| Комментировать | « Пред. запись — К дневнику — След. запись » | Страницы: [1] [Новые] |
Исходное сообщение Lightpower
Танюш, ти з тих, кому завжди вісімнадцять ))
В колонках играет: Ленинград - Ole Ole
LI 5.09.15
Исходное сообщение E_L_E_C_T_R_I_C
неварто робити себе пенсіонеркою:)
Танчік_із_Канади: ... тим більше тут , в Канаді, народ цього і вимовити не може ).Гаааааа-гагагага! Блискуче :~)
Исходное сообщение Lightpower
Танчік_із_Канади: ... тим більше тут , в Канаді, народ цього і вимовити не може ).Гаааааа-гагагага! Блискуче :~)
В колонках играет: Ботаника - Чем морщить репу
LI 5.09.15
Исходное сообщение Lana_Kiev
Щоденники "Тетяни Миколаївни із Канади" ... аж страшно...![]()
Исходное сообщение RobertoBaggio
Тобі 30? Максимум 18...
| Комментировать | « Пред. запись — К дневнику — След. запись » | Страницы: [1] [Новые] |