Исходное сообщение Scruj
У нас не набагато краще - наступного тижня вночі буде мінусова температура.
надіюсь у вас снігу не буде :) да і в нас хотілось би щоб знову потепліло.
А взагалі нам ще повезло, на піночі Штатів місцями до 30 см снігу випало, всі в шоці.