-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497


Дідусь

Пятница, 28 Июля 2006 г. 04:01 + в цитатник
 Не знаю, чи варто писати про таке, ніколи особиво особистим поділитись тут не хотіла, але про про те, що кілька днів тому в мене помер дідусь і що відчуваю, чомусь  хочеться написати . Мабуть тому що всі думки цим зайняті. Останні дні тільки і сниться як ми в будинку дідуся і бабусі малими літом відпочиваємо, причому самі вони не сняться , я просто знаю ві сні що вони поряд і т.д.
 І до смутку за дідом, відчуття безсилля щось змінити, якоїсь вини, що давно його відвідувала, додається велике відчуття вини перед мамою, так хочеться бути в такий тяжкий для неї момент поряд, обняти. Ще й поговорити по телефону з мамою змогла тільки раз за ці останній дні, мамин мобільний там не бере, а в будинку дідуся немає телефону :(. Звичайно мамині брати, мої менші брати, тато підтримали маму.  Але і моє місце там, а не в цій далекій Канаді!  Але зараз  поїхати я не можу, да і фізично я би просто не встигла, його хоронили на другий день після смерті.

Mykl_pyckl   обратиться по имени Re: Дідусь Пятница, 28 Июля 2006 г. 10:41 (ссылка)
Таню, співчуваю :( І розумію прекрасно твої переживання, дійсно ведчуття своєї безпоражності перед фактами життя - дуже неприємне. Тримайся!

LI 5.09.15
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Пятница, 28 Июля 2006 г. 18:54 (ссылка)
Исходное сообщение Любимая_Mykl
Таню, співчуваю :( І розумію прекрасно твої переживання, дійсно ведчуття своєї безпоражності перед фактами життя - дуже неприємне. Тримайся!

LI 5.09.15


Дякую.
Ответить С цитатой В цитатник
Lana_Kiev   обратиться по имени Пятница, 04 Августа 2006 г. 11:08 (ссылка)
Дуже співчуваю.

Мої бабуся і дідусь живуть досить далеко від батьків і ії обом вже майже по 80 років. Розуміння того, що рано чи пізно вони підуть, мабуть, мій найбільший смуток останні роки.

Вибач, якщо запізнилася з цими словами.
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Воскресенье, 06 Августа 2006 г. 07:46 (ссылка)
Исходное сообщение Lana_Kiev
Дуже співчуваю.

Мої бабуся і дідусь живуть досить далеко від батьків і ії обом вже майже по 80 років. Розуміння того, що рано чи пізно вони підуть, мабуть, мій найбільший смуток останні роки.

Вибач, якщо запізнилася з цими словами.


Дякую.

Цей мій дідусь жив взагалі дуже далеко, мої батьки в Рівненській області, а дід в Сумській і жив сам, бо бабуся померла кілька років тому. Батьки збирались на зиму забирати його до себе, хоч він і не дуже хотів, але не встигли...
Коли дідусь зліг, останній місяць з ним мамин брат фактично жив і мама туди поїхала, надіялась що ось-ось йому стане краще і вона його забере до себе , але йому ставало тільки гірше, помер він на руках у мами і дядька...

І я тебе прекрасно розумію, як це переживати, що дідусь чи бабуся можуть померти, але набагато гірше коли вже немає за кого це робити.. в мене вже ні одного з дідусів\бабусь не залишилось в живих.
Ответить С цитатой В цитатник
Комментировать К дневнику Страницы: [1] [Новые]
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку