-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497


Супер враження

+ в цитатник

Cообщение скрыто для удобства комментирования.
Прочитать сообщение


Roma333   обратиться по имени Понедельник, 26 Июня 2006 г. 16:29 (ссылка)
Настільки не бояться людей?
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Понедельник, 26 Июня 2006 г. 17:38 (ссылка)
Исходное сообщение Roma333
Настільки не бояться людей?

Ти про косулю? вони доречі їх тут deer називають. Але мені все-таки здається що це не олень, а roe.
Людей вони не дуже бояться, але і близько не підпускають. Владлен довго підкрадався і тільки він, решта не підходила, щоб не шуміти, зайшов далеченько в ліс. Каже що вдалось буквально на 3 метри підійти . Доречі було вже дуже темно( ми їх помітили після того як захід сонця фоткали) він з ручним фокусом фоткав, але вийшло як на мене дуже класно. Класний обєктив я йому подарувала :).
Ответить С цитатой В цитатник
LittleAnt   обратиться по имени Понедельник, 26 Июня 2006 г. 17:55 (ссылка)
прикольні звірушки :) Хавчик у вас не таскали?
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Понедельник, 26 Июня 2006 г. 18:24 (ссылка)
Исходное сообщение LittleAnt
прикольні звірушки :) Хавчик у вас не таскали?

На другій фотці бурундук( chipmuck). Вони теж не дуже людей бояться, але все-таки приближатись не дають, вдень їх не так багато побачиш. А от зранку першого дня я проснулась,а біля палатки щось явно бігає, виглянула- а таких бурундучків штук 10 поряд ганяє. Але коли шумиш- вони втікають :(.
А їжу тут потрібно никати і рекомендують на ніч в машину, бо як вийде ведмедь з лісу на запахи, то буде не дуже весело :). Але ми другу ніч один cooler( міні холодильник, просто посудина\коробка із ізолюючого матеріалу, туди льод накидають і продуктів) не заховали, так ЩОСЬ надгризло уголок і навіть камінь що зверху прижимав змогло скинути.
Ответить С цитатой В цитатник
Roma333   обратиться по имени Понедельник, 26 Июня 2006 г. 19:57 (ссылка)
Исходное сообщение Танчік_із_Канади
..., так ЩОСЬ надгризло уголок і навіть камінь що зверху прижимав змогло скинути.


бурундуки чи ведмідь? :)
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Понедельник, 26 Июня 2006 г. 20:03 (ссылка)
Исходное сообщение Roma333
Исходное сообщение Танчік_із_Канади
..., так ЩОСЬ надгризло уголок і навіть камінь що зверху прижимав змогло скинути.


бурундуки чи ведмідь? :)


Я думаю ЩОСЬ середнього між ними розміру :), бо ведмідь все б там би розніс, а бурундучки менші розміром за той камінь :). там багато чого водиться :).
Ответить С цитатой В цитатник
Комментировать К дневнику Страницы: [1] [Новые]
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку