-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497


Фотки з катання на яхті

+ в цитатник

Cообщение скрыто для удобства комментирования.
Прочитать сообщение


Mykl_pyckl   обратиться по имени Re: Фотки з катання на яхті Вторник, 29 Августа 2006 г. 10:34 (ссылка)
Я після подорожі до Венеціі вирішила, що треба заміж за хазяїна яхти виходить :)

LI 5.09.15
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Среда, 30 Августа 2006 г. 04:31 (ссылка)
Исходное сообщение Любимая_Mykl
Я після подорожі до Венеціі вирішила, що треба заміж за хазяїна яхти виходить :)

LI 5.09.15

теж непогана ідея :)
Ответить С цитатой В цитатник
SOLEU   обратиться по имени Суббота, 02 Сентября 2006 г. 14:58 (ссылка)
й не кажі, що своя яхта потрібна! ;-)
іще як потрібна.... між іншим є і інші варіанти, крім заміж за яхтовласника чи яхтовласницю !!! я в щоденнику писав, що бачив по ТВ передачу про канадійців-пару, що самі побудували яхту!!! невелику, на двох, катер з вітрилами та мотором :-) ... діточок нема, і вони не дуже багаті, а так - середні достатки.... і тепер замість того, щоб працювати, плавають по Середземному морю, і власне живуть там, а не в Канаді ; самі знімають фільми про міста, країни, море і гроши заробляють!
і зовні звичайні собі так люди! :-)
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Понедельник, 04 Сентября 2006 г. 02:23 (ссылка)
Исходное сообщение SOLEU
й не кажі, що своя яхта потрібна! ;-)
іще як потрібна.... між іншим є і інші варіанти, крім заміж за яхтовласника чи яхтовласницю !!! я в щоденнику писав, що бачив по ТВ передачу про канадійців-пару, що самі побудували яхту!!! невелику, на двох, катер з вітрилами та мотором :-) ... діточок нема, і вони не дуже багаті, а так - середні достатки.... і тепер замість того, щоб працювати, плавають по Середземному морю, і власне живуть там, а не в Канаді ; самі знімають фільми про міста, країни, море і гроши заробляють!
і зовні звичайні собі так люди! :-)


Ага, я колись читала в тебе, цікава історія.
Але я на таке поки не готова, і крім яхти багато цікавого є. я хочу ВСЕ і яхту :).
Ответить С цитатой В цитатник
Комментировать К дневнику Страницы: [1] [Новые]
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку