SOLEU обратиться по имени
Суббота, 02 Сентября 2006 г. 14:58 (ссылка)
й не кажі, що своя яхта потрібна! ;-)
іще як потрібна.... між іншим є і інші варіанти, крім заміж за яхтовласника чи яхтовласницю !!! я в щоденнику писав, що бачив по ТВ передачу про канадійців-пару, що самі побудували яхту!!! невелику, на двох, катер з вітрилами та мотором :-) ... діточок нема, і вони не дуже багаті, а так - середні достатки.... і тепер замість того, щоб працювати, плавають по Середземному морю, і власне живуть там, а не в Канаді ; самі знімають фільми про міста, країни, море і гроши заробляють!
і зовні звичайні собі так люди! :-)