Исходное сообщение
Таня, мене цікавить одне питання дуже - ти б хотіла повернутися назад в Україну назавжди?
Це тяжке питання, однозначно сказати не можу, але скоріше відповідь - "ні".Коли ми тільки приїхали до Канади, домовились з чоловіком почекати 3 роки, в будь-якому разі отримати канадський паспорт , а потім вирішувати де ми хочемо жити.
Пройшло тільки півтора року :).
На даний момент повертатись я не хочу, жити мені тут подобається, матеріально класно і друзів вже багато і т.д. Але я сумую за Україною, моїми рідними. Побачимо, як воно далі буде. Може ще в якусь третю країну поїдемо жити :).