Исходное сообщение LittleAnt
прикольні звірушки :) Хавчик у вас не таскали?
На другій фотці бурундук( chipmuck). Вони теж не дуже людей бояться, але все-таки приближатись не дають, вдень їх не так багато побачиш. А от зранку першого дня я проснулась,а біля палатки щось явно бігає, виглянула- а таких бурундучків штук 10 поряд ганяє. Але коли шумиш- вони втікають :(.
А їжу тут потрібно никати і рекомендують на ніч в машину, бо як вийде ведмедь з лісу на запахи, то буде не дуже весело :). Але ми другу ніч один cooler( міні холодильник, просто посудина\коробка із ізолюючого матеріалу, туди льод накидають і продуктів) не заховали, так ЩОСЬ надгризло уголок і навіть камінь що зверху прижимав змогло скинути.