цілі серії з України:
http://www.donaldweber.com/ukraine/
http://www.donaldweber.com/2006/chernobyl/
 я просто коли повернулась, по інету спеціально полазила.

Сніг

Пятница, 13 Октября 2006 г. 07:18 + в цитатник
В нас різке похолодання, зараз за вікном -1.Ми опалення включили в квартирі.
Ну заморозки в ночі, це  може і нормально. Але сніг в середині жовтня?!!. А вітер який був, мело, прямо завірюха.
Завтра вже і сліду не залишиться і віритиметься в сніг тяжко,
але я все зафіксувала :) :

:)

Четверг, 12 Октября 2006 г. 05:44 + в цитатник
Ще одна фотка зроблена Андрієм в той час, коли ми перший раз до нього приїзджали.
Попереджаю, це приклад гумору Владлена :).
Гроші за білети на льодове шоу, Дюха нам білети купляв був. В ось якому вигляді Влад залишив їх для Дюхи ранком в який ми відїзджали назад  до Канади  :

 (700x525, 49Kb)

Медвед

Четверг, 12 Октября 2006 г. 05:36 + в цитатник
Позабирала від Дюхи трохи старих фоток з подій де ми буди разом, наприклад Медвед із Флориди
http://tanchik77.fotoplenka.ru/album206258/foto4406803.htm#foto

Washington

Четверг, 12 Октября 2006 г. 05:15 + в цитатник
Взагалі враження від Вашингтону, вірніше від його центру( про околиці кажуть що вони чорні і бідні, ми там не були), дуже приємні.
Широкі тротуари, викладені плиткою,парки, високі монументи. Цим і деякими будинками інколи нагадує Хрешатик і в цілому Київ:).
Прикольно було вживу побачити місця, які стільки бачила в фільмах і новинах :).
Фотки  тут

U.S. Capitol and Capitol Reflecting Poll at night

Четверг, 12 Октября 2006 г. 04:14 + в цитатник

The White House

Четверг, 12 Октября 2006 г. 04:08 + в цитатник
Дюха живе не тільки в двух с половиною годинах від Нью-Йорку, він також живе в двух годинах від Вашингтону :). Так що минулий понеділок ми провели в столиці Сполучних Штатів,
зовсім близько від Буша :):

Без заголовка

Четверг, 12 Октября 2006 г. 03:30 + в цитатник
В российские учебники истории внесены срочные правки - согласно последним историческим исследованиям знамя Победы над Рейхстагом водружали русский и... русский. Причем оба - кадровые чекисты, родом из Петербурга.

*******
Самое страшное на сегодня преступление в России - быть грузином, который раньше работал в фирме "ЮКОС".

Лімузин

Понедельник, 09 Октября 2006 г. 18:40 + в цитатник

Гарбуз

Понедельник, 09 Октября 2006 г. 18:35 + в цитатник

Charts

Пятница, 06 Октября 2006 г. 06:34 + в цитатник
 (530x364, 33Kb)  Ми з Владленом так добре працюємо і стільки користі приносимо, що це напряму відображається на вартості акцій нашої компаній :)
Влад працює в синенькій компанії :), почав з травня.
Я в червоненькій :),  з серпня.
Нажаль є обмеження на купівлю працівниками
і членами їх сімей акцій компанії де працюєш,
наприклад не можеш в деякі періоди часу купити і т.д.  

Без заголовка

Пятница, 06 Октября 2006 г. 06:17 + в цитатник
Щось ми на цьому тижні ведемо активне світське життя :). Вчора ходили на вечірку, що орнагізовувала моя робота, присвячену випуску нового продукту.
А сьогодні ходили на кінопоказ, але не на простий. По-перше це був єдиний показ цього фільму в нашому місті, а до того його взагалі  тільки на фестивалях показували. Перед фільмом виступали режисер і продюсер, після фільму актори відповідали на питання. По-друге, фільм знімали в нашому містечку, приколько було бачити знайомі будівлі, вулиці і т.д. Зрозуміла що це місто також стало для мене якимсь рідним :), Але саме головне( чого ми власне туди і пішли) в фільмі знімалась Ізабел!, пОдружка Марлен, ми з нею не то щоб дружимо, але відповідно багато спілкуємось через Марлен. В Ізабел була невеличка, але і не епізодична роль.


Поиск сообщений в Танчік_із_Канади
Страницы: 86 ... 24 23 [22] 21 20 ..
.. 1 Календарь