-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497

Tree_of_life





Пишу українською Наша мова калинова, солов'їна, барвинкова. Дитячі Будинки України

Lucky Number Slevin

Понедельник, 08 Мая 2006 г. 08:12 + в цитатник

Тільки що повернулись з досить непоганого фільму - http://www.slevin-movie.com/ . Давно я вже фільмів з Брюсом Вілісом не бачила :).А на вулиці так класно! ночі вже теплішими стають, і ці квіткові пахощі....


Нумізмат- початківець

Четверг, 04 Мая 2006 г. 07:38 + в цитатник
це я про себе :)
Почалося в мене це давно,тягу до збирання хоч чогось я відчувала завжди :), а приїхала до Канади, тут народ з різних країн , попросиш в кожного монеток і купюр їх країн - ось тобі і колекція :). А ще тут різні нестандарні 25 центові монетки ходять, які я відклада в сторону також. Але в ніщо серйозне це вилитись не планувалось, ніякої літератури я не читала, в інеті не лазила і навіть спеціального альбому не мала . Поки Саша і Юліана не переїхали жити до Канади і не виявилось що Саша серйозно колекціонує монети 19-20 століття , в нього фактично вже всіх країни є!
Так от я подивилась на його колекцію, послухала розповіді -  загорілась :) А тут ще на ДН вони мені альбом подарували, срібний долар :) і так Саша подарував багато монет. Так що тепер все серйозно, вже навіть купляла монетки :).
А з 25 центових монеток я зібрала вже навіть на одну повну  колекцію 2000 року, Канада щомісця 2000 року випускала окрему монетку, символізуючу одну з надії Канади на 3-тє тисячоліття.
я навіть для них спец оформлення прикупила...

Нова робота Влада

Среда, 03 Мая 2006 г. 00:18 + в цитатник

  Працівники України заслужено відпочивають, а тим часом бідні жителі Канади  гнуть спину :). Немає тут свята Першотравня :(.

   Владлен взагалі з цього тижня на новій роботі. Він вже давненько періодично подумував міняти роботу, але відкладав активний пошук. На минулій роботі все обіцяли,  що ось-ось - і будуть нові супер проекти, значне підвищення зарплати і т .д. Але час йшов, нічого не мінялось. І проблема навіть не в тому що зарплата не росла, це відіграло другорядне значення, головне йому зовсім не цікаво було і майбутнього він не бачив. Коли він сказав що вирішив міняти роботу, керівництво вмовляло залишитись, обіцяло золоті гори, але Владлен щось не дуже вірить :( ( вони і Юрі, коли він йшов, обіцяли, що через три місяці буде супер прорив, а з тих пір 8 місяців пройшло), крім того, якщо справді все так вийде, як вони обіцяють, то і повернутись завжди можна :). Нова робота Владу поки подобається :), всякому разі має бути набагато цікавішою, ну і оплата значно краща :). Надіюсь що і новим колективом він буде так само задоволений як старим.

 В мене теж все  класно, на теперішній роботі  продовжили контракт до вересня.

 Звичайно я задоволена продовженням мого контракту і тим що Влад поміняв роботу, але є один мінус - процентів 95% що ми цим літом на Україну не прилетим :(, я б ще може і вирвалась, але Владу наступні 6 місяців відпустка не світить.  А я так мріяла в кінці серпня - на початку вересня тижнів на 3 прилетіти !


Весняні кольори

Понедельник, 01 Мая 2006 г. 00:33 + в цитатник
Ось яке красиве поєднання кольорів зараз можна знайти на просторах Онтаріо :):
 (699x466, 126Kb)

Фотографія зроблена Владом в ботанічному садку недалеко від нас:  http://www.rbg.ca/pages/visit_explore.html
Ми (а також  Марлен, Девід і їх малий) провели там фактично цілий день. Краса....

