Исходное сообщение Lana_Kiev
Вітання з Великоднем :)
Таню, була здивована тим, що ви маєте "базарчик". Що він собою представляє і як часто такі базарчики трапляються?
Дякую, тебе також!
Про інші точно міста не знаю, ніби там такого немає, але у нас навколо міста багато ферм. Взагалі район менонітський ( одна із віток протестанства),вони тільки фермерством і виробництвом меблів то і живуть, а самі радикальні меноніти( їх ще амішами називають) взагалі не визнають електроенергії, машин і т.д. І за містом(десь 1 км) у нас є великий, відомий далеко за межами міста базар, де вони по суботам торгують своїми продуктами. Я люблю там скуплятись.
Також в самому центрі нашого міста є невеликий базарчик, там також фермери торгують і багато інших точок виїзджає торгувати з їжою різних народів світу :). Я вже по хліб звідти згадувала:
http://www.liveinternet.ru/users/779967/post5664552/
І здається базарчик колись фоткала навіть, дома гляну і якщо знайду, викладу фотку.