У нас же минулі вихідні були довгими :), long weekend, тобто і понеділок не працювали :).
І в неділю\понеділок ми з Владленкою зїздили в місто за 4 години від нас- Kingston
http://en.wikipedia.org/wiki/Kingston,_Ontario. Спочатку думала кудись подальше поїхати на всі три дні, наприклад в Монреаль( 8 годин від нас), там є багато що подивитись, але потім злякалась, що після першого тижню роботи буду втомлена і не хотітиму ніяких поїздок з супер активною програмою. Не варто було лякатись :), ні втомилось я на роботі ні грама, але з другої сторони класно що саме в Кінгстон зганяли, приємних вражень куча .
Причому їздили тільки вдвох, захотіли романтичного усамітнення :), а то ми останнім часом всі вихідні проводимо постійно з друзями і на тижні хоч раз хтось до нас в гості приходить або ми до когось.
Саме місто не вразило, крім центру ця перша столиця Канади( як гордо вони себе називають) не красива і виглядає дуже простенько. Але центр дуже навіть нічого, звичайно будь які будівлі на березі красивого озера будуть виглядати непогано, але тут є ще і дійсно непогані будівлі, зберіглось багато старої архітектури. В цілому набережна варта поїздки в це місто :).
Відоме місто також своїм фортом,
Fort Henry, побудований на початку 19 століття для захисту від американців ( не потрібно забувати що Канада і Америка ще як воювали тоді ). В ньому зараз проходят цілі воєнні вистави, стріляють з пушечок і т.д. :).
А ще з Кінгстона ходять круїзи, "Тисяча островів" по озеру Онтаріо, кораблики підпливають прямо до втоку річки Святого Лауренса. Там дійсно тисяча, а то і більше острівків, на багатьох тільки і може розміститись що один будинок. Ми брати трьохгодинну поїздку, дуже сподобалось, і в результаті я тепер хочу собі як не яхту, то хоч катер :).
Частину дороги додому ми проїхали не звичайним шляхом, по шумному, некрасивому хайвею, а по тихенькій дорозі вздовж озера . Вид з нею дуже живописний, настільки, що після півгодини їзди ми не витримали, зупинились і скупались :).
С фотками старалась не лінуватись, так що "тисяча" фоток з поїздки -
http://community.webshots.com/album/552939885nqjUPe