Варте уваги

Пятница, 28 Апреля 2006 г. 06:38 + в цитатник
Випадково натрапила на дуже цікавий журнал, і фотки супер і особистість неординарна:
http://spuller.livejournal.com/

Чорнобиль

Четверг, 27 Апреля 2006 г. 05:28 + в цитатник

Giant Pyrogy,Giant Easter Egg, Keilbassa

Среда, 26 Апреля 2006 г. 06:26 + в цитатник
Виявляється тут в Канаді, а саме в  провінції Альберта куча українських памятників. Точніше продуктам, шо  так близькі шлунку кожного українця :).
Наприклад варенику ( канадці  вареники "pierogies" називають, повбивав би !:), їх тут багато морожених  продається, але наприклад на Тернопільщині вареники теж пирогами називають).
 http://www.albertabigtour.ca/glendon's_pyrogy!.htm
 (266x400, 24Kb)

а ще є красивий памятник писанці: http://www.geocities.com/wenjin92014/pysanka/VEGR.htm
і ковбасі :): http://www.bigthings.ca/alberta/mundare.html

"Eggtivity" :)

Вторник, 25 Апреля 2006 г. 00:18 + в цитатник

  В минулу пятницю наш відділ QA  замість роботи розважався :). Влаштували були командну естафету по переносу яєць в ложці,  змагання, яка пара людей зможе кинути на найдовшу відстать і ( головне :)) спіймати яйце і т.д.

 Все це було сюрпризом і як назло це був той рідкий день коли я одягнула спідницю і маленькі каблучки, тому була "cлабым звеном" :) :

 (700x525, 65Kb)

Але приз таки мені  теж дістався, втішальний , " глядацьких симпатій"  :).


Помідорчики

Воскресенье, 23 Апреля 2006 г. 21:05 + в цитатник
А ще зараз зберу врожай :) з цієї рослинки :
 (466x699, 64Kb)

і приготую салатик .

Великдень

Воскресенье, 23 Апреля 2006 г. 20:57 + в цитатник
 Я хоч і людина невіруюча , але виросла в маленькому селі на Рівненшині , де традиції православ'я дуже сильні. Підготовка до свята Великодня розпочинається на моїй Батьківщині зарання, прибирається подвірря, білиться\красяться будики,  загорожі. Як правило, колють кабана і весь тиждень перед святом господиня  проводить біля плини, печуться ковбаски і стегно, випікуються паски і круці. А ці відомі крашанки і писанки!
 Так що не могла я зустріти сьогоднішнє свято без пасочки і крашанок :
 (466x699, 68Kb)

Пасочки я не сама пекла, одну купила в своїй улюбленій "російській" пекарні, а іншу в жінки з Львівщини, випадково знайшла таку на нашому базарчику. Яйця сама ( воно і видно :)) просто покрасила харчовою краскою.

А  ще я ковбаски і мяса  спекла , так що святковий стіл майже як у мами  :).

SPA

Пятница, 21 Апреля 2006 г. 07:58 + в цитатник
  Сходили сьогодні з Владом в сауну, все ж таки чистий четвер :).  А після того прийняла ванну з свічками, навіть не з свічками, а з "candlelit simmering pot" , тобто з такою красивою штучкою, внизу горить свічка, а зверху наливається ароматичне масло або кидається спеціальний ароматичний воск. У мене був воск 'Ocean'. А вийшла з ванни, нанесла на тіло 'Ocean oasis'  body lotion. Так що пишу я зараз фактично з берега океану :).
 Жарти жартами, але сауну я дуже люблю, дійсно чудово себе після неї почуваю. Владлен теж дуже любить ходить, якось нашим басейном він так не фанатіє, інколи мені навіть потрібно його вговорювати,  а от в сауну і тренажерний зал навпаки, він постійно мене підбиває.
  А сьогодні в сауні в нашому будинку хтось був і ви перший раз пішли в сауну в сусідній будинок (в нашому комплексі два будинка, вони з'єднані між собою). І там  познайомились з сім'єю білорусів, виявилось що вже давно живуть в сусідньому будинку. Прикольний, приємний  народ, домовились і далі в сауну разом ходить:).

поїздка

Среда, 19 Апреля 2006 г. 08:42 + в цитатник

Поїздка була дуже вдалою,насиченою, веселою і цікавою.

