Красиво!
***********************
Між іншим ми коли були в Закарпатті, отримали інформацію, що сьогодні день матері - додому дзвонили, поздоровляли...
Приїжджаємо-знову день матері?!, знову поздоровляємо :-))
Так і не зрозуміло, коли ж він :-)
Ну може це й не головне, навпаки добре- ще раз маму поздоровити!!!!! :-)))