-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497


Великдень

+ в цитатник

Cообщение скрыто для удобства комментирования.
Прочитать сообщение


Аноним   обратиться по имени Вторник, 25 Апреля 2006 г. 10:03 (ссылка)
Вітання з Великоднем :)

Таню, була здивована тим, що ви маєте "базарчик". Що він собою представляє і як часто такі базарчики трапляються?
Ответить С цитатой В цитатник    |    Не показывать комментарий
Lana_Kiev   обратиться по имени Вторник, 25 Апреля 2006 г. 11:15 (ссылка)
Вітання з Великоднем :)

Таню, була здивована тим, що ви маєте "базарчик". Що він собою представляє і як часто такі базарчики трапляються?

(Повторюю тому що попередній камент вийшов від "Аноніма" - так часто залишаю каменти, що забулась як це і робиться)
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Вторник, 25 Апреля 2006 г. 18:27 (ссылка)
Исходное сообщение Lana_Kiev
Вітання з Великоднем :)

Таню, була здивована тим, що ви маєте "базарчик". Що він собою представляє і як часто такі базарчики трапляються?



Дякую, тебе також!

Про інші точно міста не знаю, ніби там такого немає, але у нас навколо міста багато ферм. Взагалі район менонітський ( одна із віток протестанства),вони тільки фермерством і виробництвом меблів то і живуть, а самі радикальні меноніти( їх ще амішами називають) взагалі не визнають електроенергії, машин і т.д. І за містом(десь 1 км) у нас є великий, відомий далеко за межами міста базар, де вони по суботам торгують своїми продуктами. Я люблю там скуплятись.
Також в самому центрі нашого міста є невеликий базарчик, там також фермери торгують і багато інших точок виїзджає торгувати з їжою різних народів світу :). Я вже по хліб звідти згадувала: http://www.liveinternet.ru/users/779967/post5664552/
І здається базарчик колись фоткала навіть, дома гляну і якщо знайду, викладу фотку.
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Среда, 26 Апреля 2006 г. 06:02 (ссылка)
Обіцяний кусочок базарчика( того що в центрі міста):
 (699x466, 96Kb)
Ответить С цитатой В цитатник
Комментировать К дневнику Страницы: [1] [Новые]
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку