Без заголовка |
|
|
Halloween: Treat or Trick? |
Як відомо 31 жовтня- Halloween і в Канаді це є дуже популярним святом. Прикраси для дому, костюми починають продавати за кілька місяців до свята. Да і будинки ( знадвору) всіми страшилками, гарбузами і т.д. прикрашають часто десь за місяць для події. І те що діти чекають цього свята зрозуміло, одіти костюми , пройтись по будинкам за солодащами дуже цікаво :), тім більше на Новий рік тут дитячі маскаради не прийняті і традиції колядування\щедрування тут немає :(. Девід мені сьогодні написав, що коли він прийшов додому, Габріель вже чекав на нього в костюмі :(, і не давав навіть повечеряти, так хотів на вулицю :). Але і дорослі не залишаються в стороні, часто проходять маскарадні вечірки, да і на роботі в цей день побачити колег в масках і з мечами є нормою :).
Ось в нас на роботі вчора пройшов конкурс хто виріже найстаршнішу/найнезвичнішу гримасу на гарбузі, нас пригощали пиріжками з пауками( пластмасовими :)), під кінець для ходили діти співробітників в костюсах і з запитаннями: Treat or trick?. Але найбільше мені сподобались наші менеджери в костюмах героїв з Зоряних воєн :).
|
|
:) |
Если не трудно, пожалуйста, разошлите это сообщение всему контакт-листу. Срочно!!! Буратино в критическом состоянии! Требуется березовый сок 3-й группы!!
Взято звідси: http://exler.ru/blog/item/1766/
|
|
Кома вартістю в 2 мільйона доларів :). |
http://www.theglobeandmail.com/servlet/story/RTGAM.20060806.wr-rogers07/BNStory/Business/home
Якщо тяжко читати і розуміти на англіській, то ось ще варіант - http://www.podrobnosti.ua/kaleidoscope/2006/10/26/361367.html
|
|
Танчики :) |
http://www.alawar.ru/games/tanks/
Доречі недавно була дискусія як правильно мене називати ось наприклад російською- "Танчик" чи " Таньчик" ? Старі знайомі вчили нових, шо правильна вимова "Танчик" і розповідали історію звідки це пішло :). Хоча потрібно поступово привчати народ називати мене " Тетяна Миколаївна" :), все-таки скоро 30 буде :(.
|
|
Holidays |
Виникло питання скільки у нас тут додаткових вихідних :), мабуть виглядає що дуже багато. Не так і багато, ось із внутрішнього сайта моєї компанії (RIM -назва фірми ):
Тобто державних, для всіх, тільки 9 додаткових вихідних. Доречі в інших провінціях можуть бути варіації, інших набір вихідних, наприклад в Новій Скошії тільки 6 державних вихідних.
Крім того, якщо ти працюєш на постійній роботі, то в тебе гарантованно є ще 2 тижні відпустки. У мене зараз +3 тижні (за цей рік вийшло 6,5 днів :),я ж тільки з серпня тут працюю), у Владьки взагалі хитра система, він на контракті зараз, але йому нараховують 4% додатково відпускних (що рівно десь 2 оплачуєм тижням).
Про різницю котракта і постійної роботи я вже писала ніби, коротко контакт - це коли тебе як правило наймають на деяких час, менше року (хоча звичайно можуть продовжувати, або пропонувати потім постійну роботу), немає бенефітів, але зарплати як правило вищі, чим за таку ж роботу на постійній посаді. У Владлена 6 місяців котракт, закінчується скоро, компанія хоче перевести його на постійну роботу, але ми поки не знаємо чи ми цього хочемо :), якщо запропонують набагато нижчу зарплату ніж він отримує зараз (а платять йому зараз досить непогану :)), то він відмовиться і просто продовжить контракт, адже медичний страховий пакет у нас є на двох від мене. Правда можна буде виторгувати побільше відпустки :). Тобто поживемо- побачимо :).
|
|
Новорічні плани |
|
|
World Press Photo 06 |
|
|
Сніг |
|
|
:) |
|
|
Медвед |
|
|
Washington |
|
|
The White House |
|
|
Без заголовка |
|
|
Charts |
|
|
Без заголовка |
|
|