-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497


Сніг

Пятница, 13 Октября 2006 г. 07:18 + в цитатник
В нас різке похолодання, зараз за вікном -1.Ми опалення включили в квартирі.
Ну заморозки в ночі, це  може і нормально. Але сніг в середині жовтня?!!. А вітер який був, мело, прямо завірюха.
Завтра вже і сліду не залишиться і віритиметься в сніг тяжко,


 (699x466, 85Kb)

 Стілець на нашому балконі:
 (699x466, 56Kb)

Scruj   обратиться по имени Пятница, 13 Октября 2006 г. 10:55 (ссылка)
У нас не набагато краще - наступного тижня вночі буде мінусова температура.
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Суббота, 14 Октября 2006 г. 03:44 (ссылка)
Исходное сообщение Scruj
У нас не набагато краще - наступного тижня вночі буде мінусова температура.

надіюсь у вас снігу не буде :) да і в нас хотілось би щоб знову потепліло.
А взагалі нам ще повезло, на піночі Штатів місцями до 30 см снігу випало, всі в шоці.
Ответить С цитатой В цитатник
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку