Исходное сообщение Любимая_Mykl
Я дивлюсь, в Канаді дуже дбайливо ставляться до природи. Нашим би людям таке. Рідко хто навіть після пікніку за собою прибирає :(.
Не дивно, що природа іноді карає людей. Я б так само зробила, як би мене кривдили.
LI 5.09.15
| Комментировать | « Пред. запись — К дневнику — След. запись » | Страницы: [1] [Новые] |