Поїздка дуже сподобалась, дуже класно провели час, одне погано- мало :).
Сам Маямі Біч дуже прикольний, в місті одні готелі, ресторанчики/бари/клуби і магазини з шмотками від крутих виробників. А ще таке враження, що і місто допускають тільки молодих і симпатичних, 90% народу має 18-35 років і близьку до модельної зовнішність, ще й гарно дуже одіті, особливо приємно це шокує на фоні решти Америки/Канади. Також переважна більшість місцевихі багато туристів розмовляють іспанською, а не англіською. Основне життя на вулицях з 9 вечора до 5 ранку.
Готель в нас був нормальний, Art Deco ( кому цікаво, що це таке-
http://funandsun.com/1tocf/hotf/1/decohis.html,
http://www.dinercity.com/miamiBeach/), неочікувано виявилось що в вартість також входить година безкоштовної випивки в барі готелю (постояльці можуть пити алкоголь скільки влізе на шару з 7 до 8 вечора ) :), ми правда цим тільки раз скористувались, бо постійно десь лазили , далеко від готелю, тим більше ми ж рентували машину.
Flamingo Gardens ( це звідти фотки з пташками і алігаторами) теж дуже сподобались, це як ботанічний сад, тільки з кучою птахів, які дуже легко йдуть на контакт, їдять з рук :). Прикольним була вечірня екскурсія на катері, вид на Маямі і Маямі Біч досить цікаві, в порту бачили China shipping такого розміру, що зрозуміли чому в Штатах\Канаді все "made in China" :). Підпливали також до віл "багатих і знаменитих", хто там тільки будиночку немає! не поганого такого будиночку за 10-50 мільйонів :).
Сам пляж класний, вода чиста і дуже тепла, не могла повірити що в океані може бути така тепла вода. Погода була класна, не жарко, хоч десь 30-35, але не душно( ми боялись що буде сильна спека, все-таки вже травень-червнь не така ідеальна погода для відпочинку в Флориді чи на Карибах , як наприклад березень-квітень), дув весь час вітерець і інколи находили хмарки, один день ( коли ми в Flamingo Gardens ганяли), моросило навіть, по фоткам видно. Але це все не помішало нам з Владом навіть трошки згоріти :).
Ходили також по класненьким ресторанчикам, просто гуляли по набережних, парках. Класно там...Ще колись полетим обовязково.