| Комментировать | « Пред. запись — К дневнику — След. запись » | Страницы: [1] [Новые] |
Исходное сообщение LittleAnt
То справжній цирк з клоунами. Я помітила що якшо раніше в кругу друзів-родичів-колег тема політики обговорювалась часто, то останнім часом ніхто до неї не звертається, у народа вже алергія на то всьо.
Исходное сообщение
а у вас в Канаді як з політокою?
Исходное сообщение Lana_Kiev
Особливо неприємно це чути після Помаранчової революції :(
| Комментировать | « Пред. запись — К дневнику — След. запись » | Страницы: [1] [Новые] |