-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497


Вчорашні пригоди

Понедельник, 17 Июля 2006 г. 07:31 + в цитатник

Дуже насичений день в нас вчора вийшов.
Вже до 12 дня ми встигли помитись, прибратись, попратись , зганяти на базарчик, заїхати ще в кілька точок. Мій сонечко навіть оладки і каву зранку нам приготував :).
А потім ми  з друзями поїхали в місце в 30 хвилинах від нас спускатись на шинах по річці, коли приїхали виявилось що народу який це любить робити дуже багато, до того ж вони приїзджають раніше нас :),  а шин обмежена кількість, на нас вже не вистачило :(. Ми не здались , поїхали в місце зовсім поряд просто покупатись. Взагалі воно від попереднього було в 10 хвилинах, але ми не одразу його знайшли і витратили десь хвилин 30 :(. Приїхали туди і теж виявилось, що народу який любить купатись при 30-35 градусів спеки, дуже багато. Місця на пляжику нам то вистачило, але от вода була якась мутна від дикої кількості народу. Побули ми там недовго і вирішили поїхати ще далі.
Ну підійшли до машин , а вони нагрілись, от  хлопці і включили кондиціонери на пару хвилин на повну потужність (ну і звичайно завели перед тим), щоб сідати одразу в приємніші умови. Всі стояли поряд , розмовляли і збирались вже їхати, але тут виявилось що в деяких моделей автомобілів дверцята захлопуються при заведеному двигуну, тобто при ключах в середині :). Було перевірено на Діминому Форді :).  Крім ключів від машини , в середині  виявились замкнутими ключі від будинку, мобільний телефон і т.д. Тобто картина намальовувалась весела: ще один набір ключів то є, але в замкненому будинку, одні ключі від будинку в машині, інші в народу, телефон якого  ніхто не памятає, а  Дімин мобільний  з контактами знову ж в машині :). Збирались вже визивати спеціальну службу . Але ми таки вирахували телефон народу, в якого також були ключі від Діминого і Машиного будинку (вони знімають частину будинку),  домовились, щоб вони відкрили двері.  І  за трошки більше годинки  Влад і Маша ( Дімина дружина) зганяли до них додому і привезли інший набір ключів.   А решта компанії розважалась, їла морозиво :).
Закінчилось день правда дуже непогано, розпиттям вина і жаренням мяса біля нашого будинку, розмовами до ночі :).
А сьогодні ми зїздили в третє місце :), хоч народу теж багато було, але місце ми найшли класне, вода виявилась непоганою і всі нарешті накупались :).

Не памятаю точно, але здається я не згадувала про Діму і Машу раніше, ми з ними познайомились недавно, вони були в компанії, що в Killbear ганяла, з тих пір і почали трошки спілкуватись .
Ось їх фотки з Killbear- http://dall.fatal.ru/foto/2006-Jun-24.Killbear_Park/


Lana_Kiev   обратиться по имени Понедельник, 17 Июля 2006 г. 19:17 (ссылка)
Название парка не дает покоя. Этож надо назвать парк "убить медведя"!
Может я что не правильно понимаю?
Заглянула в wikipedia и на официальный сайт парка но других соображений по поводу перевода не появилось :)
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Понедельник, 17 Июля 2006 г. 19:59 (ссылка)
Исходное сообщение Lana_Kiev
Название парка не дает покоя. Этож надо назвать парк "убить медведя"!
Может я что не правильно понимаю?
Заглянула в wikipedia и на официальный сайт парка но других соображений по поводу перевода не появилось :)

Killbear's unique and colorful name comes from a mistranslation of the Ojibwa words for Bear Point. :)
Ответить С цитатой В цитатник
E_L_E_C_T_R_I_C   обратиться по имени Вторник, 18 Июля 2006 г. 00:12 (ссылка)
класні фотки.
Ответить С цитатой В цитатник
Аноним   обратиться по имени Вторник, 18 Июля 2006 г. 13:40 (ссылка)
Таня, мене цікавить одне питання дуже - ти б хотіла повернутися назад в Україну назавжди?
Ответить С цитатой В цитатник    |    Не показывать комментарий
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Вторник, 18 Июля 2006 г. 18:02 (ссылка)
Исходное сообщение E_L_E_C_T_R_I_C
класні фотки.

так, але ці фотки не ми( я із чоловіком) робили, а саме Діма і Маша.
трошки наших фоток з тієї ж поїздки - http://tanchik77.fotoplenka.ru/album209223/
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Вторник, 18 Июля 2006 г. 18:19 (ссылка)
Исходное сообщение
Таня, мене цікавить одне питання дуже - ти б хотіла повернутися назад в Україну назавжди?


Це тяжке питання, однозначно сказати не можу, але скоріше відповідь - "ні".Коли ми тільки приїхали до Канади, домовились з чоловіком почекати 3 роки, в будь-якому разі отримати канадський паспорт , а потім вирішувати де ми хочемо жити.
Пройшло тільки півтора року :).
На даний момент повертатись я не хочу, жити мені тут подобається, матеріально класно і друзів вже багато і т.д. Але я сумую за Україною, моїми рідними. Побачимо, як воно далі буде. Може ще в якусь третю країну поїдемо жити :).
Ответить С цитатой В цитатник
Комментировать К дневнику Страницы: [1] [Новые]
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку