-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497

Tree_of_life





Пишу українською Наша мова калинова, солов'їна, барвинкова. Дитячі Будинки України

Bon Echo.Fire

Четверг, 24 Августа 2006 г. 04:34 + в цитатник
Це моя кружечка проглядається :):

 (699x466, 26Kb)

Bon Echo. Kayak

Четверг, 24 Августа 2006 г. 04:09 + в цитатник
А щоб добратись до малюнків потрібно довгенько пливсти на човниках :):
 (700x525, 118Kb)  (700x525, 61Kb)

Bon Echo.Native pictographs

Четверг, 24 Августа 2006 г. 03:58 + в цитатник
І так парк класний, найцікавіще звичайно озеро з скелями, на яких збереглися малюнки індійців:
 (699x466, 76Kb)

Bon Echo.Coyote.

Четверг, 24 Августа 2006 г. 03:43 + в цитатник
Але деяким звірям я ще дуже навіть дивуюсь :)..

Гулями ми по парку і зайшли досить далеко,сказати що заблудились не можна :), але навіть трошки збились зі шляху, пройли невіданими шляхами,бо всіх вела я, скороченим шляхом ...:).  Взагалі в нашій компанії я і Владлен рахуємось людьми що дуже добре орієнтуються, Владлен в місті, я в лісі :). Але як показує практика після кількох стаканчиків вина мені довіряти не можна :), компас збивається :).
Так от ....йдемо ми  по лісу, темніє потрошку, ми внизу, а поряд схил. У тут на схилі щось зявляється і починає нас розглядати.  По вигляду ну справжнісінький вовк, але колір інший. Сфотографувати не встигли, він досить швидко зник, а ми ж ще обдумували куди полізимо на дерево якщо що :). Ми вилізли з чащі, і у працівника парку запитали що це може бути, він сказав койот. Для мене взагалі було новиною що вони тут водяться.  А розміри.. Він був з доброго вовка... не віриться.... Тому через кілька годин я почала думати і запевнювати весь народ, що ми бачили ніякого не койота чи вовка, а мабуть просто собаку ..
На наступний день ми зайшли в офіс парку, в них там виставка організована про парк, що і як, і які тварини там водяться . І що ви думали ?.. заходжу, а в центрі тварина що ми бачили сидить, вірніше її чучело. Оточуючі мабуть злякались :), бо я так радісно закричала: "Ми койота бачили!"
Ось він канадський койот, сфотографовано в офісі:

 (699x466, 59Kb)

Взагалі офіс парку організовано класно, не думала що мені буде так цікаво там. В коментах ще фотки звідти.

Bon Echo. Deer.

Четверг, 24 Августа 2006 г. 02:52 + в цитатник
Перші рази коли тут в Канаді бачила оленя\козулю на природі, раділа як дитя, зараз сприймаю як норму :
 (699x466, 83Kb)

Поповнення словникового запасу :)

Пятница, 18 Августа 2006 г. 07:10 + в цитатник
 Вивчила сьогодні считалочку англійською, Габріель навчив, а то захотів грати зі мною в жмурки, але виявилось що я не вмію рахуватись , був сильно розчарований, здається я впала в його очах сильно :). Це ми з Марлен сьогодні залишили наших чоловіків :), і тільки з малим ходили на концерт і гуляти в парк. Награлась, набігались так , що замучив він мене, не знаю як Габріель, але я спати сьогодні буду гарно :).
А малий взагалі чудо, зараз в нього період бажання швидше стати дорослим, навіть не перебирає, їсть мясо і т.д., бо вірить що це допоможе:). намагається розмовляти як дорослий і робити все як тато і Влад :).  Владлен правда скоріше сам дитиною стає з Габріелем, останній раз ми в гостях були, так він навчив малого свічки тушити :( . Марлен оформила будинок так красиво для вечері була, кучу свічок запалила, а Владлен шкоду навчив робити :(.  І Влад  дуже розуміє малого, якщо Владлен вибирає йому подарунок, то 100 % що Габріель буде в захоплені. Але це я боюсь не тому що Влад малого розуміє, він мабуть сам собі такі речі купити не проти :). Недавно ми подарували малому щось тиру спального мішка з матрасом для кемпінгу, так він готовий був і в будинку в ньому спати, ось Девід таку фотку виклав був :  http://www.flickr.com/photos/43997139@N00/206595167/.

А літа то залишилось зовсім трошки :(

Пятница, 18 Августа 2006 г. 06:32 + в цитатник
  Якось сумно від цього факту. Хоча я і осінь люблю  і навіть зиму :), але всеодно хотілось би щоб літо подовшим було.  На наступні вихідні, тобто завтра вечором , ми в суперський (за фотками і розповідями очивидців  :) )парк  на кемпінг їдемо- Bon  Echo, а через вихідні в Штати на яхті кататись( як тільки я повернулась з Кінгстона і почала мріяти про яхту, а тут лист-запрошення покататись на яхті від Дюхи :)). А ще стільки всього не відвідали... ну нічого якщо то вже наступного літа.