Виїхали ми ми правда трошки пізніше, ніж планували і троши більше часу витратили на дорогу( був дощ, кілька аварій\пробок по дорозі і на кордоні десь час втратили: брали відбитки пальців), приїхали до нашого готелю десь о пятій. Готель нам дуже сподобався, дуже зручне розташування, я його власне тому і вибирала :), прямо від нього до центру Нью-Йорку ходить швидкісне метро, 15 хвилин, і  в нього красивий вид.  Приємною несподіванкою було, що  коли ми приїхали, нам дали номер з видом на Манхетен, простих не виявилось( я самим простий бронювала), upgrade звичайно безкоштовний :). В результаті НЙ ми дивились підвечір і вночі, встигли мало,прогулялись по Times Square і взяли нічну оглядову екскурсію по місту , на двохповерховому відкритому автобусі. Екскурсія дуже захоплюча, види міста вночі просто перехоплюють подих, ексурсовод розвовідав дуже цікаві факти, проїхались по багатьох районах (Chelsea, Greenwich Village, Soho, Chinatown, Brooklyn) тобто класно було :)...Зранку  суботи ми ще погуляли трошки, заїхали подивитись на Статую Свободи. До статуї ми не підпливали( а взагалі можна взяти екскурсію на катері), дивились з берега, з парку що позаду неї.
Фотки http://tanchik77.fotoplenka.ru/album190292/, фоток НЙ не дуже багато, просто в ночі в русі фоткать не дуже зручно :), до того ж хотілось більше самим подивитись і послухать, так що екскурсія майже неосвітлена в фотографіях :). Під частиною фоток - підписи.

Далі ми звичайно поїхали до Дюхи :), підняли Сергія і Андрія, які відсипались після весілля ( в пятницю вони гуляли  у  Дюхиного друга Роми) і поїхали на природу жарить мясо і сосиски - http://tanchik77.fotoplenka.ru/album190294/

В неділю ми з Сергієм поїхали в красивий парк-сад недалечко від Дюхи- http://www.longwoodgardens.com, наші фотки - http://tanchik77.fotoplenka.ru/album190295/

Далі ми поїхали до Філадельфії, поки ми з Дюхою і Інною дивились льодове шоу, Сергій поїздив по місту на нашій машині. Шоу було просто феноменальне! Збулась моя мрія- побачила і Віктора Петренка і Плющенка :), їх номери дуже класні, доречі  Плющенко показував той же номер що на гала олімпіади.  Були прикольні юмористичні номери. І назвичайно красивим був заключний виступ, з участю всіх зірок. Це той момент коли "We are the champions " дійсно заслужено лунає. Навіть Владлен, в цілому байдужий до фігурного катання, був в захопленні. Потім ми провели Сергія на літак, летів він дуже весело, з пригодами, але це вже ніяк не наша вина :). Потім ми ще погуляли по Філадельфії. http://tanchik77.fotoplenka.ru/album190296/ ( взагалі це фотки Сергія і Андрія :) ; і шоу ми не фоткали).

Заночували, побули ще  з Андрієм і в обід понеділка виїхали назад, дорога назад була хорошою, машин на трасах не багато і Владлен навіть з зупинкою ( заправитись, попити кави і т.д.) довіз нас за 8 годин.


Наполенівські плани

Пятница, 14 Апреля 2006 г. 06:18 + в цитатник
Завтра раненько виїзджаємо до Штатів.
Плануємо в обід бути вже в Великому яблуку, погуляти там( кучу всього вже відвідать намітила, не знаю чи все встигнемо :( ), заночувати там і в суботу десь в 12 бути в Дюхи, там суботу провести з Дюхою, Scrujем( Сергій вже там, звонила півгодини назад ) і іншими знайомими, в неділю провести Сергія на літак до України, сходити на льодове шоу і в понеділок назад.
Має бути цікаво і весело. Потім викладу фотки :)
Іду спати, бо дуже рано вставати.

