Исходное сообщение Lana_Kiev
Дуже співчуваю.
Мої бабуся і дідусь живуть досить далеко від батьків і ії обом вже майже по 80 років. Розуміння того, що рано чи пізно вони підуть, мабуть, мій найбільший смуток останні роки.
Вибач, якщо запізнилася з цими словами.
Дякую.
Цей мій дідусь жив взагалі дуже далеко, мої батьки в Рівненській області, а дід в Сумській і жив сам, бо бабуся померла кілька років тому. Батьки збирались на зиму забирати його до себе, хоч він і не дуже хотів, але не встигли...
Коли дідусь зліг, останній місяць з ним мамин брат фактично жив і мама туди поїхала, надіялась що ось-ось йому стане краще і вона його забере до себе , але йому ставало тільки гірше, помер він на руках у мами і дядька...
І я тебе прекрасно розумію, як це переживати, що дідусь чи бабуся можуть померти, але набагато гірше коли вже немає за кого це робити.. в мене вже ні одного з дідусів\бабусь не залишилось в живих.