Ardea cinerea

Вторник, 15 Августа 2006 г. 04:54 + в цитатник
Вивчила фотки, не сірого журавля, а сіру чаплю ми бачили !( "цапля" російською), помилково я " журавель" вжила перший раз:(
Grey Heron англійською , або Ardea cinerea латинська назва.
Нажаль картинки тут такого розміру стають, що на першій що я виклала була, погано видно, що за птиця :),
тому вирізала саме пташку:

І решта фоток

Понедельник, 14 Августа 2006 г. 08:50 + в цитатник
з нашого сьогоднішнього( ой, вже вчорашнього :)) супер відпочинку в Pinery Provincial Park, що на березі Lake Huron:
http://community.webshots.com/album/553118740xiNAYx

Бадмінтон

Понедельник, 14 Августа 2006 г. 08:32 + в цитатник

The Pinery park

Понедельник, 14 Августа 2006 г. 08:17 + в цитатник

Це не Чорне море

Понедельник, 14 Августа 2006 г. 08:12 + в цитатник

Salo is a stereotypical attribute of Ukrainian culture :)

Воскресенье, 13 Августа 2006 г. 06:51 + в цитатник

Символ міста

Среда, 09 Августа 2006 г. 07:31 + в цитатник

From Fort Henry

Среда, 09 Августа 2006 г. 07:19 + в цитатник

Озеро Онтаріо

Среда, 09 Августа 2006 г. 06:58 + в цитатник

Вистріл №2

Среда, 09 Августа 2006 г. 06:26 + в цитатник
Фотки в коментах

вистріл №1

Среда, 09 Августа 2006 г. 06:07 + в цитатник
фотки в коментах

Kingston

Среда, 09 Августа 2006 г. 06:06 + в цитатник
  У нас же минулі вихідні були довгими :),  long weekend, тобто і понеділок  не працювали :).
І в неділю\понеділок ми з Владленкою зїздили в місто за 4 години від нас- Kingston http://en.wikipedia.org/wiki/Kingston,_Ontario.   Спочатку думала кудись подальше поїхати на всі три дні, наприклад в Монреаль( 8 годин від нас), там є багато що подивитись, але потім злякалась, що після першого тижню роботи буду втомлена і не хотітиму ніяких поїздок з супер активною програмою. Не варто було лякатись :), ні втомилось я на роботі ні грама, але з другої сторони класно що саме  в Кінгстон зганяли, приємних вражень куча .
  Причому їздили тільки вдвох, захотіли романтичного усамітнення :), а то ми останнім часом всі вихідні проводимо  постійно з друзями і на тижні хоч раз хтось до нас в гості приходить або ми до когось.
  Саме місто не вразило, крім центру ця перша столиця Канади( як гордо вони себе називають) не красива і виглядає дуже простенько. Але центр дуже навіть нічого, звичайно будь які будівлі на  березі красивого озера будуть виглядати непогано, але тут є ще і дійсно непогані  будівлі,  зберіглось багато старої архітектури. В цілому набережна варта поїздки в це місто :).
  Відоме місто також своїм фортом, Fort Henry, побудований на початку 19 століття для захисту від американців  ( не потрібно забувати що Канада і Америка ще як воювали тоді ). В ньому зараз проходят цілі воєнні вистави, стріляють з пушечок і т.д. :).
  А ще з Кінгстона ходять круїзи, "Тисяча островів" по озеру Онтаріо, кораблики підпливають прямо до втоку річки Святого Лауренса. Там дійсно тисяча, а то і більше острівків, на багатьох тільки  і може розміститись що один будинок.  Ми брати трьохгодинну поїздку, дуже сподобалось, і в результаті я тепер хочу собі як не яхту, то хоч катер :).
  Частину дороги додому ми проїхали не звичайним шляхом, по шумному, некрасивому  хайвею, а по тихенькій дорозі вздовж озера . Вид з нею дуже живописний, настільки, що після півгодини їзди ми не витримали, зупинились і скупались :).

С фотками старалась не лінуватись, так що "тисяча" фоток з поїздки - http://community.webshots.com/album/552939885nqjUPe

Дімині фотки

Воскресенье, 06 Августа 2006 г. 07:31 + в цитатник
Діма не лінується як ми, всі фотки вкладує в інет , так що  ось за цією адресою наша поїдка  African Lion Safari, фотки зроблені і Дімою і Владом:
http://dall.fatal.ru/foto/2006-Jul-23.safari_i_Cambridge_city/
А це знято ним і Машею в ту поїздку, коли він закрив ключі в машині, я про неї писала :
http://dall.fatal.ru/foto/2006-Jul-15-16.Progulka_k_dambe/


Поиск сообщений в Танчік_із_Канади
Страницы: 86 ... 21 20 [19] 18 17 ..
.. 1 Календарь