Намаскар :)

Четверг, 13 Апреля 2006 г. 19:41 + в цитатник

 Наша компанія кусок програмного забезпечення замовила у індуської компанії, так зване  "офшорне програмування" і  народ з тієї компанії періодично приїзджає до нас в офіс. Ну в них і імена :). Наприклад Lakshmara Murthy Mahalakshmi виявилась дуже красивою дівчиною, просто модель, представляється як "Маха" :). Зараз  у нас  перебуває пацан Srinivas Tamvada ( підозрюю, що це вже скорочене ім'я). Я його про себе називаю Логоваз Тамада :). Так от, цей пацан якийсь час працював в Техасі і мав російськомовного колегу, в результаті знає кілька фраз російською :). До мене завжди "привет" каже . А я до нього "намаскар" ( привіт на хінді)  :). Канадці не звертають уваги , мало що там ці іноземці один до одного говорять :). Але потрібно було бачити очі нашого російськомовного колеги , коли він сьогодні почув :), (так трапилось що ми всі разом в коридорчику зустрілись ) . При "привет" він посміхнувся, але при "намаскар" його лице на кілька секунд зображало серйозний мислячий процес :).


Наслідки боулінгу :)

Среда, 12 Апреля 2006 г. 06:31 + в цитатник
  Виявляється боулінг - дуже небезпечна гра, можна поранитись :). Ось я вчора ломала ніготь:).
 Це ми з Наталею і Юрою грали, вони відкрили для нас, що тут в місті є і звичайний 10-ти кегловий боулінг, причому в понеділок після 9 вечора дівчата грають там безкоштовно( плата за людино/гру). Ми вже другий понеділок вчотирьох ходимо.
  А зломала ніготь я досить неприємно, це не те що в мене був 2 см манікюр і я обломала ніготь, ні, в мене зовсім коротенькі, і зломала так, що трішинка трошки  пішла по осовному нігтю :(.  Саме головне, я і не помітила, коли точно це зробила :). Ну звичайно, я акуратно підрізала, підчислила вчора, але мабуть недостатньо гарно. Бо сьогодні я прокинулась , виглянула за вікно і вирішила, що така погода варта спідниці ,  моїх нових туфельок і коглоток. Ну і що ви думаєте? звичайно, в процесі одівання колготок я їх порвала. Чуть не плакала над моїми "Calvin Klein" і не важливо що купила я їх на розпродажу, дуже дешево, сам факт убив весь настрій :(.  Вирішила не ризикувати, ще одні колготки не розпаковувати, пішла в джинсах  :).
 Боялась що з таким початком весь день буде поганим, але він на диво пройшов гарно.

:)

Понедельник, 10 Апреля 2006 г. 19:56 + в цитатник

Сивка-Бурка, вещая каурка! Встань передо мной как лист перед травой!
Голос сзади, покашливая:
- Гхм. Вы бы, Иван, выражались яснее. У нас, лошадей, ассоциативный ряд победнее будет...

-----

Если вы боитесь поправиться, выпейте перед едой 50 грамм коньяка. Коньяк притупляет чувство страха.


