-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497

Tree_of_life





Пишу українською Наша мова калинова, солов'їна, барвинкова. Дитячі Будинки України

Братики 3

Четверг, 29 Июня 2006 г. 07:34 + в цитатник

Братики 2

Четверг, 29 Июня 2006 г. 06:16 + в цитатник

Братики 1

Четверг, 29 Июня 2006 г. 06:13 + в цитатник

Братики

Четверг, 29 Июня 2006 г. 06:12 + в цитатник
Є в моєю житті два дуже вредних хлопця :), але як же я вдячна долі і батькам за тебе що вони в мене є!

Без заголовка

Вторник, 27 Июня 2006 г. 07:21 + в цитатник
Від футбола ще до цих пір хожу щаслива і не можу повірити :).
Доречі мої колеги наді мною класно пошуткували, я не ганяла додому цей раз, читала гру :), відійшла на трошки в перерві\початку другого тайму від компа , повертаюсь,
а там на екрані-

Killbear park

Вторник, 27 Июня 2006 г. 07:10 + в цитатник
Супер поїздка в нас вийшла.  Парк просто диво. Камінь, ліс і чиста, як джерельна, вода. Види, особливо захід сонця, від яких перехоплює подих.
Доречі про сам кемпінг, як це відбуваєтьсяв Канаді,  ти не можеш ставити палатки де завгодно, ти маєш заплатити і тобі виділяється місце. Др 6 чоловік на місце( в нас так і було, 3 палатки-пари) . Взагалі місця бувають дуже близько один від одного, бачила в інших парках, але тут було непогано, далеченько і самі площі виділяють великі . Все організовано, все обладнано, на виділеному місці є навіть місця біля костра, обкладене каменем, і стіл деревяний, періодично стоять нормальні туалети і раковини, навіть душ з гарячою водою( в центрі, біля офісу) , інформаційні буклетики видають при вїзді. Звучить мабуть взагалі страшно :),який же це виїзд на  природу ? але природа там таки є, ліс не чіпаний, куча тварин диких. Присутність людей не відчувається, сміття ні граминки не бачила ( в принципі це всюди по Канаді :)). Хоча звичайно з нашим звичним туризмом це має мало спільного :),  на собі речей не тянеш, навіть якщо забув щось, сів на машину і зганяв купив, тут навіть дрова не збирають, а привозять з собою вугілля або купляють дрова :).  Справжній відпочинок :).
Але романтика теж є, нас там дуже велика російськомовна компанія виїзджала( з більшою частиною ми з Владом там тільки познайомились), так що було весело: пісні під гітару, гра в мафію, шашлик, вино і т.д.
Фоток більше виклала- http://tanchik77.fotoplenka.ru/album209223/

Супер враження

Понедельник, 26 Июня 2006 г. 06:33 + в цитатник

Плани на вихідні

Четверг, 22 Июня 2006 г. 07:48 + в цитатник
 Минулої суботи ми їздили в класненький парк поряд з нами,  парк в принципі то звичайний, але класний він тим що має гарне озеро і річку , де можна рентувати каноє. Що ми і зробили, спочатку у нас з Владькою не дуже входило (але не настільки щоб перевернутись :)), але під  кінець ми вже такими спецами стали, здагоджено так маневрували.
  На ці вихідні ми збираємось  з народом на camping ( це коли народ виїзджає на машинах на природу, на обладнаних місцях ставить палатки, там  вода тобі і туалети , похід для лінивих :)). Парк, куди збираємось , знаходиться аж 4 години їзди на північ, Killbear. По фотках в інеті дуже красиве місце:

  (500x331, 22Kb)

  Сьогодні прикупили палатку, спальники і таке інше.

Знову про футбол

Четверг, 22 Июня 2006 г. 07:27 + в цитатник
Я про пятницю вже домовилась, плануємо з Владом з робот на дві годинки звалити  щоб подивитись матч.
Ми доречі нормальний прапор купили в EuroFood, я якось і забула була там подивитись, а це заїхали за польською ковбаскою :) і натрапили і на прапорець.
Купили вчасно, бо саморобний почав відриватись після того як Владленка по хайвею з ним поїздив.

Я також продовжую грати в футбол по пятницям за місцеву команду, останній раз ми правда програли з розгромливим рахунком :(.

