Исходное сообщение SOLEU
>>> Крім того, якщо ти працюєш на
>>> постійній роботі, то в тебе
>>> гарантованно є ще 2 тижні відпустки
це на рік 2 тижні гарантована відпустка? і не більше?
а можливо взяти за свій рахунок??
P.S. Тут хто знає, що краще - велики гроші (та тяжкою робота) чи невеликі, але плюс відпустка....
я б обрав друге.... :-))
| Комментировать | « Пред. запись — К дневнику — След. запись » | Страницы: [1] [Новые] |