Одісея

Понедельник, 10 Апреля 2006 г. 08:15 + в цитатник
 Коли ми відвідували Україну ,  Льоня подарував нам дуже класну підбірку фільмів російською: Чародеи, Тот самый Мюнхаузен  і т.д. ; я їх помаленьку передивляюсь . Так кілька тижнів тому в мене дійшли руки до перегляду 2010: The Year We Make Contact. Фільм має російский переклад, але прекрасно чути і мову орігіналу, а там вона англійська і трошки російська :).  Раніше цей фільм  я не бачила. А зараз була приємно здивована, в американському фільмі про радянсько-американський екіпаж, про радянську ракету немає ні однієї явної дурниці, надписи на приладах логічні, герб на формі дійсьно радянський,  розмови російською ідеальні, адже радянську частину екіпажу зображали саме російські актори. Я просто повірити не могла, коли побачила Савелія Краморова а ролі Володимира Руденка :) ( це той що грає  Косого в фильмі «Джентльмены удачи» чи д'яка в «Иван Васильевич меняет профессию» ). Це ж все-таки був 84 рік( рік фільму). Стала шукати  в інеті, і виявилось що він був до Штатів імігрував на початку 80-х, я і не знала раніше :(. А ще мене була зацікавила акторка, що грає Таню, командира ракети, вона непогано розмовляла російською, але з легким акцентом, не вірилось шо американка так гарно розмовляє. Інет допоміг виявити  :) що Helen Mirren є вихідцем з сімї дворян що покинули Росію під час революції 17 року. О такий то підбір акторів :)!
 Сам фільм нічого, але книжка мені була сподобалось більше. Взагалі фільм зворушив спогади, як я читала Одісею 2001 і Одісею 2010, мої 12-13 років, коли з нетерпінням чекала наступний номер журнала "Техника-Молодежи".  Класний журнал був в цілому і класної фантастики вони багато були надрукували.  Тато  постійно виписував цей журнал і ще "Наука и Жизнь".  Ех, сучасним підліткам не зрозуміти поняття дефіциту книг :), да і взагалі браку інформації.  Я сама вже тяжко уявляєю як то ми без інету жили :), хоч в цьому теж є свої плюси, наприклад цінить багато що навчилась.
 Ну і цей фільм нагадав, що книжки то Артура Кларка взагалі мені дуже подобались, пригадалось що Діма якось говорив  що саме читає продовження Одісей. І вирішила я здійснити героїчний вчинок :) - не закачати чи купити продовження  російською, а прочитати орігінал. На диво, читати виявилось дуже легко( це вам не Желязни чи Шеклі :) ) , я вже закінчила третю Одісею, 2061 і сьогодні взяла в бібліотеці останню, 3001.
 Але щось мені третя книжка не так сподобалось, звичайно класна, але не таке враження як від двох перших , мабуть я вже не такий романтик ( хоча вчора ми з Владом розвивали теорію життя на інших планетах :)), ну і книжка все-таки не така інтригуюча.
---
 О, і виявилось що це не фільм  Кубрика 2001: A Space Odyssey був знятий по книжці, а книжка вже була написана пізніше. Сценарій же до фільму написали Кларк і Кубрик разом, використовуючи деякі ідеї з  попередніх повістей Кларка.

Коронація слова

Понедельник, 10 Апреля 2006 г. 06:52 + в цитатник
  Ну де ще як не в Канаді , завдяки місцевій бібліотеці, я б перечитала багатьох лауреатів цього конкурсу? :).
Взагалі книжок українською тут небагато, сайт показує що 349, але всі вони саме українських авторів, а не переклад на українську, і підбір досить непоганий.
Та ж серія Піраміди " Коронація слова" досить непогано показує тенденції в українській сучасній літературі, багато що мені навіть досить сподобалось.

  Доречі сайт показує що книжок російською в нашій бібліотеці 215.  А на Україні не так часто побачиш бібліотеку, що має більше українських книг чим російських :).

cock-a-doodle-doo

Пятница, 07 Апреля 2006 г. 08:05 + в цитатник
Написала про ямі-ямі і пригадала, що тварини в кожній мові теж по різному розмовляють :). Ось канадські  півники кажуть "cock-a-doodle-doo".
І підзивають тварин  по різному,  місцевих котів наприклад "п-с, п-с" ( ну ви памятаєте коли в  нас цей звук кажуть :)).
Ми якось на курсах  зірвали заняття, коли кожен почав розказувати як в них тварин кличуть і як їх звуки зоображають ( а у нас чоловік десь 5-7 було, всі з різних країн), так насміялись,  кожному  звуки других народів смішними здаються :). І всюди вони досить різні, в словян правда досить схожі. І ще здається звук "мяу" інтернаціональний :).

O

Пятница, 07 Апреля 2006 г. 07:39 + в цитатник
   Є в мене знайомий кореєць з прізвищем О. Саме так, тільки одна буква, прикольно :). А їм'я в нього дость тяжке , корейські звуки сильно відрізняються від наших чи англійських, ну найближче нашими звуками щось типу Б'яй-Нянь. Ну відповідно всі неправильно вимовляють, деякі навіть кажуть щось схоже на "ням-ням" ( нікому це правда крім мене не смішно, канадці на смачно кажуть "ямі-ямі", "ям" :) ). Так от, він каже, що просить всіх називати його по прізвищу, просто О. Але виявилось, що це не так і просто, народ же "О" досить часто каже, з багатьох причин, а хлопець реагує, думає до нього звертаються :).


Поиск сообщений в Танчік_із_Канади
Страницы: 86 ... 17 16 [15] 14 13 ..
.. 1 Календарь