І все-таки який тісний світ ! Мало того що в пятницю виявилось що білорус Олег з яким  я граю в команді, виявився другом білорусів Дмитра і Тані, з сусідного з нами будинку( я згадувала ніби про них, ми з ними в сауні познайомились), крім того виявилось що Олег працює програмістом  над тим же проектом в Римі, на який я переходжу через місяць. Ну і звичайно він знає Сашу (той що чоловік Юліани і друг Дюхи), який там же працює. Але це дрібниці , в неділю ми  були в гостях в Віоріки і Дорела( Віоріка- руминка, моя колишня колега), так от, виявилось що я граю в команді з її теперішнім босом. Це при тому що компанія їх зовсім маленька і взагалі не з нашого міста, а з сусіднього, десь 25 км від нас .
На останні грі Владленка сфотографував мене пару раз, особливо одна дуже смішна війшла. Трохи соромно викладувати навіть, але чому б і вам не дати посміятись так, як сміялась я :). 
Я збираюсь прийняти мяч на грудну клітку :) :

Влад-interviewer :)

Вторник, 20 Июня 2006 г. 18:51 + в цитатник

У Владлена сьогодні тяжкий день :), він і один представник відділу кадрів цілий день в універі проводять інтерв'ю серед студентів. Їх контора набирає одного програмера і одного тестера серед co-op студентів універа Ватерлу на літо на Влада проект.

Коротке пояснення, тут поширенні  крім звичайних академічних програм, ще й co-op програми, коли студенти вчаться і по кілька місяців працюють щороку, ця робота звичайно оплачується, ну і оцінюється, щось тиру нашої практики. Детально пояснювати довго, wikipedia дає таке пояснення- http://en.wikipedia.org/wiki/Cooperative_education

Другий би зрадів, але ж моє сонечко це дуже не любить :(, він би краще мав два дні саме програмування :). А вчора  вечором читав резюме, готував питання, мене навіть використовував як ресурс з питаннь для тестерів. Бо з питаннями  для програмерів то в нього не проблема, має кучу технічних, думаю студенти будуть наляканими виходить :). А от тих хто на тестера подавався він мабуть неповноцінними рахує, якісь дуже вже прості питання поготував :). Побачила що він про мою роботу думає :)

Ми скоро на обід зустрічаємось, розпитаю, як там діти :), чи симпатичні студенточки є :).


прапорець

Понедельник, 19 Июня 2006 г. 22:21 + в цитатник

Ну сьогодні несоромно з українським прапорцем розїзджати по вулицям :).

Тут же, в Канаді , прийнято мати на машинах прапорці команд за які вболіваєш під час різних змагань. Вони зі спеціальним кріпленням продаються, але ми якось прогавили, такого не купили наперед, а потім знайти не могли. У нас був звичайний, я його вікном зажимала. Але це не надійно, так ми купили канадський для машини, зняли тканину і пришили наш :). на роботі пацанам розказала, так вони дражняться , питають , чи не спалила я канадський :).

А взагалі по вулицям багато різних прапорців, українські зустрічаються також, гарні такі, великі, навіть з тризубцем посередині, ми з Владленом на них заздримо :).

А так ніякої символіки зі збірною України не можна знайти, ні футболки, ні кепки щоб на роботу вдіти :(.  а всі магазини облазила навколо, деяких команд є, а України ніде немає. Девід  також шукав, хотів Владу подарувати, так в одному магазині йому сказали, що взагалі футболки для України теж випустили, але з помилкою :) і відізвали назад.  Не знаю як там помилитись можна :), бо в тому магазині вони просто в кольорах прапора відповідної і надрис на мові країни типу  " Go <країна> ".

Ех, потрібно було зарання готуватись :(, через інет купляти.

А так в Канаді досить великий ажіотаж на рахунок чемпіонату, не чекала від такої нефутбольної країни.  А в Флориді взагалі стільки символіки продається!( знову ж України не було), офіціанти бажали  удачі Україні :) і т.д.


Нова робота

Понедельник, 19 Июня 2006 г. 07:27 + в цитатник
Теперішня робота мені дуже подобається, і цікава і колектив просто супер. Але я працюю на контракті, який на даний момент до 1 вересня, вони мені його вже продовжувади два рази (попередньо він був тільки 3 місяці) і продовжили б ще, але постійної  роботи я б тут би скоріше всього не отримала, не тому що я їм не подобаюсь, а тому щоб роботи просто не було б потім.
Тому коли зі мною зконтактував RIM, я дуже зраділа. Імя RIM українцю звичайно нічого не говорить :), але для Канади, особливо для нашого містечка  це класна компанія-  http://www.rim.com/ . Спочатку я пройшла інтервю з HR по телефону, потім вони вислали щось типу тестового завдання, а потім виклали на технічне інтервю, після цього запитали references. І через два тижні, коли я була в Маямі :)  запропонували роботу. Умови дуже хороші, дали навіть більшу зарплату  чим я просила і чим отримую зараз ( враховуючи що я зараз на котракті, а на контракті платять більше як правило, бо не дають ніяких бенефітів). Так 3 тижні відпустки і ще тиждень між Різдвом і Новим роком, коли вся компанія не працює. Так що наступного року буде нормальна відпустка на Україну :). Хороше медичне страхування, спорклуб і т.д. Обіцяють бонуси, відрахування від компанії на RRSP( щось типу додаткового пенсійного рахунку ). Також дають blackberry, як і всій решті співробітників.
Переходжу з 31 липня, RIM готовий мене чекати, і тут встигну все закінчити нормально. Буду працювати над Enterprise server & Instant messenging server.
Взагалі ринок роботи якось сильно активізувався, я ходила ще в одну непогану компанію, OpenText, котора нормальна , але конкретна позиція не дуже мені сподобалось і я не дуже на неї підходжу, мабуть не тільки я так думаю, бо offer від  них я не отримала :). І так якісь агенти щось писали, якісь контракті  позиції пропонували, але я навіть не хотіла туди на інтервю ходити . Все це при цьому що нову роботу я фактично то і не шукала.

Маямі

Понедельник, 19 Июня 2006 г. 06:49 + в цитатник
Поїздка дуже сподобалась, дуже класно провели час, одне погано- мало :).
Сам Маямі Біч дуже прикольний, в місті одні готелі, ресторанчики/бари/клуби і магазини з шмотками від крутих виробників. А ще таке враження, що і місто допускають тільки молодих і симпатичних, 90% народу має 18-35 років і близьку до модельної зовнішність, ще й гарно дуже одіті, особливо приємно це шокує на фоні решти Америки/Канади. Також переважна більшість місцевихі багато туристів  розмовляють іспанською, а не англіською.  Основне життя на вулицях з 9 вечора до 5 ранку.
Готель в нас був нормальний, Art Deco ( кому цікаво, що це таке- http://funandsun.com/1tocf/hotf/1/decohis.html, http://www.dinercity.com/miamiBeach/), неочікувано виявилось що в вартість також входить година безкоштовної випивки в барі готелю (постояльці можуть пити алкоголь скільки влізе на шару з 7 до 8 вечора ) :), ми правда цим тільки раз скористувались, бо постійно десь лазили , далеко від готелю, тим більше ми ж рентували машину.
Flamingo Gardens ( це звідти фотки з  пташками і алігаторами) теж дуже сподобались, це як ботанічний сад, тільки з кучою птахів, які дуже легко йдуть на контакт, їдять з рук :).  Прикольним була вечірня  екскурсія на катері, вид на Маямі і Маямі Біч досить цікаві, в порту бачили China shipping такого розміру, що зрозуміли чому в Штатах\Канаді все "made in China" :). Підпливали  також до віл "багатих і знаменитих", хто там тільки будиночку немає! не поганого такого будиночку за 10-50 мільйонів :).
Сам пляж класний, вода  чиста і дуже тепла, не могла повірити що в океані може бути така тепла вода. Погода була класна, не жарко, хоч десь 30-35, але не душно( ми боялись що буде сильна спека, все-таки вже травень-червнь не така ідеальна погода для відпочинку в Флориді чи на Карибах , як наприклад березень-квітень),  дув весь час вітерець і інколи находили хмарки, один день ( коли ми в Flamingo Gardens ганяли), моросило навіть, по фоткам видно.  Але це все не помішало нам з Владом навіть трошки згоріти :).
Ходили також по класненьким ресторанчикам, просто гуляли по набережних, парках. Класно там...Ще колись полетим обовязково.

Не вистачає часу

Понедельник, 19 Июня 2006 г. 06:49 + в цитатник
До цих пір не написала про Маямі :(, реально немає часу, і курси англійської , з друзями зутрічатись потрібно :), футбол звичайно подивитись потрібно, ну і роботи багато, а ще я збираюсь переходити на іншу..
Але зараз є вільна годинка, так що все порядку :).

4:0

Среда, 14 Июня 2006 г. 19:01 + в цитатник

Тільки читала онлай, вечором гляну записану гру, хоча зараз настрій , що навіть дивитись не хочеться


о, і ще прикольний знак

Среда, 14 Июня 2006 г. 08:09 + в цитатник

Як і очікувалось від Флориди

Среда, 14 Июня 2006 г. 07:51 + в цитатник
І багато чого іншого за адресою:  http://tanchik77.fotoplenka.ru/album206258.

Хоч і виклала > 60 фоток, це тільки частина :), може потім  довикладу.

Як і очікувалось від Флориди

Среда, 14 Июня 2006 г. 07:46 + в цитатник

Як і очікувалось від Флориди

Среда, 14 Июня 2006 г. 07:44 + в цитатник

Як і очікувалось від Флориди

Среда, 14 Июня 2006 г. 07:43 + в цитатник


Поиск сообщений в Танчік_із_Канади
Страницы: 86 ... 19 18 [17] 16 15 ..
.. 1 Календарь